III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#1305 június 15, 2014, 20:28:21, Ghastly
Tisztelt Sportfogadók!

Őszintén remélem, hogy Ti sokat nyertetek a mai nappal,mert én bezony semmit.

Mai tippjeim besültek mint a magyar kézilabda válogatott az utolsó 10 percben.

Mai Tutik :  Csigazabálók-Honduras 1-2,  mert Jenci84 ezt a képet tette be:


Már pedig Jenő sose téved!Ha tévedne,akkor tétemeléssel megyünk tovább,egyszer csak bejön!Vak tyúk is talál szemet!Hajrá Jenő tipps!

És én is szeretnék a fociról írni!
Szerintem az Ecuadori támadó a végén hibázott,mert ha jobb szélről kilövi a felsőt,és 1-2,akkor ugye a Svájciak nem tudtak volna 2-1-re nyerni,nemde? Pinyó helyett én is taktikázhatnék.

Feltűnt hogy még nem volt X? Majd lesz!És akkor én aztán megmondtam hogy X-lesz!Mindenki tegye az X-eket!
MINDENKINEK SOK SIKERT!!!

"(20:27:41) Jenci84: 10 lájk és holnap is tippelek"




















Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Sajnos a tegnapi 3/4 -es kombinációs kötéssel nem bírtam nyerni. A Kuopio és a Cesena jött,
de a két spanyol nem (számomra kicsit meglepő, hogy a spanyol osztályozókon a hazai pálya előnye szinte semmit sem jelent). Őszintén gratulálok viszont annak aki a hétvégi totóban eltalálta a 4 db "2" -est ...
A 3 VB meccs szólótippjét viszont sikerült hozni: mindháromnál 2 v. 3 gólt fogadtam ...
Tudom, hogy nem nagyon magas odds az 1,93 (... halkan megjegyzem, hogy az esélyes csapatok
győzelmi odds -ai a VB -n általában jóval kisebbek ennél) és így én is csak egy kicsit örültem neki
jobban mintha veszítettem volna!

A VB -n  eddig - 8 / 11 - arány a nyerési mutatóm (4 évvel ezelőtt ezen stádiumban csak 6/11 volt),
de tudom, hogy ez ezen a fórumon szinte szégyen ... Persze tisztában vagyok azzal (sokan
valószínűleg kívánják is), hogy lesz ez még sokkal rosszabb is - remélem viszont, hogy a VB alatt
nem lesz 3 rossz tippnél hosszabb negatív elhajlásom ...

Mai első VB meccs tippem :

Németország   -   Portugália    2  v.  3  gól

Bejöhet ?

Mindenkinek sok-sok nyereményt kívánok !
???



Gönczi, ha kihagynád az "üldözési mániám van" részeket az írásaidból, még jobb lennél.
Különben is: Nem szerethet mindenki. :)

Idézetet írta: LosGabos Dátum június 16, 2014, 14:28:26
Gönczi, ha kihagynád az "üldözési mániám van" részeket az írásaidból, még jobb lennél.
Különben is: Nem szerethet mindenki. :)
így van, pl. Pisti is a sört preferálja, míg Jani a bort

Idézetet írta: afrikailajos Dátum június 16, 2014, 15:22:07
így van, pl. Pisti is a sört preferálja, míg Jani a bort
Feri csak nézett, Karcsi beszólt ;D ;D ;D ;D

Heti egyszer meghallgatom, egyszerűen hibátlan....
Iron Maiden és Pink Floyd között ideális ;D ;D ;D

http://2011.talentometer.hu/nevezettek/goenczi-jozsef


Idézetet írta: georgeboyd Dátum június 16, 2014, 16:15:39
Feri csak nézett, Karcsi beszólt ;D ;D ;D ;D

Heti egyszer meghallgatom, egyszerűen hibátlan....
Iron Maiden és Pink Floyd között ideális ;D ;D ;D

http://2011.talentometer.hu/nevezettek/goenczi-jozsef
The Pink Panther is lehetne ha nemzetközi vizekre evezne:-)

Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Az eddigi VB eredményességem :  10 / 14
Tegnap a német-portugál meccsen már a 32. percben (a második német gólnál) éreztem, hogy veszíteni fogok ...
Utána viszont a Nigéria - Irán meccsre tett tippem - kevesebb mint 2,5 gól - bejött ... reméltem, hogy a tét miatt inkább a védekezésre fognak figyelni a csapatok!
Majd bejött éjjel a Ghána - USA  2 v. 3 gólos tippje is ... (érdekes lesz a Portugália - USA meccs!)

Mai tippjeim a VB meccsekre :
Ma jön a "H" csoport (közben a Brazília - Mexikó meccs)... ahol szerintem mindenki örül a többieknek, de innen is csak 2 csapat fog tovább jutni!
1. Belgium - Algéria   2  v.  3  gól
Sokan Belgiumtól várnak meglepetést ezen a VB -n (jól tudom, hogy a meghirdetett belga kezdő
11-ből egyik játékos sem játszik otthon?), de Algéria felkészülési meccsei sem sikerültek rosszul. Az első fellépés mindkettőjüknek nagyon fontos, ezért nem várok gólfesztivált ... de remélem, hogy
2 gól azért lesz!
2. Brazília - Mexikó   2  v.  3  gól
Szerintem a brazilok önmagukhoz képest nem játszottak jól az első meccsen, és sokat köszönhetnek a japán bírónak. Mexikó viszont jól húzott Kamerun ellen, ezért képesnek tartom arra, hogy a hazaiak ellen nem szaladnak bele egy nagyobb "zakóba" - fontos lehet ugyanis ebben a csoportban a gólarány is.
3. Oroszország  -  Dél-Korea   kevesebb  mint  4,5  sárga  lap
Számomra ez a két csapat "sötét ló", ezért bizonytalan vagyok esetükben a gólok számára fogadni. Úgy érzem, hogy ebben szélsőséges is lehet a dolog: lehet 1 gólos meccs is, de ha az első negyedórában vadul pengét (gólokat) váltanának, akkor 3 -nál több gól is ... Mivel nem vadul játszó durva csapatokról van szó - és ez még csak az első meccsük a VB -n - ezért jobbnak találom a sárga lapok kevés számára fogadni majd!?

Bejöhet ?

A folyamatos szólótippes, tétemeléses fogadásaim miatt én már örülnék ha a mai 3 tippemből akár csak 1 vagy 2 jönne be ... akkor ugyanis már meg tudnám előzni a hosszú negatív elfutás szörnyű élményét. Viszont valahol megértem "georgeboyd urat" is, hogy ez neki szánalmasan kevés, és hogy ő mindent és mindig meg akar nyerni ... őszintén kívánom, hogy ez sikerüljön is neki!

Még szeretném megemlíteni azt, hogy a VB sorozaton számomra érdekes módon még nem volt két egyébként gyakori eredmény - a 2:0 és az 1:1 - de ez nem jelenti azt, hogy én verni fogom a mellem, ha ezek közül valamelyik ma realizálódik ... "ugye én megmondtam!" felkiáltással!

Mindenkinek sok-sok nyereményt kívánok !

U.i.: Az elmúlt éjjel a megható örömöm az volt, amikor a neten azt olvastam, hogy az egyik német játékos azt nyilatkozta, hogy neki az volt a nap öröme, hogy "Schumi" felébredt a kómából ...
(... többek között ezért is lehet engem szidni és anyázni - de egy kicsit elgondolkozni is!)
???






Idézetet írta: gonczi Dátum június 17, 2014, 12:25:09
Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Az eddigi VB eredményességem :  10 / 14
Tegnap a német-portugál meccsen már a 32. percben (a második német gólnál) éreztem, hogy veszíteni fogok ...
Utána viszont a Nigéria - Irán meccsre tett tippem - kevesebb mint 2,5 gól - bejött ... reméltem, hogy a tét miatt inkább a védekezésre fognak figyelni a csapatok!
Majd bejött éjjel a Ghána - USA  2 v. 3 gólos tippje is ... (érdekes lesz a Portugália - USA meccs!)

Mai tippjeim a VB meccsekre :
Ma jön a "H" csoport (közben a Brazília - Mexikó meccs)... ahol szerintem mindenki örül a többieknek, de innen is csak 2 csapat fog tovább jutni!
1. Belgium - Algéria   2  v.  3  gól
Sokan Belgiumtól várnak meglepetést ezen a VB -n (jól tudom, hogy a meghirdetett belga kezdő
11-ből egyik játékos sem játszik otthon?), de Algéria felkészülési meccsei sem sikerültek rosszul. Az első fellépés mindkettőjüknek nagyon fontos, ezért nem várok gólfesztivált ... de remélem, hogy
2 gól azért lesz!
2. Brazília - Mexikó   2  v.  3  gól
Szerintem a brazilok önmagukhoz képest nem játszottak jól az első meccsen, és sokat köszönhetnek a japán bírónak. Mexikó viszont jól húzott Kamerun ellen, ezért képesnek tartom arra, hogy a hazaiak ellen nem szaladnak bele egy nagyobb "zakóba" - fontos lehet ugyanis ebben a csoportban a gólarány is.
3. Oroszország  -  Dél-Korea   kevesebb  mint  4,5  sárga  lap
Számomra ez a két csapat "sötét ló", ezért bizonytalan vagyok esetükben a gólok számára fogadni. Úgy érzem, hogy ebben szélsőséges is lehet a dolog: lehet 1 gólos meccs is, de ha az első negyedórában vadul pengét (gólokat) váltanának, akkor 3 -nál több gól is ... Mivel nem vadul játszó durva csapatokról van szó - és ez még csak az első meccsük a VB -n - ezért jobbnak találom a sárga lapok kevés számára fogadni majd!?

Bejöhet ?

A folyamatos szólótippes, tétemeléses fogadásaim miatt én már örülnék ha a mai 3 tippemből akár csak 1 vagy 2 jönne be ... akkor ugyanis már meg tudnám előzni a hosszú negatív elfutás szörnyű élményét. Viszont valahol megértem "georgeboyd urat" is, hogy ez neki szánalmasan kevés, és hogy ő mindent és mindig meg akar nyerni ... őszintén kívánom, hogy ez sikerüljön is neki!

Még szeretném megemlíteni azt, hogy a VB sorozaton számomra érdekes módon még nem volt két egyébként gyakori eredmény - a 2:0 és az 1:1 - de ez nem jelenti azt, hogy én verni fogom a mellem, ha ezek közül valamelyik ma realizálódik ... "ugye én megmondtam!" felkiáltással!

Mindenkinek sok-sok nyereményt kívánok !

U.i.: Az elmúlt éjjel a megható örömöm az volt, amikor a neten azt olvastam, hogy az egyik német játékos azt nyilatkozta, hogy neki az volt a nap öröme, hogy "Schumi" felébredt a kómából ...
(... többek között ezért is lehet engem szidni és anyázni - de egy kicsit elgondolkozni is!)
???
Jó lenne, ha nem szőnél bele több hozzászólásodba, mert megkereslek, és kitépem a szívedet.


Idézetet írta: georgeboyd Dátum június 17, 2014, 13:07:49
Jó lenne, ha nem szőnél bele több hozzászólásodba, mert megkereslek, és kitépem a szívedet.
csodálkozol mikor ilyeneket írsz:
IdézetHeti egyszer meghallgatom, egyszerűen hibátlan....
Iron Maiden és Pink Floyd között ideális ;D ;D ;D

http://2011.talentometer.hu/nevezettek/goenczi-jozsef
;D :beerchug: :redchug: :cya: :great:

Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Sajnálom, hogy "georgeboyd" úrból heves indulatot váltottam ki ... de abszolút nem az volt a célom (ezt bárki beláthatja ha elolvassa az előző bejegyzésemet).

Többször megkérdezték már tőlem, hogy ezen a fórumon miért foglalkoznak az egykori  zenei kalandommal visszatérően?
Én nem tudom - talán a moderátorokat kellene megkérdezni?
Szerintem is jobb lenne, ha ezen a fórumon nem politikával, vallással vagy a TBCs éticsigák heveny párzási szokásaival foglalkoznánk, hanem csak a sportfogadással - de ez nem rajtam múlik.

Még az is meglehet, hogy a fentiek miatt engem tiltanak ki erről az oldalról is ...

A tegnapi 3 tippemből 2 bejött : jött a belga meccs 2 v. 3 gólja, és az orosz meccs kevés sárga lapja - és közben buktam (de ki nem?) a brazilokkal ...
Lement a csoportmeccsek első köre. Nekem is tetszik eddig a VB, és ha így megy akkor lehet hogy  nagyon emlékezetes mutatvány lesz.

Az első kör utáni eredményességi mutatóm :   12 / 16
Tudom, hogy ezzel a szar 75 % -kal ezen a fórumon utolsó vagyok a listán ... és az sem érdekel, ha ezt az arányt senki sem hiszi el - mert attól ez még igaz tény. Valószínűleg lesz egy kis visszaesésem, de ha az egész VB -n hozom a 60 - 62 % -ot akkor én már elégedett leszek ... (csak ne legyen hosszabb negatív elfutásom - és remélem, hogy 2,0 -es alatti odds -okkal ez így is lesz!).

Vagyis nyomjuk tovább mint állat (azért használok ilyenkor többesszámot, mert jónéhány elvetemült
még követ, és szeretném ha nem bánná meg a VB után)!

Jöjjön a csoportmeccsek 2. köre ...

Mindenkinek további sok-sok nyereményt kívánok !
???

Idézetet írta: georgeboyd Dátum június 17, 2014, 13:07:49
Jó lenne, ha nem szőnél bele több hozzászólásodba, mert megkereslek, és kitépem a szívedet.

Hjaj ne, megint megtette!    :o

Idézetet írta: gonczi Dátum június 18, 2014, 09:31:17
Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Sajnálom, hogy "georgeboyd" úrból heves indulatot váltottam ki ... de abszolút nem az volt a célom (ezt bárki beláthatja ha elolvassa az előző bejegyzésemet).


Boksz lesz...  ;D :pimp:


Idézetet írta: gonczi Dátum június 18, 2014, 09:31:17
Még az is meglehet, hogy a fentiek miatt engem tiltanak ki erről az oldalról is ...

Tisztelt Sportfogadó Sorstárs!
Még hányról tiltottak ki, és miért?  :(