III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: TiB Dátum január 12, 2015, 22:41:14
Elismerem, fasza játékos meg minden, de egyszerűen rühellem ezt a világi egót. ;D


Az egója nélkül messze nem lenne ilyen jó játékos.
de ez is jó lenne:
Az egója nélkül messi nem lenne ilyen jó játékos  :D :D
És persze fordítva is igaz, csak miközben leírtam megtetszett ez a szar szóvicc  8)

Idézetet írta: TiB Dátum január 13, 2015, 10:45:16
Simán el tudom képzelni, hogy igazad van, de egyszerűen nem bírom az ilyet. Most ezzel nem kötekedni akarok egyébként :)


Ha ellene fociznék, alighanem én is fejberúgnám, persze ha olyan gyors lennék, hogy utána elszaladjak  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 13, 2015, 11:02:58
Ha ellene fociznék, alighanem én is fejberúgnám, persze ha olyan gyors lennék, hogy utána elszaladjak  :D
Ha elég nagyot rúgsz, elég csak elsétálni!  ;D ;D

Nekem Ronaldo és Messi a két véglet. Kívülről nézve: Ronaldo az egós munkamániás, míg Messi az alázatos zseni. Aztán lehet mindkettőbe ott az alázat és az egó is, de kívülre csak az egyiket mutatják. Az tény, hogy mindkettő klasszis játékos és szerencsések vagyunk, hogy láthatjuk őket így együtt játszani. Mindkettőt lehet valamiért szeretni. Például Ronaldonak néha egészen jó a haja, Messit pedig a "parádés" öltönyválasztásai, és öltözködése miatt.  ;D

vajon ki kért meg kit, hogy képet csináljanak a másikkal?


Srácok, félretéve, hogy ki mit érdemel, s azt is tudom, hogy nem újdonság, de ez a kettő (Messi, Ronaldo) újra nagyot alakított a tegnap esti gálán. Az a 7 év otthonról...

Messi: öltönyeit már megszoktuk, no de amikor a színpadon beszélsz vedd már ki a kezed a zsebedből, te zsebhokis...hiába jó a szemben álló csaj.  :D



Egyébként láttátok a pofáját, amikor Luis Enrique nyilatkozott róla? :)))

Ronaldo: ez a szuper zseni a pályán, seggfej az életben...s íme a bizonyíték:

Cristiano Ronaldo win FIFA Ballon D'Or 2014 FULL HD

Ok, hogy nagy a pofád, meg minden, de ez sem tud viselkedni. Támaszkodik mint a kocsmában, a csúcs meg persze a végső szó: "Szüüüüüüüüü"  :hanyas:

Igaz, etika óra helyett ők már akkoriban is fociztak, csak egy dolgot felejtenek el, hogy a foci egy sport, s a sport által példát kell nyújts a gyerekeknek. Ezzel a viselkedéssel meg mit lát a gyerek? Hát hogy ez a jó, ez a helyes... :noway: :noway: :noway:

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 13, 2015, 12:22:09
vajon ki kért meg kit, hogy képet csináljanak a másikkal?



Két szarról, csak szarfotó készülhet, nemde?  ;D

"Ronaldo: ez a szuper zseni a pályán, seggfej az életben"
tényleg nagyon seggfej  :-*

Cristiano Ronaldo Respect

Idézetet írta: TiB Dátum január 13, 2015, 12:42:10
Állítólag Totti csinálta a fotót.

;D

egyébként a komment még jobb a kép alá:
"A sok neg.kritikát tájékozatlan emberek mondják.Hol lenne az országunk a mostani Miniszterelnökünk nélkül, aki Magyaro.érdekeit képviseli az idegenekkel szemben.Isten áldja és vigyázzon rá !"

Idézetet írta: hubika88 Dátum január 13, 2015, 12:43:31
"Ronaldo: ez a szuper zseni a pályán, seggfej az életben"
tényleg nagyon seggfej  :-*

Cristiano Ronaldo Respect

:'( :'( :'( olyan megható...tudod Michael Jackson is nagyon szerette a gyerekeket.... ;D

Idézetet írta: TiB Dátum január 13, 2015, 13:09:48
Ha egy férfi a kisujján hord gyűrűt az minek a jele? Kapásból a homoszexualitás ugrik, de Irinát elnézve ezt kizárhatjuk.

Én is kaptam egyet az asszonytól, ami csak arra megy rá. Nálam ennyi a kisujjas gyűrű története... Persze nem akkora, mint cr-é, (mármint a gyűrű), de nekem fontos.

Elég szép, terjedelmes irodalma van a neten a gyűrűk viselésének. Érdemes beleolvasni, általában pozitív kicsengésű megállapítások vannak.
CR7-re talán ez lehet jellemző?: :D

A kisujj a szexualitás, az érzékiség és a hedonizmus területe. Aki ezen az ujjon visel gyűrűt, valószínűleg igazi csábító, akinek elsődleges a testiség, a földi örömök élvezete. Imádja a különleges, egyedi és drága dolgokat, szereti ha kényeztetik. A minőség fontosabb számára a mennyiségnél, így mindig keresi a különleges, egyedi dolgokat, imád vadászni a számára óhajtott tárgyakra és személyekre. Határozott és céltudatos ember, aki sosem fél kimondani azt, hogy mire is vágyik valójában.

ajaj Milan, úgy látom nem nagyon kedveled a mediterrán sportolókat, először Martin most már CR is  :'(

Azért az vicc, hogy Neuer csak 3. lett. Jó, Ronaldo megérdemelte az aranylabdát, de ilyen különbségnek nem szabadott volna lennie.