III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum június 12, 2014, 18:44:40
Hadd ne ragozzam túl ... minden szava, vesszője, tömény zsenialitás.

A szóközöket kihagytad :)

Idézetet írta: TiB Dátum június 12, 2014, 18:59:05
Megviselt egy transzfer híre, aztán szóközhöz se jutottam :D

"If some day I leave Arsenal it will never be to sign for another English team. I'm very sure!" - Fabregas, 2011.
Itt egy másik Cesc-nyilatkozat: "Ha valaha is Chelsea mezt fogok felvenni, kérem öljenek meg!" - 2010.  ;)

Fabregas mindig hazamegy. Hol Barcelona az otthona, ha ott már megint nem kell akkor megint London.  :)

ezt hogy a faszba lehetett befújni? ettől félek, nehogy végig ilyen gifteket kapjanak majd elődöntőben, vagy vmi komolyabb meccsen

Azért a VB alatt a jó öreg betonligát, vagy piackupát vagy ahogy tetszik se felejtsük el.

Egy "tiszta" szerelés a szerb-horvát vagy bosnyák századik ligából ( nincs pontos infóm )

https://www.youtube.com/watch?v=gdn3TdkPgCE

Vajon egy Neymarral mi lett volna ez a szerelés után? :D

Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Remélem, hogy keményen és eredményesen döngetitek a VB - meccseket ...

Én nem panaszkodom, az eddigi 2/4 -es tipperedményemre :
1. A nyitó meccsen 2 v. 3 gólt vártam - erre Oscar a 90x -edikben bespiccelte a 4. gólt ...
2. A Mexikó - Kamerun meccsen is 2 v. 3 gólt vártam - erre az egész világ "elismeri" a 3 de legalább
    a 2 gólt csak a bíró nem ...
3. A spanyol - holland meccstől féltem, éreztem hogy valahol el fog szakadni a cérna ... felfigyeltem
    viszont arra, hogy a 4,5 sárga lap alattira vonatkozó 1,90 -es odds -ot gyorsan lekapták
    1,70 -re ... ezért fogadtam erre, és bejött.
4. A Chile - Ausztrália meccsre többgólos chile -i győzelmet fogadtam: most mint mondjak ...
    a 90x -edik percben még elsült egy balos!
Még sohasem volt olyan, hogy egy világversenyen 2 bukóval induljak ... de belefért.
(Közben még jött az Aalesund "H" -ja is 1,85 -ös odds -ért - én tudtam ennek is örülni!)
Szerintem a profi sportfogadás halála a - "bejöhetett volna, de nem jött" - szlogén, ez leginkább a 90. perc utáni gólok stressze : felesleges anyázni Oscar -t, vagy isteníteni
Bousejour -t ... avagy láttátok, hogy a 90x -edik percben pár méterről a mexikói Hernandez
senkitől sem zavartatva hogy kilőtte a labdát a stadionból (pedig az MU -ban tekereg...), mert
a tippsorozatban ami így bejön valakinek az meg másnak éppen elmegy ... hozzá lehet szokni !

A hét poénja számomra egy szupermarketben volt ma - egy idősebb házaspár női tagja a következőket mondta a férjének :
"Te Béla ! Ma is lesz focimecss (?) ... hiszen tegnap is volt már három !"
(Igen Irénke néni (ismeretlenül?) ... de csak négy !)


Köszönöm a "lájkolók" irántam tanúsított figyelmét (!) ... ha ma is lesztek legalább 10 -en, akkor
megírom itt mind a 4 (!) meccsre vonatkozó tippemet ...

Mindenkinek sok-sok nyereményt kívánok !
???

U.i.:  Grosics Gyula bácsi emléke előtt mély tisztelettel hajtom meg a fejem ...
:'(






Idézetet írta: gonczi Dátum június 14, 2014, 12:59:25

Remélem, hogy keményen és eredményesen döngetitek a VB - meccseket ...


Bár a párom is ilyen jól tűrné, hogy éjszakánként inkább a vb meccseket döngetem keményen...

Ma is bejöhet   :beerchug:


Idézetet írta: Knapp Dátum június 14, 2014, 13:47:09
Bár a párom is ilyen jól tűrné, hogy éjszakánként inkább a vb meccseket döngetem keményen...

Hülye  ;D ;D ;D

Ráküldtem a 10. lájkot, szóval jöhetnek a tippek!  :ok:

Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Köszönöm a "lájkolók" megtisztelő figyelmét ...

Egy kis kiegészítéssel kezdeném : a következő 4 meccs vége már annyira éjjeli, hogy a 4. meccs
tulajdonképpen már átlóg vasárnapra (hajnali 3 -ra) ...

Én az egész VB -t tulajdonképpen egy fogadási sorozatnak tekintem. Köztudott, hogy a gólok számára való fogadások általános odds -ai a Tippmix -en :

0 - 1  gól :     2,50  -  3,20
2 - 3  gól :     1,90  -  2,00
4 +    gól :     2,50  -  3,50

... azaz, nem véletlenül 1,93 nagyságú az odds a 2 v. 3 gólra, mert ezek közül ez a leggyakoribb
eredmény-fajta.

A VB eddigi 4 meccsének a góleredményei pedig :

3:1     1:0     1:5    és    3:1     voltak, vagyis eddig egyik sem esett bele a 2 v. 3 gólba !

Ha ránézek az ellőttünk közvetlenül álló 4 meccsre :

17.45   :    Kolumbia - Görögország
20.45   :    Uruguay - Costa Rica
23.45   :    Anglia - Olaszország         és
02.45   :    Elefántcsontpart - Japán


... én személy szerint mindenhol el tudnám képzelni azt, hogy bármelyik meccsen tényleg
2 v. 3 érvényes gól legyen ! Éppen itt az ideje már ...
Én tehát mind a 4 meccsre ezt fogadom, egyenként 1,93 - 1,93 -as odds -okért. Ha bukom az
elsőt akkor emelem a fogadási tétet ... (bár nem tudom azt, hogy 23.45 után működik-e a
terminál, mondjuk a neten?)!

Én elégedett lennék már azzal, ha a 4 meccsből 2 (vagy 3) - 2 v. 3 gólos meccs lenne !

Bejöhet ?

... ha igen, akkor már csak :  ... ODA  KELL  TENNI  !

Mindenkinek sok-sok nyereményt kívánok !
???














Idézetet írta: gonczi Dátum június 14, 2014, 17:26:31

Én elégedett lennék már azzal, ha a 4 meccsből 2 (vagy 3) - 2 v. 3 gólos meccs lenne !


4-ből 2 db 1,93-as odds-szal nagyon keményen oda lehet baszni ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Azért legyen közel az a terminál, ha szaladni kell tétet emelni. :)

Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Őszintén remélem, hogy Ti is sokat nyertetek tegnap ...

A tegnapi 4 tippemből igaz hogy csak 3 jött be, de azért még nem kell a Dunának menni!
Én megtanultam értékelni az 1,93 nagyságú odds -ot is. Természetesen őszintén gratulálok annak
aki 5 vagy 6 számjegyű pénzzel fogadott és nyert Costa Rica győzelmével, mert ott már elég
magas volt az odds (6,85 ?) ... De gondoljatok csak bele, hogy hány ilyen magyar sportfogadó is lehetett tegnap?
A szólótippes játéknál tétemelés esetén szerintem tényleg elégedett lehet az ember, ha a napi
4 fogadásából 3 -mal nyer (ez válasz egyben "georgeboyd úrnak") ... persze a 4/4 jobb lett volna!
A TV társaságokon kívül valószínűleg a sportfogadó világcégek is lobbiztak kellően a meccsek
kezdési időpontjait illetően. Két meccs között (néhány kivétellel!) oda lehet érni könnyen a terminálhoz a VB ideje alatt (sokkal feszítettebb a tempó a szezonban ... nem?). Egyébként meg
a neten keresztül is lehet már nyomni (ez válasz volt "Milan úrnak")!
Személyes ismerősöm (aki naponta ide is benéz) nehezményezte azt, hogy későn adom meg a
tippjeimet, és miért szabom meg feltételként a 10 "lájkolást" ...

Ezúton kérek ezekért elnézést, de nem tudok egész nap a képernyő előtt ülni ezen a fórumon
(ahol szándékom ellenére eléggé negatív figurának tartanak), viszont belátom, hogy a "lájkolások"
számonkérése kicsit nagyképű dolog volt - és a jövőben nem lesz ilyen, de annak azért örülök, és
kérem, mert valahol azon is mérhető az esetleges szimpátia!
Másik Sorstárs arra kért személyesen, hogy Vb ide vagy oda valami kötést is nyomjak már :
Most nincs annyi program, hogy egy 14 -es kötést adjak meg 1,3 - 1,4 -es "H" -kal, ami nem is
az én fogadási stílusom, de azért ajánlhatok valamit (?) -
... egy 3/4 -es kombinációs fogadást :
1.  Kuopio  -   Honka               H
2.  Sp. Gijon  -  Las Palmas      H
3.  Murcia  -  Cordoba              H
4.  Cesena  -  Latina                H
Röviden : a finneknél a Kuopio az utóbbi hetekben nagyon beindult (remélem, hogy nem ma fog
megtorpanni), a spanyol osztályozós meccseken a hazai pálya előnye sokat jelenthet, és az olaszoknál szerintem a Latina kicsit elfáradt (az előző körbeli kétszeri 2:2 a Bari ellen sokat kivehetett belőlük?) ezért az első ütközetben a Cesena hazai pályán előnyt szerezhet magának!
Nem egy nagy kaland az egész - 3 jó tippnél közel 2 -szeres a nyereség, míg 4 jó tippnél pedig
Kassza utca ... de azért óvatosan a tétnagyságokkal!
Rengetegen azt állítják rólam, hogy fogalmam sincs a fociról csak egy nagyképű, szemét, barom állat vagyok és csak azért nyerek néha, mert szerencsém van :
ad. 1. : a profi sportfogadásban szerintem olyan mint szerencse nem létezik.
ad. 2. : én sohasem állítottam, hogy értek a focihoz (pláne ezen a fórumon) ... csak szeretem.
Máshol néhány mondatban azért szoktam a fociról írni - csak két példa erre:
1. Felfigyeltetek arra pl. hogy az olaszoknak nem is volt balszélsője (csak amikor néhány percre
    Immobile beállt) ... Jagielka -nak vagy Cahill -nek mágnesként kellett volna Balotelli -re
    tapadni és Johnson -nak aktívabban lehetett volna támadnia! Meglepő, hogy az általam
    nagyra értékelt angolok ezt nem tudták profin kihasználni ...
2. Szerintem Muslera hibázott a 3. Costa Rica -i gólnál (bár ez már nem sokat számított) mert
    nagyon az alapvonal felé indulva jött ki a kapujából, pedig a Costa Rica -i gólszerző nem is
    volt nagyon kisodródva - és így tulajdonképpen mosolyogva el tudta gurítani mellette a labdát.
... Feltűnt nektek is már, hogy a VB -n még nem is volt döntetlen ... ?
    ... ez is megérne egy kis értekezést, de erről most nem írnék, mert már így is hosszúra nyúlt
    a mai témám - és engem ugyebár ezen a fórumon (ahol mindenki sokkal eredményesebben és
    ötletesebben tippel mint én) eléggé negatívan ítélnek meg!

Ja, és persze a VB ...
... a mai első meccsre vonatkozó tippem :

Svájc   -   Ecuador     2  v.   3  gól

... és utána persze nyomjuk a 2. és 3. meccsre is mint állat - mert nekem tényleg kell a pénz!

Bejöhet ?

Remélem, hogy nem nagyon fárasztottalak le benneteket a süket baromságaimmal és állatságaimmal (?), és mindenkinek sok-sok nyereményt kívánok !
???





















Gönczi, egy kérdés!

Az utolsó mondat után te mindig ráfekszel a billentyűzetre?