Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 11, 2021, 21:09:14
2021-ben nem gondoltam, hogy nagy elvaras, hogy a bal felso sarokba megjelenitsenek olyan dolgokat, mint: kik jatszanak, mennyi az eredmeny, s mennyi telt el.

Én a meccs eleje óta számolom a másodperceket, mint anno oroszórán.
Ugyanúgy 45 perc ez is.

Ez tényleg nem kééz.  ;D  Mondjuk örülök neki, félidő x, vége olasz kéne :)

Nálam ez büntető. Mindenesetre azt nem lehet mondani, hogy toljak a hazaiakat.

Ez mindenhol kéz, holland majom!!! (Mondjuk én már hármat befújtam volna  ;D )

Egyébként nonszensz, hogy a világ legnépszerűbb sportja, és a kezezésre nem tudnak normális szabályt hozni. Egyik spori így fújja, másik amúgy...

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 11, 2021, 21:48:33
Ez mindenhol kéz, holland majom!!! (Mondjuk én már hármat befújtam volna  ;D )

Holland biro volt a magyar - azerin, aki az utolso pillanatban ervenytelenitette kez miatt a szabalyos azeri golt, illetve ez a spori nezte be CR goljat, mely siman athaladt a vonalon. Szerencsere a holland utanpotlas jobb, mint a jatekvezetes.

Brutalis a statisztika. Egy csapat van a palyan...

Olvasták az orgot, megjelent az óra.  :)

Nem tudom ki figyelte, de a tévében 7 mp-cel hamarabb van az óra, mint a bet365-ön. Fogadás szempontjából akár jó is lehet.

Ha valakit erint, akkor nekem hajnalban kuldtek a nyolcaddontos jegyeket is, igy mar az osszes jegyem az applikacioban van.  :ok:
Kis hianyerzet, hogy ketszer leszek az elso szinten, s ketszer a felson, kozepson is jo lett volna egyszer, .

Mai napra svajci sikert tippelek, a masik ket meccsen el tudok kepzelni meglepetes eredmenyt, foleg a finnekben bizom.

Fogadtam a nyitomeccsen a cserek szamara, s igy jobban odafigyeltem a valtoztatasokra, de az utolso olasz csere meglepett. A jarvany ota 5 csere van, ezeket 3 jatekmegszakitassal lehet kihasznalni. Most 1) egy egesz szezont tevedesben neztem le, s nem szamit a felidos valtoztatas ebbe a harmas limitbe vagy 2) csak itt az EB-n figyelmen kivul hagytak?

Ha a két félidő között cserél valaki, az nem számít játékmegszakításnak. Eddig is így volt  ;)

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 11, 2021, 22:09:48
Nem tudom ki figyelte, de a tévében 7 mp-cel hamarabb van az óra, mint a bet365-ön. Fogadás szempontjából akár jó is lehet.

A tévé is késleltetve adja. Én már próbálkoztam ezzel, nem lehet kijátszani. A helyszínen van a meccs kezelője, azonnal blokkol, ha valami kezd kialakulni.


A lelaton vegignezve itt max 5-10% kihasznaltsag van.

Lehet azért mert öregszem, és sok meccset láttam, de ez eddig nagyon gyér.