III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum november 03, 2014, 19:19:24
Csak azon gondolkozom, hogyan lehet ezen pénzt keresni, ezt nem befolyásolja, hogy ki a jobb játékos vagy ki nagyképű!   :D
Elvileg december 1-én 3-ra szűkül a jelöltek listája, aki benne lesz a 3-ban, annak esni fog a szorzója. Ronaldoé már nem tud hova zuhanni...

Talán Neuren akkor is lehet keresni, ha nem nyeri meg, de dobogós lesz és ez igaz minden outsider-re.
De igazából ezt már elcsesztem, mert amikor itt téma lett, akkor még 41-es szorzó volt rá.

Te erősítettél meg Neuer-ben, ezért is mertem rá meg Müllerrel felszórni egy kis aprót.
CR Aranylabdájával megint megmutatják majd, hogy mennyire elvesztette a presztízsét a díj, de azért remélem annyi lesz a választókban, hogy Neuer-t beviszik a top3-ba. Betfair-en már most kiszállhatnék a fogadásaimból, de mivel 10 eurókkal fogadtam, nem érdemes még. Top3 esetén talán lemehetne Neuer olyan 10 körülire, az már szimpatikus lenne.

Amikor felmerül, hogy miért kellett megépíteni azt a stadiont (meg úgy általában a többit), akkor leugatják a fejemet "bizonyos" hívők, hogy az utánpótlás miatt és nem értek hozzá.

http://sport.hir24.hu/foci-eredmenyek/2014/11/02/a-pancho-arenaban-jatszani-erdem/

#1547 november 05, 2014, 12:41:47, iLogic
Ez a durva, nem is olyan régen hagyta abba a focit. Ráadásul angol szinten nem is volt rossz hálóőr.

Former England goalkeeper David James is to auction hundreds of items of football memorabilia collected during his career.

James, who played for Liverpool, Aston Villa, West Ham, Manchester City and Portsmouth, was declared bankrupt in May.

Among the items being sold through London-based auctioneer Hilco are 150 signed shirts, shorts and match balls.

Also being sold is James's customised Astra van and Raleigh Chopper bikes.

The 44-year-old won 53 England caps during a career that also saw spells at Watford, Bristol City and Bournemouth and is currently goalkeeper and manager of Indian Super League side Kerala Blasters FC.

Bids for his possessions, which also include exercise and DJ equipment, vinyl records, books and toys, are being accepted from 6 to 18 November.

Shirts including an England home kit signed by the team, and a bright pink Portsmouth goalkeeper's jersey, are expected to sell for upwards of £30-50 each.


Ezen a honlapon még nem licitáltam, nem tudom így azt sem, hogyan működik, de ha rajtam kívül mást is érdekelne néhány darab, annak itt a link:

https://www.hilcoind.com/sale-details?view=detailview&pid=490735c4-a3ff-2551-d402-54579bd48161

Idézetet írta: iLogic Dátum november 05, 2014, 12:35:01
Ez a durva, nem is olyan régen hagyta abba a focit. Ráadásul angol szinten nem is volt rossz hálóőr.


Biztos, hogy abba hagyta már? Egészen biztos vagyok benne, hogy valamelyik meccsen a bet365 streamen láttam mostanában védeni, azt hiszem indiai bajnokságban. Bazzeg, nem látszott 53 évesnek...., jól tartja magát.

Akkor ezt benéztem. A sky-on olvastam talán egy éve a "búcsúztatását", amikor egy izlandi csapat tagjaként jelentette be a visszavonulását. Megmondom őszintén, nem vagyok egy James fan, így nem követem a pályafutását sem. Erről az indiai kalandról nem tudtam, de Pirès is bebizonyította, hogy van élet 100 fölött.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum november 05, 2014, 13:50:27
Biztos, hogy abba hagyta már? Egészen biztos vagyok benne, hogy valamelyik meccsen a bet365 streamen láttam mostanában védeni, azt hiszem indiai bajnokságban. Bazzeg, nem látszott 53 évesnek...., jól tartja magát.

53 a válogatottságainak a száma.

Idézetet írta: iLogic Dátum november 05, 2014, 15:15:26
53 a válogatottságainak a száma.
;D Azért. Olyan 40-nek nézett ki, de annál biztos idősebb.

Tegnap a Híradó mutatott egy ausztrál (?) srácot, aki beugrott a bálnából kajáló fehér cápák közé, majd rámászott a bálna tetemére. Azt mondták, a srác hülye, mert az életét kockáztatta.
Kérdés: ha választanod kellene aközött, hogy megteszed azt, amit Vignjevic, vagy megmártózol a cápák között, hány percet töltenél a vízben?

Nebojsa Vignjevic megtréfálja Torghellét

Megy a Mumbai City vs Delhi meccs a bet365-ön. A hazaiaknál Anelka, a vendég kispadon meg Del Pieronak olyan feje volt, mint akinek választani kéne, hogy 2 deci taknyot eszik meg vagy 20 deka szart. ;D ;D ;D
Mondjuk elnézve a meccset nekem is ilyen fejem lehet kb.
Félidőben elemzik a meccset, ez a kemény. Nem rúgtak egy egyeneset 45 perc alatt. Egyszer ugratták faszán Anelkát, azt meg behúzta lesnek csórikám...

Idézetet írta: georgeboyd Dátum november 05, 2014, 15:25:20
Megy a Mumbai City vs Delhi meccs a bet365-ön. A hazaiaknál Anelka, a vendég kispadon meg Del Pieronak olyan feje volt, mint akinek választani kéne, hogy 2 deci taknyot eszik meg vagy 20 deka szart. ;D ;D ;D
Mondjuk elnézve a meccset nekem is ilyen fejem lehet kb.
Félidőben elemzik a meccset, ez a kemény. Nem rúgtak egy egyeneset 45 perc alatt. Egyszer ugratták faszán Anelkát, azt meg behúzta lesnek csórikám...

Elég gáz szerintem hogy a nevüket adják ehhez a színvonalhoz :D

Idézetet írta: kunisse Dátum november 06, 2014, 03:52:34
Elég gáz szerintem hogy a nevüket adják ehhez a színvonalhoz :D
Annyi pénzért te is adnád a nevedet az indiai focihoz. :D

Amúgy Anelkán nem csodálkozok hogy ide is eljutott, ez már a 13. csapat ahol játszik úgy hogy '12 ben játékos-edző is volt a Shanghai Shenhua-nal. Kalandvágyó egy ember  ;D

http://vs.hu/sport/osszes/vilagszinvonalu-stadiont-iger-az-mtk-nak-deutsch-1106?utm_source=hrstrt&utm_medium=rss


5000-5500 néző befogadására alkalmas világszínvonalú stadion...
A hülyének is megéri!   :ok:


Kuranyi jó csere volt!

Inkább úgy írom, hogy Dzsudzsák lejött és rögtön jött a gól.  8)