III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Alig vártuk hogy elkezdődjön és ma mégis vége lesz ... a VB -nek.
Remélem, hogy jó sokat nyertetek (ezt abszolút nem gúnyból írtam)!
A kicsit unalmas és izgalommentes elő-, és negyeddöntők után ránk férne egy sziporkázó döntő.
Bár összességében szerintem már így sem volt ez egy rossz VB.
A döntőre egy góltippem lenne ... Elsősorban a németekben bízom (lám a brazilok ellen 5:0 után sem álltak le), de az argentinok is tudják, hogy ha nem lőnek gólt a németeknek aligha nyerhetik meg a VB -t. Ilyen meccseken az a jó - a semleges nézőknek - ha az európai csapat lövi az első gólt, és azt is minél hamarabb, mert akkor a dél-amerikaiaknak is el kell kezdeni focizni. Ellenkező esetben már túl korán elkezdődne az időhúzás felesleges fetrengésekkel, fél perces bedobásokkal és egy perces szabadrúgásokkal ... Mindkét csapatban több játékos is képes gólt szerezni - és szerintem a németeknél egy kicsit több (Di Maria nagyon fog hiányozni?)!
A magyar Tippmix -en a 2,5 gól feletti eredményre az induló odds 2,25 ... szerintem ez aránytalanul magas (!?) - min. 3 gól ugyanis könnyen elképzelhető egy ilyen meccsen, főleg ha mindkét csapat tud majd gólt szerezni!?

VB  döntő :

Németország  -  Argentína     2,5  gól  felett

Bejöhet ?

Mindenkinek sok-sok nyereményt kívánok !
???

U.i.:
- üzenet "Alexthebest" -nek : Már voltam kitiltva erről a Fórumról. Valószínűleg a zenei kalandom
mások (!) általi emlegetése miatt is engem fognak elmeszelni (?) ... Az egykori írásaimat pedig már régen lezárták. Egyébként más Fórumról nem vagyok (nem voltam) kitiltva ... sőt nem fogod elhinni: van ahol szívesen is látnak (ott persze név nélkül, mert nem akarok támadási felületet adni
a személyemet sértegetőknek és gúnyolóknak).
- üzenet "Milan úrnak" : Köszönöm a VB rovatban tett állásajánlatodat, de nem érdekel. Egy moderátor persze bármit írhat ...

Idézetet írta: gonczi Dátum július 13, 2014, 10:00:43
Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Alig vártuk hogy elkezdődjön és ma mégis vége lesz ... a VB -nek.
Remélem, hogy jó sokat nyertetek (ezt abszolút nem gúnyból írtam)!
A kicsit unalmas és izgalommentes elő-, és negyeddöntők után ránk férne egy sziporkázó döntő.
Bár összességében szerintem már így sem volt ez egy rossz VB.
A döntőre egy góltippem lenne ... Elsősorban a németekben bízom (lám a brazilok ellen 5:0 után sem álltak le), de az argentinok is tudják, hogy ha nem lőnek gólt a németeknek aligha nyerhetik meg a VB -t. Ilyen meccseken az a jó - a semleges nézőknek - ha az európai csapat lövi az első gólt, és azt is minél hamarabb, mert akkor a dél-amerikaiaknak is el kell kezdeni focizni. Ellenkező esetben már túl korán elkezdődne az időhúzás felesleges fetrengésekkel, fél perces bedobásokkal és egy perces szabadrúgásokkal ... Mindkét csapatban több játékos is képes gólt szerezni - és szerintem a németeknél egy kicsit több (Di Maria nagyon fog hiányozni?)!
A magyar Tippmix -en a 2,5 gól feletti eredményre az induló odds 2,25 ... szerintem ez aránytalanul magas (!?) - min. 3 gól ugyanis könnyen elképzelhető egy ilyen meccsen, főleg ha mindkét csapat tud majd gólt szerezni!?

VB  döntő :

Németország  -  Argentína     2,5  gól  felett

Bejöhet ?

Mindenkinek sok-sok nyereményt kívánok !
???

U.i.:
- üzenet "Alexthebest" -nek : Már voltam kitiltva erről a Fórumról. Valószínűleg a zenei kalandom
mások (!) általi emlegetése miatt is engem fognak elmeszelni (?) ... Az egykori írásaimat pedig már régen lezárták. Egyébként más Fórumról nem vagyok (nem voltam) kitiltva ... sőt nem fogod elhinni: van ahol szívesen is látnak (ott persze név nélkül, mert nem akarok támadási felületet adni
a személyemet sértegetőknek és gúnyolóknak).
- üzenet "Milan úrnak" : Köszönöm a VB rovatban tett állásajánlatodat, de nem érdekel. Egy moderátor persze bármit írhat ...
Tisztelt József Sorstárs!
Remélem nyersz a tippel, de én úgy szeretném hogy Messi mesterhármassal nyerjél.
remélem nem sértettem meg senkit.

Idézetet írta: gonczi Dátum július 13, 2014, 10:00:43

A magyar Tippmix -en a 2,5 gól feletti eredményre az induló odds 2,25 ... szerintem ez aránytalanul magas (!?) - min. 3 gól ugyanis könnyen elképzelhető egy ilyen meccsen, főleg ha mindkét csapat tud majd gólt szerezni!?


Most 2.3 ez a szorzó a tippmixpron, de a piac annyira nem tartja ezt alacsonynak, hogy online mindenhol magasabb ennél!
(bet365 2,4, pinnacle 2,49, william hill 2,62)
A legutóbbi 6 vb döntőben csak egyszer, 98-ban jutottak el 3 gólig a csapatok, talán mások az "ilyen meccsen" ezt értik.

A szorzó alapján nincs benne érték, ráadásul ki is cseszünk magunkkal, ha mégis jön és tippmixen tettük meg.

(10,000 ft-os tétre számolva már 3700 ft-tal több a profit a william hill-nél, mint az említett tippmixen.)


Van ma egy meccs: FC Skonto - Spartaks Jurmala
A hazaiaknál pénzügyi problémák vannak, több hete nem kaptak fizetést, a játékosok sztrájkba kezdtek, a múlt héten például ki se álltak a Liepaja ellen, így játék nélkül szenvedtek 3-0-ás vereséget. A Spartaks masszív csapat 7 meccse nem szenvedtek vereséget, a védelmük jó a harmadik legkevesebb gólt kapták a ligában. Jelen helyzetben érdemesnek érzem a vendégeket támogatni, +1-es ázsiai hendire is 1.55-ös szorzót kapunk.

Idézetet írta: Knapp Dátum július 13, 2014, 12:46:48
Most 2.3 ez a szorzó a tippmixpron, de a piac annyira nem tartja ezt alacsonynak, hogy online mindenhol magasabb ennél!
(bet365 2,4, pinnacle 2,49, william hill 2,62)
A legutóbbi 6 vb döntőben csak egyszer, 98-ban jutottak el 3 gólig a csapatok, talán mások az "ilyen meccsen" ezt értik.

A szorzó alapján nincs benne érték, ráadásul ki is cseszünk magunkkal, ha mégis jön és tippmixen tettük meg.

(10,000 ft-os tétre számolva már 3700 ft-tal több a profit a william hill-nél, mint az említett tippmixen.)
oda kell tenni, ennyi

Idézetet írta: Jenci84 Dátum július 13, 2014, 13:13:36
Van ma egy meccs: FC Skonto - Spartaks Jurmala
A hazaiaknál pénzügyi problémák vannak, több hete nem kaptak fizetést, a játékosok sztrájkba kezdtek, a múlt héten például ki se álltak a Liepaja ellen, így játék nélkül szenvedtek 3-0-ás vereséget. A Spartaks masszív csapat 7 meccse nem szenvedtek vereséget, a védelmük jó a harmadik legkevesebb gólt kapták a ligában. Jelen helyzetben érdemesnek érzem a vendégeket támogatni, +1-es ázsiai hendire is 1.55-ös szorzót kapunk.

Simaliba, 0-1, remélem raktátok valamilyen formában! ;)

Idézetet írta: Jenci84 Dátum július 13, 2014, 20:02:02
Simaliba, 0-1, remélem raktátok valamilyen formában! ;)

Nem tettem, de nagyon nagy tipp volt, gratula!  :great:

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 13, 2014, 20:27:23
Nem tettem, de nagyon nagy tipp volt, gratula!  :great:
Köszönöm.

Van itt még egy meccs, ami érdekes lehet, igaz csütörtökön rendezik, de már most beírom, mert addigra tuti leviszik a szorzót.
Az említett meccs pedig: Rijeka - FTC
A Rijeka egy újgazdag horvát klub, tele vannak pénzzel, a keretük értéke több, mint kétszerese a ferencvárosi keretnek, de nem ez a fő ok ami miatt a tipp megjátszására bátorítanék bárkit. Pár napja játszották a szuperkupa döntőt ahol a kirakatcsapat Dinamo Zágrebet verték 2-1-re hazai pályán. Utolsó 22 hazai pályán lejátszott meccsükön veretlenek maradtak, sőt a legutóbbi 11-et meg is nyerték. A Fradi, mint tudjuk alakulóban van és nem célóm megsérteni az FTC-szurkólókat vagy magát az FTC-t, de a csapat jelenleg harmatgyenge. Láttam mindkét idei EL-selejtezőjüket és egyiken sem győztek meg. A Rijekát még tavaly láttam párszor focizni és csak jókat tudok róluk mondani. Kellően aggresszívek (de nem durvák), támadófocit játszanak és mennek, mint a mérgezett egér.  Males, Tomecak, Kvrzic és Kramaric szerintem nagyon meg fogják kavarni a Fradi védelmét, ők a Rijeka négy legértékesebb és legjobb játékosa. A hazaiaknak a védelme is nagyon patent, gólt alig kapnak. És tényleg nem lebecsülve a Ferencvárost, de ahhoz óriási formajavulás kell, hogy ők Horvátországból ne vereséggel térjenek haza. Szerintem itt, Horvátországban más eredménye nem születhet csak is hazai győzelem. Tehát a tippem: Rijeka győzelem (2,10).

Huszti Kínában!

A Hannover labdarúgócsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Huszti Szabolcs távozik a csapattól és a kínai Csangcsun Jatajhoz igazol. A Nemzeti Sport Online megtudta, a szélső ma utazik orvosi vizsgálatra a kínai csapathoz, egy-két napon belül írhatja alá a szerződését.

:D :D Milyen pályafutása lehetett volna ennek is...

A Real Madrid a hivatalos honlapján bejelentette a Bayern München világbajnok német középpályásának, Toni Kroosnak a szerződtetését, aki hat évre kötelezi el magát a Bajnokok Ligája-győzteshez.

A 24 éves középpályás klubváltása hetek óta a levegőben lógott, csütörtökön pedig pont került az átigazolási ügy végére. A Bayern Münchentől érkező Kroos 2020-ig szóló szerződést köt a spanyol csapattal, amely a szokásoknak megfelelően nem hozta nyilvánosságra a vételárat. Sajtóhírek szerint a blancók 30 millió eurót fizettek a világbajnok játékosért.
Ahogy arról korábban az AS madridi napilapra hivatkozva beszámoltunk, a német középpályás délután átesik az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokon, 17 órakor pedig be is mutatják a szurkolóknak a Santiago Bernabéu Stadionban.
A hírek szerint Kroos a 8-as mezszámot kapja új csapatánál – ezt a dresszt a legutóbbi szezonban egyik madridi játékos sem viselte.
A háromszoros német bajnok és egyszeres BL-győztes futballista a bemutatása után kap még egy kis pihenőt, csak augusztus 5-én kell csatlakoznia Carlo Ancelotti együtteséhez, de az augusztus 12-i, Sevilla elleni európai Szuperkupa-mérkőzésen várhatóan már ott lehet.


Forrás: NS.hu

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 16, 2014, 12:25:51
Huszti Kínában!

A Hannover labdarúgócsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy Huszti Szabolcs távozik a csapattól és a kínai Csangcsun Jatajhoz igazol. A Nemzeti Sport Online megtudta, a szélső ma utazik orvosi vizsgálatra a kínai csapathoz, egy-két napon belül írhatja alá a szerződését.

:D :D Milyen pályafutása lehetett volna ennek is...

Azt lenne jó tudni, hogy mennyit keres majd Csangcsunban. 8)

Sahtar Doneck: hat légiós eltűnt a lyoni szállásról

Egybehangzó francia és ukrán sajtóhírek szerint a Sahtar Doneck hat dél-amerikai légiósa megszökött a csapat franciaországi szállásáról, és eltűnt a Lyon elleni szombati felkészülési mérkőzés után.

A Canal+ szerint a 12 brazil és egy argentin légióst foglalkoztató Sahtar eltűntjei között van öt brazil és egy argentin. Név szerint öt játékosról tudnak: Alex Teixeira, Fred, Dentinho, Douglas Costa és Facundo Ferreyra. A hatodik eltűnt is brazil, de az még nem világos, hogy ki.

Az eltűnések hátterében a Kelet-Ukrajnában kialakult politikai feszültség állhat.
A szombati meccset a Lyon 4–1-re megnyerte, az állítólagos eltűntek közül Dentinho játszott, ő szerezte csapata egyetlen gólját.


Pff, de még orbán azt mondta hogy a felcsúti akadémia európa 10 legjobbja közé tartozik :D. Csoda hogy nem röhögték ki ott helyben.