III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Coutinho Dátum január 16, 2015, 19:43:17
...2004-től szurkolok az Internek :)

Nem leszünk barátok.  ;D  ;)  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum január 16, 2015, 21:08:39
De azért te sem nézel meg egy Torino - Sassuolot...igaz?

Egy Sassuolo - Udinese-t mondjuk múltkor megnéztem :)

Idézetet írta: Milan Dátum január 16, 2015, 21:09:23
Nem leszünk barátok.  ;D  ;)  ;D

Sajnálattal hallom :D

Ezzel a Malaga-Rayo meccsel elég nagy kapufát lőttél, mert az még egy egész jó meccsnek is ígérkezne. :D Egy Elche-Cordoba talit én sem néznék meg, sőt engem az Atleti-meccsek sem kötnek le.

Lehet hogy pont egymás ellen jó meccseket játszanak...csak beírtam két csapatot a középmezőnyből, meg abból indultam ki, amikor láttam egy Tico-Vallecano meccset és olyan bunkerfocit nyomattak, hogy egy Francia II.-es csapat megirigyelte volna. (Pl. Laval)

Idézetet írta: Coutinho Dátum január 16, 2015, 22:16:24
Lehet hogy pont egymás ellen jó meccseket játszanak...csak beírtam két csapatot a középmezőnyből, meg abból indultam ki, amikor láttam egy Tico-Vallecano meccset és olyan bunkerfocit nyomattak, hogy egy Francia II.-es csapat megirigyelte volna. (Pl. Laval)
Hja, bunkerfoci.. Arra a 'Tico is képes. Én őket utálom legjobban, kibaszott undorító csapat, remélem a tavalyi bajnoki cím volt az utolsó kupájuk. Azthittem, hogy Costánál arrogánsabb csatár nem lehet az Atletibe vinni, de Mandzukic rám cáfolt. :D


http://www.origo.hu/sport/magyarfoci/20150117-lipcsei-peter-kiakadt-a-mai-utanpotlasra.html

Durva, hogy mi a tévé előtt vagy a lelátón jobban fel vagyunk pörögve! Pláne, ha van rajta egy kevés zseton is...   :P

www.stadiumdb.com

Főoldalon foglalkoznak a magyar stadion helyzettel. Teljesen baráti árakat említenek.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum január 19, 2015, 12:52:43
www.stadiumdb.com

Főoldalon foglalkoznak a magyar stadion helyzettel. Teljesen baráti árakat említenek.

Ha nem lennének ilyen durcásak a Fradi szurkolói, meg is szavazhatnák az év stadionjának a Groupamát!   ;D
(Azért egy ilyen szavazásnál jobban nézne ki, ha nem egy szponzor neve alatt futna a stadion...)

Na tessék, az IFFHS szerint nem is a spanyol és az angol bajnokság küzd a legjobb címért, hanem bekúszott közéjük az olasz!
Mi meg ha így robogunk előre, hamarosan utolérjük őket is!   ;D

http://www.stop.hu/sport/a-spanyol-bajnoksag-a-legerosebb/1293271/

A legerősebb bajnokságok rangsora 2014-ben (zárójelben a 2013-as helyezés):
----------------------------------------------------------------
1. (1.) Spanyolország 1259 pont
2. (4.) Olaszország 998
3. (2.) Anglia 958
4. (6.) Argentína 938
5. (3.) Németország 912
6. (5.) Brazília 893
7. (7.) Franciaország 871
8. (18.) Portugália 758
9. (9.) Kolumbia 697,5
10. (11.) Paraguay 671,5
...60. (76.) Magyarország 335   

Idézetet írta: Knapp Dátum január 20, 2015, 13:03:16
Na tessék, az IFFHS szerint nem is a spanyol és az angol bajnokság küzd a legjobb címért, hanem bekúszott közéjük az olasz!
Mi meg ha így robogunk előre, hamarosan utolérjük őket is!   ;D

http://www.stop.hu/sport/a-spanyol-bajnoksag-a-legerosebb/1293271/

A legerősebb bajnokságok rangsora 2014-ben (zárójelben a 2013-as helyezés):
----------------------------------------------------------------
1. (1.) Spanyolország 1259 pont
2. (4.) Olaszország 998
3. (2.) Anglia 958
4. (6.) Argentína 938
5. (3.) Németország 912
6. (5.) Brazília 893
7. (7.) Franciaország 871
8. (18.) Portugália 758
9. (9.) Kolumbia 697,5
10. (11.) Paraguay 671,5
...60. (76.) Magyarország 335

Mindig is tudtam hogy érdekesen számol ez a szervezet, de ennyire  :D Örülnék ha az olaszok lennének a másodikak, de vicc az a dobogó. Mégis mi alapján?  :D

Az argentin bajnokság attól lett ilyen erős, hogy pár éve a River kitérőt tett a másodosztályba? ...

Idézetet írta: TiB Dátum január 23, 2015, 19:07:34
No Bajner, No Party egész jó kis téma lett Angliában, a klubjánál, BBC Sporton stb :D Megcsinálták neki az ingyen reklámot a magyar szurkolók.

A Notts le is tiltotta a magyar IPs látogatókat  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum január 23, 2015, 19:26:23
A Notts le is tiltotta a magyar IPs látogatókat  :D

Mindig téma ez a kibaszott letiltás  ;D

Hatalmasat küzdöttek a venezuelai U20-as csapat játékosai a tippjáték tippemért!
A 94. perc végéig vezettek 1:0-ra Uruguay ellen, ekkor viszont egy beadásnak alászaladt a kapusuk és egy szabályos fejes góllal egyenlített Uruguay.
Ezek a srácok nem adták fel és 6 percen keresztül győzködték a sporit, mire az visszavonta a gólt!  :D
Ilyet sem láttam még.

A spori előbb egyeztetett a közelebbi partjelzővel, majd középre mutatott, de a játékosok körbeállták és nem engedték tovább. Odajött a másik partjelző is, súgott valamit (talán azt, hogy 13-as szorzóval rakta a venezuelai győzelmet és ne csesszen ki vele), erre a spori odasétált az azóta is a földön fetrengő kapushoz (akit persze senki sem bántott) és mutatta, hogy szabadrúgással jöhet!
Ekkor kicsit az uruk lettek idegesek...

Ez a meccs egyébként totálisan tét nélküli volt, a biztos csoportelső játszott a biztos kiesővel, nem is nagyon értettem a szorzót. Ráadásul Uruguaynak még lesz 5 (!!) meccse a tornán.