III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: LanMaffia Dátum augusztus 29, 2014, 11:53:26
Számomra is érthetetlen. Kroost elküldik, aki keresett vagy 3 millát és többet akart. Most meg elhoznak onnan egy embert, pont Kroos helyére. Ez a másik embert se értem, akit meg a Romából hoztak. Ez a Guardiola egyre inkább szúrja a szemem.
Mit nem értesz? :) Védőre volt szüksége a csapatnak és elhozták a Seria A egyik ha nem a legjobb védőjét, a tavalyi Roma legjobb játékosát, aki miatt a legkevesebb gólt kapta a Roma a topligák közül, ráadásul eléggé olcsón is 26 millió nagyon baráti ár, ha Luiz 50 millió volt.

A Legia szurkolók találó transzparense: A 6 kevesebb mint az 1 , mert nem a foci a fontos hanem a pénz  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=n8hcK4ntDO4#t=247

Idézetet írta: Fogkefe1 Dátum augusztus 29, 2014, 13:54:49
Mit nem értesz? :) Védőre volt szüksége a csapatnak és elhozták a Seria A egyik ha nem a legjobb védőjét, a tavalyi Roma legjobb játékosát, aki miatt a legkevesebb gólt kapta a Roma a topligák közül, ráadásul eléggé olcsón is 26 millió nagyon baráti ár, ha Luiz 50 millió volt.

Nem voltam képben, hogy védő :)

Chelsea: Torres orvosin a Milannál, 2 évre kölcsönbe megy

Egybehangzó angol és olasz sajtóhírek szerint a Chelsea engedélyt adott Fernando Torresnek, hogy orvosi vizsgálaton vegyen részt Olaszországban a Mario Balotelli utódját kereső Milannál. A Chelsea péntek este hivatalos honlapján bejelentette: Torres két évre kölcsönbe szerződik a Milanhoz.

A spanyol válogatott legfrissebb keretéből kimaradó támadó a délutáni hírek szerint nemcsak engedélyt kapott az utazásra, de már meg is érkezett Rómába, ahol az ilyenkor szokásos egészségügyi teszteken esik át, mielőtt a Milanhoz igazol.

A Tuttosport arról írt, hogy a 30 éves csatár kétéves szerződést köt a piros-feketékkel, akik évente 3.5 millió euróval honorálják a szolgálatait, tehát – ha hinni lehet a híreknek – Torres jelentősen enged fizetési igényeiből. A Sky Sport Italia ezt követően azt jelentette, hogy Torres meg is egyezett a Milannal.
Az átigazolást aztán péntek este a Chelsea hivatalosította, miután honlapján bejelentette, hogy megállapodott az AC Milannal Torres átigazolásáról. Fernando Torres két évre, kölcsönbe kerül az olasz nagycsapathoz – szokatlan konstrukció ez –, ha átmegy a kötelező orvosi vizsgálaton és szerződésének minden részletéről meg tud állapodni a milánóiakkal.


Forrás: NS.hu

Nem tudjátok esetleg, hogy NB3-ra lehet valamelyik irodánál fogadni?

Még mindig nem hiszem el hogy ezt komolyan kérdezted.. vagy csak elírtad és nb2t akartál..

Tudom anno lehetett, de ebben a bundás világban soha, sehol nem fogsz tudni magyar nb3ra fogadni.

Idézetet írta: Jabba Dátum augusztus 30, 2014, 22:51:17
Nem tudjátok esetleg, hogy NB3-ra lehet valamelyik irodánál fogadni?

Régebben a Tobetnél lehetett, de aztán rájöttek szerintem, hogy ez nem volt jó ötlet.
Közben megnéztem a honlapjukat, azóta meg is szűntek, és beolvadtak a betsafe-be  ;D

Köszi, azért egy próbát megért  :D

#1463 augusztus 31, 2014, 13:23:05, rosco
Már NB II-re is csak Tippmixen és TipppmixPron lehet fogadni. (Kivéve, ha a tv közvetíti a meccset.) :redchug:

Idézetet írta: rosco Dátum augusztus 31, 2014, 13:19:54
Már NB II-re is csak Tippmixen és TipppmixPron lehet fogadni. (Kivéve, ha a tv közvetíti a meccset.) :redchug:
Ez így ebben a formában nem teljesen igaz. :)



A MU már Falcao-t is megszerezte. Vajon ő lesz a megoldás?
Túl nagyok az elvárások a csapattól, de ez meg is érthető. Rengeteg játékos érkezett nem kevés pénzért.
Amúgy ott látszik, hogy milyen irreális pénzeket adnak egy játékosért, hogy Di Maria egyedül "többet ért" mint a Burnley kerete, mégis leradírozták a pályáról. Nagyon a pénz irányába ment a foci.

Idézetet írta: Coutinho Dátum szeptember 01, 2014, 17:01:41
A MU már Falcao-t is megszerezte. Vajon ő lesz a megoldás?
Túl nagyok az elvárások a csapattól, de ez meg is érthető. Rengeteg játékos érkezett nem kevés pénzért.
Amúgy ott látszik, hogy milyen irreális pénzeket adnak egy játékosért, hogy Di Maria egyedül "többet ért" mint a Burnley kerete, mégis leradírozták a pályáról. Nagyon a pénz irányába ment a foci.
Di Mariát leradírozták a pályárol? :o Nézted te a meccset?

Néztem :)
Semmi extrát nem nyújtott. Passzait is nagy %-ban levadászták a Burnley játékosok.
Mondjuk lehet a szó kissé erős volt, de a lényeg az, hogy a mai fociban már nagyon elszálltak a pénzzel.