III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum június 27, 2016, 12:50:09
http://www.bbc.com/sport/football/36637591

Messi visszavonul a válogatottságtól  :o Azért fair gyerek, kihagyja a tizit, aztán szól hogy belefáradt, ő lelép  :ok: Argentínában nem lesz nemzeti hős.


"I think this is best for everyone. First of all for me, then for everyone".

Levezette ;D Én fogadnék rá, hogy visszatér, csak ez a hiszti manapság divatos, CR mikrofont dobál a tóba, Arda Turan meg bemutat a sajátjainak. Így megy ez manapság.

Tényleg elég sápadt volt az elbukott döntő után, főleg azért, mert Maradona üzente nekik a meccs előtt, hogy haza se jöjjenek, ha nem nyerik meg ilyen kerettel a Copát!
Olyan szempontból jó döntést hozott, hogy most majd nem "meglincselni" akarják, hanem a nép nagyobbik fele könyörög inkább a visszatéréséért.

Mondjuk Messi nélkül még a vb-re kijutás sem biztos, hogy meglenne nekik, Dél-Amerikában 6 komoly csapat gyilkolja egymást a 4 és "fél" továbbjutó helyért.

Most olvasom hogy a fél argentín csapat lemondhatja a válogatottságot :D

Közben beindult az edzőkeringő is. Blanc helyett Unai Emery a PSG-nél. Az elég korrekt, jó döntésnek tartom. Csak Ibra helyett kell találni egy meccsnyerő figurát.
Helyére a Copa-győztes Sampaoli ment a Sevillába, őt annyira nem vágom, de sztem az a Sevilla Emery miatt volt ilyen jó. Milan meg romokban, Brocchi se húzta sokáig, tényleg van értelme leülni a kispadra... Montella kemény feladatot kapott, ilyen közegben nem biztos hogy sokáig húzza. Voltak jó időszakai a Fiornál, de újjá kéne építeni az egész klubot, azt meg nem fogja megvárni Silvio.

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 29, 2016, 16:19:10
Közben beindult az edzőkeringő is. Blanc helyett Unai Emery a PSG-nél. Az elég korrekt, jó döntésnek tartom. Csak Ibra helyett kell találni egy meccsnyerő figurát.
Helyére a Copa-győztes Sampaoli ment a Sevillába, őt annyira nem vágom, de sztem az a Sevilla Emery miatt volt ilyen jó. Milan meg romokban, Brocchi se húzta sokáig, tényleg van értelme leülni a kispadra... Montella kemény feladatot kapott, ilyen közegben nem biztos hogy sokáig húzza. Voltak jó időszakai a Fiornál, de újjá kéne építeni az egész klubot, azt meg nem fogja megvárni Silvio.

Én Sampaoli miatt szerettem bele a chilei fociba!
Mielőtt a válogatottnál dolgozott volna, az Universidad de Chilével nyert bajnokságot és olyan focival nyertek Copa Südamericanat, hogy akkoriban szoktam rá az éjszakai meccsnézésre.
Mindig letámadtak, idegenben a Flamengot pl. 4:0-ra verték, úgy játszottak támadó focit, hogy a 12 meccsükön összesen 1 gólt kaptak a sorozatban. Még ma sem értem, hogyan lehet ilyet...  :)
Ugyanezt a hozzáállást láttam viszont a chilei válogatottnál is, mikor ő lett a kapitány.

A hírek szerint leigazolhatja Eduardo Vargast, aki már 2011-ben is a játékosa volt. Bár gondolom az, hogy most ismét Copa gólkirály lett a srác, megnyomja az árát, de az is igaz, hogy a klubcsapataiban nem nagyon alkotott eddig maradandót.

Mindenesetre ha a chilei vonal és mentalitás erősödik a Sevillánál, akkor az 1. félidős overekre és a "mindkét csapat szerez gólt a félidőben" fogadásokra rá fogok nézni.  :)

#1895 június 29, 2016, 20:49:39, TiB
Idézetet írta: Knapp Dátum június 29, 2016, 20:21:25
Én Sampaoli miatt szerettem bele a chilei fociba!

Hasonlóan jártam én is. Bielsa iskolát végzett Sampaoli, szóval gólokra tényleg érdemes lesz fogadni. Egyébként nagy dumás az ember, szóval a sajtó kedvelni fogja.


Ajaj, azt hiszem a fociban is be kéne vezetni a technikai K.O.-t mondjuk a 7. gólnál, haha  ;D



Az élet néha furcsa dolgokat produkál - a fociban is. A 6:0 végeredmény önmagában is ritkaság, de hogy egy délután négy is legyen, az bizony az  "Ilyen nincs"  kategória. Mégis van!

Most veszem észre, hogy ebből a négy 6:0 eredményből kettőt a Litván másodosztályban hoztak össze. Kettes kötésben mekkora odds lehetett? 100x100 - tízezer? Na jó, ez már az összeesküvés elméletbe tartozik. Nem is ezért írom.


Volt az előbb egy albán szabadrúgás a köríven kívülről. Azt mondja ez az idióta riporter: "19 és fél méterre a kaputól". Már a múltkor is megütötte a fülemet, hogy a körív 19 méterre van. Bunkók! Azért ilyen szinten illene tudni, hogy mi hány méter!!!