III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A Siófok-ZTE meccsen csak 5 büntető volt, ebből 3-at sikerült is értékesíteni. 8) http://www.eredmenyek.com/merkozes/zHD9iwr1/#osszefoglalas


Zeman nem kispályázik, szerintem a kapusát is lehordta, hogy mit keres a kapuban :D



Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum szeptember 29, 2014, 18:34:46
kissé abszurd gól
https://www.youtube.com/watch?v=drKC2_YWlXE

A kommentátorról rögtön Horti jutott eszembe :D Lehet, Vele poénosabb lett volna ez a gól.





Nem értem már, hogy miért mentem egyetemre. Sokkal kifizetődőbb lett volna építési vállalkozóként Fidesz segget nyalni. Gondolom azért emelték meg ennyire a támogatást, mert a 90 perc alatt Megan Fox fogja fényesre polírozni a drukkerek dákóját.
Lehet tudni, hogy mekkora lesz az új stadion Kisvárdán? A cikkben azt írják, hogy 16000 fős a település, de lehet majd NB1-es és EL meccseket is rendezni a stadionban. Nem ismerem az UEFA követelményeit, de tudtommal az NB1-hez minimum 5000 fős stadion kell. Mennyien szoktak kint lenni a hazai találkozókon? 

Idézetet írta: Knapp Dátum október 03, 2014, 19:12:49
::)

http://www.mfor.hu/cikkek/120_millio_helyett_egymilliardbol_epul_stadion_a__libalegelon_.html
A cikkírónak üzenem: az ídesannya picsája, na az libalegelő. Ahová a stadion épül az a magyar történelem egy része.

Idézetet írta: Lacapi Dátum október 03, 2014, 23:10:06
Hajrá Várda!!!  ;) mostmár csak szurkolókkal kell megtölteni Pisti!
Idézetet írta: iLogic Dátum október 03, 2014, 23:39:41
Nem értem már, hogy miért mentem egyetemre. Sokkal kifizetődőbb lett volna építési vállalkozóként Fidesz segget nyalni. Gondolom azért emelték meg ennyire a támogatást, mert a 90 perc alatt Megan Fox fogja fényesre polírozni a drukkerek dákóját.
Lehet tudni, hogy mekkora lesz az új stadion Kisvárdán? A cikkben azt írják, hogy 16000 fős a település, de lehet majd NB1-es és EL meccseket is rendezni a stadionban. Nem ismerem az UEFA követelményeit, de tudtommal az NB1-hez minimum 5000 fős stadion kell. Mennyien szoktak kint lenni a hazai találkozókon? 
A keleti régió elnyomásának következménye, hogy ez a város immár csak 16000 főt számlál kb.. Születésemkor még bőven 20 ezer felett volt a lélekszám....

A csapat mérkőzéseinek látogatottságára magyar szinten eddig sem lehetett panasz. NB III-ban 5-600 fő átlagban, NB II-ben ennek a duplája. ( a libalegelőn) NB II-ben a dobogón voltunk a hazai átlagnézőszámot tekintve megyeszékhelyeket, nagyvárosokat megelőzve. Legutóbbi MK fordulóban 1200-an ünnepeltük a sikert munkanap(!) munkaidőben(!). Nos ha lesz egy normális stadionunk, akkor ez a nézőszám csak emelkedhet, mert itt velem együtt nagyon sokan baromira szeretik a focit.
Én nagyon örülnék neki, ha tényleg megépülne ez a stadion. Nem kell ettől a régiótól ezt sajnálni.
Az már megint más lapra tartozik, hogy nem véletlen, hogy éppen itt és éppen most válhat ez valósággá.

https://www.youtube.com/watch?v=8msgTNzyUEQ

Idézetet írta: Várda64 Dátum október 06, 2014, 17:20:28

A keleti régió elnyomásának következménye, hogy ez a város immár csak 16000 főt számlál kb.. Születésemkor még bőven 20 ezer felett volt a lélekszám....


Budapest népessége meg 2 millió felettiről csökkent 1,7 millióra.
Szóval az elnyomásról a fővárosban is lehetne mesélni!   ;D

Bocs Várda, ha nem tudok veled együtt örülni. Nem az a bajom, hogy stadionokat épít az állam (az én pénzemből is), hanem a sorrenddel. Talán lenne néhány fontosabb megoldandó probléma is.
Ez a +800 misi egy kis uniós támogatással megspékelve, pont elég lenne, hogy a Baját elkerülő út utolsó 2,5 !!!km-e jövőre megépüljön és ne csak valamikor 2020 után. Akkor bizonyára nem hallgatnám egész nap a terményszállító és egyéb kamionok zaját reggel 4-től este 10-ig. És most kicsit önzőztem.  :)

Nem a szép stadiontól lesz jó a magyar foci, és ha nem lesz előbb munka, nem lesz aki megvegye a jegyet.
(Most demagóg voltam?  ???)

Nincs itt senki megbántva. Egy NB3-as, kerekítve 20 ezres településnek ne építsen az állam stadiont, és kész, ennyi. Kidobás, felesleges, felháborító, kár ragozni.

Én tovább megyek: amíg így áll az ország gazdasága közgyógyellátása, oktatása, addig felejtsük már el a stadionokat. Debrecenbe is minek kellett egy 20ezres stadion? Késő tavasszal, amikor már jó idő volt, és vezette a bajnokságot a Loki, akkor jártak ki 9ezren. Egy ködös novemberi meccsre mégis hány ezren (???) fognak kimenni? Más célra sem lehet felhasználni ezt a csodát, itt áll a Főnix csarnok is, kb 0 komolyabb rendezvénnyel.