III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Roma kezdő: De Sanctis; Maicon, Mapou, Castan, Cole; Paredes, Uçan; Iturbe, Iago Falque, Gervinho; Totti

Félidőben vezet a Gyirmót.  :laugh:

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum július 11, 2015, 17:55:52
Roma kezdő: De Sanctis; Maicon, Mapou, Castan, Cole; Paredes, Uçan; Iturbe, Iago Falque, Gervinho; Totti

Félidőben vezet a Gyirmót.  :laugh:

A Gyirmótot a Serie A -ba  :D

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum július 11, 2015, 17:55:52
Roma kezdő: De Sanctis; Maicon, Mapou, Castan, Cole; Paredes, Uçan; Iturbe, Iago Falque, Gervinho; Totti

Félidőben vezet a Gyirmót.  :laugh:

Hát hányszor kell elmondani nektek, hogy 1.50-ért a Juve 2015/16-os scudetto ajándék?  ;D ;D

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
AS ROMA (olasz)–GYIRMÓT FC GYŐR 1–2 (0–1)
Pinzolo, Olaszország. 4000 néző.
ROMA: 1. félidő: De Sanctis – Maicon, Leandro Castán, Yanga-Mbiwa, Ashley Cole – Ucan (Machin 32), Paredes – Iago Falqué, Iturbe, Gervinho – Totti. 2. félidő: Pop – Anocic, Calabresi, Capradossi, Di Livio – Paredes, Machin, Ndoj – Sanabria, Vestenicky, Destro. Vezetőedző: Rudi Garcia
GYIRMÓT FC GYŐR: Sebők Zs. – Nagy S. (Bohner, 55.p.), Lázár Pa., Balogh B. (Lengyel, 10.p.), Völgyi (Présinger, 68.p.) – Madarász, Kiss M., Paku, Szegi (Molnár M., 75.p.) – Beliczky (Hajba, 81.p.), Simon Attila (Farkas, 55.p.) Vezetőedző: Bene Ferenc
Gólszerző: Destro (69.), ill. Beliczky (28.), Simon Attila. (50.)



BEFOSTAM  ;D ;D ;D

Neztem ezt eleg sokaig, mire elhittem hogy jol latok - eleve mivel beten nem tuntettek fel hogy AS csak a Roma volt kiirva azt hittem a Gyirmot valami romavalogatottal jatszik brahimeccset.
Aztan neztem a meccs elotti szorzokat es lattam milyen szep, finom tapintasu nyari olasz bunda lett ebbol. A Roma ultrainak is min. kettovel kellett volna kitomni ezt a Gyirmotot ugyhogy mas magyarazat nem igazan lehet.
Persze lehet Csanyiek megvettek ezt zsebre, csak hogy bebizonyitsak az MLSZ Akademia rendszere nem (tetsz)halott. Evvel fognak takarozni tiz even at - hat hiszen mukodik, elkaptak az olasz dobogost a magyar masodosztalybol. Mi ez ha nem haladas? :laugh: ;D :D



Jön már Európa??? Másfél órája várom! Ha elbasszák a sorsolást, és kezdik elölről...  :bash:

TEJOEG mekkora makunk van evvel a csoporttal, soha ennel konnyebb nem volt beerni negyediknek.

Feröer ellen kemény lesz megint.

Csak én vagyok olyan naiv, hogy azt mondom, hogy a harmadik hely meglehet? Legjobb harmadik helyben mondjuk nem merek gondolkodni...

Idézetet írta: TiB Dátum július 25, 2015, 20:44:08
Feröer ellen kemény lesz megint.

Idézetet írta: mate_debrecen Dátum július 31, 2015, 14:09:35
Csak én vagyok olyan naiv, hogy azt mondom, hogy a harmadik hely meglehet? Legjobb harmadik helyben mondjuk nem merek gondolkodni...

Szerintem nem vagy naiv, ha ezt gondolod reálisnak, akkor biztos megvan az oka :)

Én azért vagyok kicsit pesszimista, mert kezdenek kiöregedni a húzó nevek és nem igazán látni utánpótlást. Emellett ami nekem különösen hiányzik, hogy már nincsenek nyerő embereink, akik képesek lennének megnyerni a meccseket. A védekezést Dárdai megmutatta, hogy össze lehet rakni, de támadásban nem léptünk előre. Az hogy egyszer-egyszer megvillan Dzsudzsák az kevés, Nikolics rendre elhibázza, Priskin teljesen súlytalan, Szalai meg totál formán kívül van már lassan évek óta. Stieber góljaira sem várhatunk mindig. Nem károgni akarok amúgy, mielőtt írná valaki, csak így látom a helyzetet.

A középpályánk is egyre nagyobb bajban lesz. Gera például ha nem is volt világsztár, de egy Premier League-ben tudták a nevét, és tudott olyan magas szinten játszani, hogy húzóembere legyen egy PL csapatnak. Hajnal ugyanez, csak a Bundesligában. Nem csak egy idényig voltak királyok, hanem évekig hoztak egy remek formát, ráadásul a csapataik központi figurái voltak. Dzsudzsákot is simán ide sorolhatjuk, évekig remek adatokat hozott a PSV-ben (http://blog.sportfogadas.org/3545). Ilyen kaliberű játékosaink már nincsenek. Ezért játszunk izzadós meccset például Feröer ellen is, mert lényegében a masszív védekezéshez nem kell kvalitás, csak jó szervezés és koncentráció, viszont a meccs megnyeréséhez már kell a csel, a váratlan lövés, az egyediség.

! No longer available

Tudom, hogy nem kellene, de mások helyett is elnézést kérek és szégyellem magam.

Idézetet írta: LosGabos Dátum augusztus 04, 2015, 09:52:30
! No longer available

Tudom, hogy nem kellene, de mások helyett is elnézést kérek és szégyellem magam.

Ez felülmúlhatatlan! Személyemben szereztek FC DAC szurkolót!  :beerchug: (eddig csak szimpatizáns voltam  ;) )