III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1380 augusztus 01, 2014, 13:14:16, Knapp
Idézetet írta: Tomee886 Dátum július 31, 2014, 13:59:15
68 ezres férőhelyet sokallom, nem fog megtelni

Lehet ott koncerteket is rendezni... ;)

A Puskás az egyetlen stadion, amelynek nem zavar a felújítása/felépítése, főleg ha nem csak labdarúgásra szánják. Én ezzel kezdtem volna, bár utána nem biztos, hogy folytatom a stadionépítést.  :D
Betereltem volna ide az összes budapesti csapatot, hogy felváltva használják vagy csináljanak kettős (hármas) "rangadókat", ha pálya kell nekik.
így legalább nem kellett volna pár ezer (pár száz) néző miatt pénzt pazarolni a többi "csodaarénánkra" és lehetett volna faragni az NB1 évi kb. 8 milliárdos piaci veszteségéből.

Egyébként is jobb eséllyel lesz a Puskás kihasználva, mint a pöckömnyi településekre épített arénák, bár azt is megértem, ha a többi nagyvárosban is épül, megújul egy aréna, csak a sorrendet nem.

Tényleg, itt nem adják majd el a névhasználati jogot valami extra profitra hajtó pénzintézetnek?   ;)

Az atlétika pálya hiányát viszont már most sajnálom, bár legalább el lehet majd látni a pályáig.




Este 22:06 perckor Real Madrid-Manchester United mérkőzést rendeznek Michiganben a Nemzetközi Bajnokok Kupája elnevezésű felkészülési torna keretében. A MU előrébb tart a felkészülésben, LVG feltüzelte a csapatot és ez az eredményben is megmutatkozik. A Realnal a kulcsjátékosok még msot csatlakozgatnak a kerethez, Ronaldo pedig még mindig külön készül. Szerintem az angolok odacsaphatnak a Realnak, 3,15-ös oddsért!

Idézetet írta: Jenci84 Dátum augusztus 02, 2014, 17:19:26
Este 22:06 perckor Real Madrid-Manchester United mérkőzést rendeznek Michiganben a Nemzetközi Bajnokok Kupája elnevezésű felkészülési torna keretében. A MU előrébb tart a felkészülésben, LVG feltüzelte a csapatot és ez az eredményben is megmutatkozik. A Realnal a kulcsjátékosok még msot csatlakozgatnak a kerethez, Ronaldo pedig még mindig külön készül. Szerintem az angolok odacsaphatnak a Realnak, 3,15-ös oddsért!
itt az 1.57-es Mu vagy döntetlen elég biztos tippnek tűnik, mert ha a Mu itt döntőt akar játszani akkor semmiképp sem kaphat ki ma este a Realtól

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 02, 2014, 19:29:48
Miért kedden lesz az Európai Szuperkupa? Az én emlékeimben az van, hogy ezt péntekenként szokták játszani.

Csak a Realnak akarnak kedvezni  ;) Amúgy tényleg fura.

#1384 augusztus 02, 2014, 19:53:15, Lord
Szerintem a spanyol szuperkupa meg a bajnoki rajt miatt. Ha pénteken lenne, akkor a Realnak 11 nap alatt 4 meccset kellene játszania, ami, ha jól emlékszem, nem engedett az UEFA részéről. De csak homályosan dereng valami, hogy legalább 2 pihenőnapnak kell lenni a tétmeccsek között. A lényeg, hogy 11 nap alatt nem tolhatnak le 4 meccset.

Idézetet írta: Lord Dátum augusztus 02, 2014, 19:49:36
Szerintem a spanyol szuperkupa meg a bajnoki rajt miatt. Ha pénteken lenne, akkor a Realnak 11 nap alatt 4 meccset kellene játszania, ami, ha jól emlékszem, nem engedett az UEFA részéről. De csak homályosan dereng valami, hogy legalább 2 pihenőnapnak kell lenni a tétmeccsek között. A lényeg, hogy 11 nap alatt nem tolhatnak le 4 meccset.

Hát nem megmondtam hogy a Realnak akarnak kedvezni megint  ;D

Mondjuk nekem is a tradícionális rendezés jött be, Monaco-ban sorsolás, év csapata stb, aztán meccs pénteken. De ez is sajnos biznisz. Az is mi már hogy a francia szuperkupa Pekingben volt ma. De ha jól emlékszem volt már olasz szuperkupa is ott.

Tavaly amikor a Valladolid meccset halasztották el a Realnak akkor voltak ilyen hangok. Igazából csak erre reagáltam TiB:
"A Barcelona ezt is elintézte, csalók, bírót vesznek, adót csalnak, ezek nélkül kiesnének a másodosztályba. Tessék leírtam a cseppet sem elfogult véleményed ;D"
Ugye a Suárezes sztori. De csak vicceltem. Nem hangulatot akarok kelteni, ne szívd mellre, inkább dobj me egy melles képet  ;D

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 02, 2014, 20:17:03
Ezek itt lenn nagyjából fedik a valóságot?

Igen, fedik a valóságot. Így lesz a Realnak az idény eleji "menetrend". Gondolom USC-re rámennek mint állat, utána van egy hét pihi, ott vmi előnyt próbálnak összeszedni, aztán egy lazább visszavágóval rápihenni a hétfőre, hétfőn meg mindegy, hogy hogy, de megverni az újoncot.

Idézetet írta: Jenci84 Dátum augusztus 02, 2014, 17:19:26
Este 22:06 perckor Real Madrid-Manchester United mérkőzést rendeznek Michiganben a Nemzetközi Bajnokok Kupája elnevezésű felkészülési torna keretében. A MU előrébb tart a felkészülésben, LVG feltüzelte a csapatot és ez az eredményben is megmutatkozik. A Realnal a kulcsjátékosok még msot csatlakozgatnak a kerethez, Ronaldo pedig még mindig külön készül. Szerintem az angolok odacsaphatnak a Realnak, 3,15-ös oddsért!
Real Madrid1-3Manchester United Simán jött!!! :great:

  "  NB I: máris kevesebb a néző - 17 ezren látták a fordulót  "

-milyen meglepő....

#1390 augusztus 04, 2014, 18:09:46, Irtis
A kötelező szurkoló kártya bevezetésével ez csak tovább fog csökkenni. Köszönjük MLSZ!  :noway:
Múltkor kimentem a Honvéd - Dunaújváros meccsre, és a szurkolói kártyához egy órás sor állt, pedig csak 2-300 ember volt ott. Kártya nélkül meg nem engedtek be. Végül a vendég szektorba voltam kénytelen jegyet venni. Ez igen, ez aztán családbarát stadion!
A legviccesebb az, hogy a 10. perc körül kapcsoltak a vezetők, hogy az mégsem pálya, hogy megy a meccs, a szurkolók meg kint állnak sorban, és végül beengedtek mindenkit kártya nélkül is.

Ennek a kartyanak tudja egyaltalan valaki h mi ertelme?az atlag 1000es nezoszamot 500ra akarjak csokkenteni?

Hogy jöhessenek végre a családok is biztonságban meccsre ;D :D

Csinaljanak egy kulon szektort a csaladoknak.

Idézetet írta: kreatos Dátum augusztus 04, 2014, 15:23:42
  "  NB I: máris kevesebb a néző - 17 ezren látták a fordulót  "

-milyen meglepő....

Az a baj, hogy még ez is kamu... Puskás meccsre bekamuztak 1077 nézőt, de kb volt vagy 300.