III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Igaz nem játszottam, csak hírből tudom, de megye II, megye III szint itt Mo.-on komolytalan. A csapatok nagy része üt vág, rúg, kapál, csak éppen, hogy focizni nem focizik. Pályákat sem gondozzák, simán vannak olyan részek ahol nincs fű, sőt olyat is láttam, hogy lejtett a pálya. Egyszóval élvezhetetlen. Megye I-től van értelme szerintem, a többi csak hobbi, vicc, hülyéskedés...

Jó oké, alkoholizálás itt is van minden mennyiségben ezeknél a falusi csapatoknál, meg az edzésmunka sem különbözik semmiben.

De akkoris, 0:26 , 17:1  ;D Ilyen eredményekkel akkor sem találkoztam amikor 8 évesen rugtam a bőrt a korosztályos csapatban. Legnagyobb győzelmünk 9:1 volt ha jól emlékszek, amikor az ellenfél 8 játékossal állt ki, mert a csapat többi része osztálykiránduláson volt  ;D

Idézetet írta: Fogkefe1 Dátum augusztus 07, 2014, 14:11:01
Igaz nem játszottam, csak hírből tudom, de megye II, megye III szint itt Mo.-on komolytalan. A csapatok nagy része üt vág, rúg, kapál, csak éppen, hogy focizni nem focizik. Pályákat sem gondozzák, simán vannak olyan részek ahol nincs fű, sőt olyat is láttam, hogy lejtett a pálya. Egyszóval élvezhetetlen. Megye I-től van értelme szerintem, a többi csak hobbi, vicc, hülyéskedés...


A hobbit emelném ki a hozzászólásodból....mivel én is alacsony osztályban játszok és hobbiból...nem pénzért nem időtöltésből hanem,mert szeretek..
..lehet,hogy feljebb van értelme nézni meccset,mert látványosabb és képzetek a focisták(nem mindig)...de legalább "lent"van összetartás és nem a pénz tart minket össze...

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 07, 2014, 15:09:39
Szerintem azért vannak ilyen nagy gólkülönbségek, mert támadni egyszerűbb, mint védekezni, és a megyei szintekhez képest egész ügyes csatárok vannak. A védekezés több szervezést és több koncentrációt, de edzéseken ezt még a legegyszerűbb formában sem gyakorolják. A nem létező védelmek mögött pedig szörnyű kapusok vannak, akik vesznek ugyan maguknak hiperszuper kapuskesztyűt, de életükben nem edzettek úgy, ahogy egy kapusnak kell. Akiknek vannak ösztönösen jól támadó játékosaik, azok a királyok ezen a szinten.


Sok a mondatod a szívemből jött...látszik,hogy játszottál alacsonyabb  osztályban.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 07, 2014, 15:09:39
Szerintem azért vannak ilyen nagy gólkülönbségek, mert támadni egyszerűbb, mint védekezni, és a megyei szintekhez képest egész ügyes csatárok vannak. A védekezés több szervezést és több koncentrációt, de edzéseken ezt még a legegyszerűbb formában sem gyakorolják. A nem létező védelmek mögött pedig szörnyű kapusok vannak, akik vesznek ugyan maguknak hiperszuper kapuskesztyűt, de életükben nem edzettek úgy, ahogy egy kapusnak kell. Akiknek vannak ösztönösen jól támadó játékosaik, azok a királyok ezen a szinten.
+a csajozós faktor....kire buknak a csajok? A, ma rúgtam 3 gólt B, 4 szer mentettem a 16-oson belül
:-)

Idézetet írta: Fogkefe1 Dátum augusztus 07, 2014, 14:11:01
Igaz nem játszottam, csak hírből tudom, de megye II, megye III szint itt Mo.-on komolytalan. A csapatok nagy része üt vág, rúg, kapál, csak éppen, hogy focizni nem focizik. Pályákat sem gondozzák, simán vannak olyan részek ahol nincs fű, sőt olyat is láttam, hogy lejtett a pálya. Egyszóval élvezhetetlen. Megye I-től van értelme szerintem, a többi csak hobbi, vicc, hülyéskedés...

Ez nem igaz, én somogyban megye2ben játszottam pár évig, most megye1ben, de azt elmondhatom hogy a megye2 nem olyan rossz. A megye2 és megye3 között van nagy szakadék, csak úgy mint a megye1 nb3között. Nálunk, sok megye2es csapatnál kultúrált körülmények vannak, van ahol fizetnek is, pedig a szabály szerint nem lehetne. Mi megye2es feljutóként megálltuk a helyünket a megye1ben is, volt h 9et rúgtunk, de mert az ellenfél a szezon elején szétesett. Nálunk van nb2ben nb3ban is játszott játékos, kiemelt utánpótlásban játszott (fradi, mtk ellen játszott 17évesen)köztük én is. Elmondható, hogy a képzett játékosok támadók, így azert könnyebb gólt lőni. Heti 3edzés van ezen a szinten.

nekünk ifiben az év végére, 15-ös rúgott gól átlag jött ki :D  34-0 volt a legnagyobb győzelem, serdülőben meg 47, amúgy nagyon unalmasak ezek a meccsek  ;D

Olvasom a szpari honlapján ezt a klubkártya kérdést, és van egy ilyen mondat:
"A klubkártyák lehetőséget kínálnak arra, hogy szurkolóinknak extra kedvezményeket kínáljunk. Érdemes rendszeresen ellátogatni honlapunkra, ahol ezekről a lehetőségekről, valamint arról, hogy a stadion mely részében milyen kártyával jogosult jegyet vásárolni a kártyatulajdonos, folyamatosan tájékoztatjuk szurkolóinkat."

Most jól gondolom, ha én egy konkrét klub kártyáját akarom kiváltani, akkor esetleg később majd nem ülhetek oda a stadionban, ahová akarok? Mondjuk egy Loki-Szparin csak a vendégszektor? Ez milyen egy fa..ság....

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 07, 2014, 16:36:19
Ez nem igaz, én somogyban megye2ben játszottam pár évig, most megye1ben, de azt elmondhatom hogy a megye2 nem olyan rossz. A megye2 és megye3 között van nagy szakadék, csak úgy mint a megye1 nb3között. Nálunk, sok megye2es csapatnál kultúrált körülmények vannak, van ahol fizetnek is, pedig a szabály szerint nem lehetne. Mi megye2es feljutóként megálltuk a helyünket a megye1ben is, volt h 9et rúgtunk, de mert az ellenfél a szezon elején szétesett. Nálunk van nb2ben nb3ban is játszott játékos, kiemelt utánpótlásban játszott (fradi, mtk ellen játszott 17évesen)köztük én is. Elmondható, hogy a képzett játékosok támadók, így azert könnyebb gólt lőni. Heti 3edzés van ezen a szinten.

Kivétel mindenhol van, általánosságról beszéltem. Amúgy szerintem is teljesen jó időtöltés a faluban hétvégente meccset játszani, én is szívesen elmennék hobbiból, csak városi vagyok és már kinőttem a korból, ja és sose fociztam. :D

Idézetet írta: Fogkefe1 Dátum augusztus 07, 2014, 22:22:35
Kivétel mindenhol van, általánosságról beszéltem. Amúgy szerintem is teljesen jó időtöltés a faluban hétvégente meccset játszani, én is szívesen elmennék hobbiból, csak városi vagyok és már kinőttem a korból, ja és sose fociztam. :D


-én is városai vagyok..falura járok focizni és elmúltam 35 :laugh:...szóval nem kifogás :D

Idézetet írta: kreatos Dátum augusztus 07, 2014, 22:25:53

-én is városai vagyok..falura járok focizni és elmúltam 35 :laugh:...szóval nem kifogás :D
Kis pályára megyek jövőre (életemben először), remélem az is jó lesz, de igazad van, egyszer tuti elmegyek egy rendes nagy pályás csapatba.

Idézetet írta: Fogkefe1 Dátum augusztus 07, 2014, 22:39:09
Kis pályára megyek jövőre (életemben először), remélem az is jó lesz, de igazad van, egyszer tuti elmegyek egy rendes nagy pályás csapatba.

kispálya után nagypályára menni, úgy h sose fociztál, előtte járj el futni sztem mert a tüdődnek meszelnek, sérülés után kispályáztam aztán vissza nagy, aztán majd megfulltam a 20-ik percben :D

Idézetet írta: hubika88 Dátum augusztus 07, 2014, 23:07:08
kispálya után nagypályára menni, úgy h sose fociztál, előtte járj el futni sztem mert a tüdődnek meszelnek, sérülés után kispályáztam aztán vissza nagy, aztán majd megfulltam a 20-ik percben :D
Azt nem mondtam, hogy nem sportoltam. :) Amúgy ismerőseim pont az ellenkezőt mondták. Kispálya fárasztóbb mert le föl kell futkorászni, szinte állandóan mozgásban vagy. Nagypályán meg csak egy bizonyos területet futsz be.

Tud valaki egy olyan linket ajánlani ahol napra kész átigazolások vannak akár 2.-3.osztályban is Európában?

Betclic promócióból:

"..Lesz-e vajon piros lap, ami nagyon valószínű, hiszen Ramos és Pepe is várhatóan pályára lép?"

:D:D:D:D:D:D:D