III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Szerintem ez az egész bundabotrány inkább a befektetőket riasztotta el, illetve az olasz sportot tette hiteltelenné. Így is volt már elég bajuk, de a botrány és a legnagyobb csapatok bukása óta még inkább szenvednek. Most talán a Juve kezd magához térni (már ami európát illeti, mert az olasz ligával felesleges szerintem foglalkozni), és ez szerintem kellett is már az olasz sportágaknak. Lássuk be, a 2000-es évek második felétől elkezdődött a hanyatlás az olaszoknál. Foci, kosár és még sorolhatnám a többi a sportágat. Ezt kéne valahogy helyreállítani náluk. A Juve stabilitása fociban, Milano formajavulás kosárban vagy Nibali dominanciája kerékpárban jelentheti a felemelkedést számukra.
A Juve meg pont ezért nagy csapat, mert a válságból is helyre tudott jönni. Azonban én ide veszem a Milant és az Intert is. Nekik most van a mélypont, de szerintem jó pár éven belül ők is ott lesznek az elitben újra. Ez egy ilyen körforgás. Ezért nagycsapatok ők, mert mindig meg tudnak újulni. A Realnak és a Barcának is voltak nehéz korszakai, de például a MU meg mostanság szenved nagyon. Ők is helyre fognak állni, csak idő kell nekik.

A maffia országa. Mire vártatok? Egyik sem tiszta...

Idézetet írta: Hello Kitty Dátum április 02, 2015, 17:31:11
A maffia országa. Mire vártatok? Egyik sem tiszta...
Hello Kitty  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#1713 április 03, 2015, 06:47:25, csacsa44
Idézetet írta: Pozzato Dátum április 02, 2015, 15:00:07
Szerintem ez az egész bundabotrány inkább a befektetőket riasztotta el, illetve az olasz sportot tette hiteltelenné. Így is volt már elég bajuk, de a botrány és a legnagyobb csapatok bukása óta még inkább szenvednek. Most talán a Juve kezd magához térni (már ami európát illeti, mert az olasz ligával felesleges szerintem foglalkozni), és ez szerintem kellett is már az olasz sportágaknak. Lássuk be, a 2000-es évek második felétől elkezdődött a hanyatlás az olaszoknál. Foci, kosár és még sorolhatnám a többi a sportágat. Ezt kéne valahogy helyreállítani náluk. A Juve stabilitása fociban, Milano formajavulás kosárban vagy Nibali dominanciája kerékpárban jelentheti a felemelkedést számukra.
A Juve meg pont ezért nagy csapat, mert a válságból is helyre tudott jönni. Azonban én ide veszem a Milant és az Intert is. Nekik most van a mélypont, de szerintem jó pár éven belül ők is ott lesznek az elitben újra. Ez egy ilyen körforgás. Ezért nagycsapatok ők, mert mindig meg tudnak újulni. A Realnak és a Barcának is voltak nehéz korszakai, de például a MU meg mostanság szenved nagyon. Ők is helyre fognak állni, csak idő kell nekik.

Igazad van, de az én gyomrom akkor se veszi be a történteket, és nagyon remélem, hogy még nincs vége a bulinak.
Nem sokkal a botrány kirobbanása után kedves családom megajándékozott "Az olasz futballbotrány krónikája - avagy mit keres a Juventus a másodosztályban?" című "könnyel", ami már akkor bemutatta, hogy minden, ami történt, egy nagy fa..ság. De szerencsére van olyan a kirobbantók között, aki már alulról szagolja az ibolyákat..  :great:

Kittyke meg menjen a homokozóba szórni a közhelyeket.  ;D  ;)

Idézetet írta: loaders Dátum április 04, 2015, 07:09:42
Egy hír:


Dzsudzsák Balázst az egyik legnagyobb orosz fociportál, a Soccer.ru alaposan lehúzta, és azt tanácsolta a magyar válogatott szélsőnek, hogy hagyja el Oroszországot.

Az internetes oldal vezető cikknek tette ki az anyagot, és azzal kezdte a Dzsudzsákról szóló írást, hogy a magyar szélső a PSV játékosaként még azt mondta, hogy csak egy nagy európai csapatért hagyná ott az eindhovenieket, de inkább a pénzt választotta, és az Anzsihoz igazolt.

És nincs igazuk?  ;)

Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Mindenkinek Kellemes Húsvéti ünnepet kívánok ...

Tisztelettel :

Gönczi József

Tudom az előző hozzászólást nem lehet felülmúlni, de egy halvány kísérletet teszek rá.

www.youtube.com/watch?v=Ry4jtTGwAgg

Idézetet írta: gonczi Dátum április 06, 2015, 10:22:12
Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Mindenkinek Kellemes Húsvéti ünnepet kívánok ...

Tisztelettel :

Gönczi József

Köszönjük gönczi, szeretettel várunk még idén újra, december 24-én is, hisz akkor majd Karácsony lesz.

Azért nem semmi út lehetett:
"Az apai ágon montserrati felmenőkkel rendelkező Taylor egy röpke Glasgow–London–Barbados–St. Martin–Antigua–Curacao–Antigua–St. Martin–St. Kitts–Curacao–Antigua–Montserrat–Antigua–London–Glasgow utat tett meg, hogy életében először a válogatottban szerepelhessen.:)

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/vb-2018-11-nap-12-repulo-2-hajout-es-mar-meg-is-jarta-a-valogatottat-2405887

Ma ünnepli 42. születésnapját az Ágyúgolyó.
Emlékszek olyan Real meccsre, amikor közvetettet kapott a Madrid, nagyjából 10-11 méterre a kaputól, Becks állt oda olyan szögben, hogy a spirntre készülő Carlos-nak le tudja passzolni majd a labdát. A sorfalba valamiért senki se nagyon akart beállni. Az tény, hogy abban a helyzetben én se nagyon akartam volna a biztosító cégek helyében lenni.

Roberto Carlos ● Top 10 Goals

Idézetet írta: TiB Dátum április 12, 2015, 11:42:00


Évire jó hatással volt a Kinder Bueno. Maxi King-gel betárazva bekerülhetne Nikolic helyére. 

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 02, 2015, 18:49:05
...és nagyon remélem, hogy még nincs vége a bulinak.

Nyugi csacsa, még nincs vége... :) :)

Ne vedd támadásnak, csak viccelek.
Van nekünk elég bajunk.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 13, 2015, 11:45:11
Nyugi csacsa, még nincs vége... :) :)

Ne vedd támadásnak, csak viccelek.
Van nekünk elég bajunk.

BL előtt Parmában már bajnokként egy kieső csapat ellen (akivel korrekt a viszony), a hétvége tutija volt az 1x  :ok:

MLSZ - Olcsóbban tankolhatnak a Mol-kutakon a futballszurkolók

Budapest, 2015. április 22., szerda (MTI) - Literenként hét forinttal olcsóbban tankolhatnak a klubkártyával vagy futballkártyával rendelkező magyar szurkolók a Mol-benzinkutakon - jelentette be közös sajtótájékoztatón szerdán a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) és a Mol Magyarország.


    Sipos Jenő, az MLSZ szóvivője azt mondta, remélik, hogy az intézkedéssel meg tudják győzni azokat a drukkereket is, akik eddig még nem váltották ki kártyájukat, egyúttal meg is tudják őket "nyugtatni" azzal kapcsolatban, hogy ne ódzkodjanak a kártya kiváltásától.
    "Az MLSZ már korábban jelezte, hogy a szurkolói kártya akkor igazán hasznos, ha további kedvezményekkel is jár" - jelentette ki Sipos Jenő, s hozzátette, a Finnország és Görögország elleni válogatott mérkőzéseken bebizonyosodott, hogy a szurkolók kiváltják és használják a klub-, illetve futballkártyákat. "Az egyik legnagyobb magyar vállalat, a Mol szerepvállalásával pedig az a folyamat is elkezdődött, amelyet Csányi Sándor MLSZ-elnök a következő időszak sarkalatos kérdéseként jelölt meg: hogy a magyar futballszurkolók további kedvezményekhez jussanak" - mondta az MLSZ szóvivője.
    Szollár Domokos, a Mol Magyarország kommunikációs igazgatója kiemelte, hogy a cégnek mint jelentős magyarországi sporttámogatónak ugyancsak érdeke, hogy újra családok tízezrei látogassanak el hétvégéken a mérkőzésekre.
    "Azt reméljük, hogy a szurkolói Green Kártya ösztönzően hat majd a drukkerekre a klub-, és futballkártya kiváltásának szempontjából is" - mondta Szollár Domokos, s hozzátette, a kártyák előre feltölthető, névre szóló, PIN-kóddal ellátott üzemanyagkártyák, amelyekkel a gépi autómosó programokat 10 százalék kedvezménnyel lehet igénybe venni.
    Sipos Jenő a sajtótájékoztató végén jelezte, eddig 175 ezer szurkolói kártyát váltottak ki az országban, s ez a szám napról napra nő.
    A kedvezményes tankolásra jogosító kártyák igénylése az MLSZ honlapján, valamint a klubok weboldalain keresztül történik, egyszeri regisztráció után.

Az RTL II is ad Európa Liga-meccseket ősztől

    Budapest, 2015. április 22., szerda (MTI) - Az Európai Labdarúgó Szövetséggel (UEFA) kötött megállapodás értelmében Magyarországon az RTL II közvetíti majd szeptembertől az Európa Liga következő három szezonjának kiemelt mérkőzéseit.


A csatorna szerdai közleménye szerint elsőként választhat a második számú európai kupasorozat aktuális fordulójából és minden játéknapon az élő közvetítés után a további meccsek összefoglalóit is megnézhetik majd a nézők egy stúdióműsor keretében.
    Ez azt jelenti, hogy idényenként 15 meccset, közte a döntőt sugározza majd élőben az RTL II.
    A közlemény arról is említést tesz, ha szeptembertől lesznek magyar érdekeltségű csapatok, úgy azokat a mérkőzéseket is biztosan láthatják majd az RTL II-n.