Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Lefújták szerintem, bet365 levette a meccset a kínálatról! Jó döntés!

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 12, 2021, 18:58:49
Egyébként kurva ideges vagyok,mert az a négy ember aki a hordágyat vitte, abból az egyiknek a hátán volt szerintem a defibrillátor és ők szép lassan sétáltak csak odafelé.

Ha ez így volt az elég nagy felelőtlenség mert minden másodperc számít... :'(


Idézetet írta: curpy82 Dátum június 12, 2021, 18:58:49
Egyébként kurva ideges vagyok,mert az a négy ember aki a hordágyat vitte, abból az egyiknek a hátán volt szerintem a defibrillátor és ők szép lassan sétáltak csak odafelé.
Az valami katasztrófa volt.

Egyszerűen nem lehet ilyen kegyetlen a Sors. Alapból se, viszont úgy pláne, hogy a dánok csapatkapitánya, Koppenhágában...áááhhh...hogyan lehetne ezt feldolgozni a dánoknak?? :-\

Nem vagyok orvos, de az elejetol latni lehetett, hogy nagy a baj, el is telt 10+ perc egy mentovel igazan odagurulhattak volna barmikor. Egyetlen pozitivumkent arra gondolok, hogy amikor vittek az oltozo fele akkor mar stabilizaltak, s jobban volt a szituaciohoz kepest.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 12, 2021, 19:06:57
Nem vagyok orvos, de az elejetol latni lehetett, hogy nagy a baj, el is telt 10+ perc egy mentovel igazan odagurulhattak volna barmikor. Egyetlen pozitivumkent arra gondolok, hogy amikor vittek az oltozo fele akkor mar stabilizaltak, s jobban volt a szituaciohoz kepest.

Ezeket te valahol olvasod? Vagy csak reménykedés.

Reméljük a legjobbakat. Sajnos az előjelek nem bíztatóak.

Persze ez totál mellékes ebben a szituációban, és messze nem olyan fajsúlyos...de említésképpen...azért a finneket is sajnálom, hogy nemzetük első nagytornájának első tétmeccsén ezt kell átélniük...fuuh baszki...

Hátha tényleg azért lehetett szállítani, mert sikerült visszahozni.
Mert ugye ha nem, akkor nem sétálgatnak vele, hanem küzdenek érte...


Twitteren fent van hogy mar a fejet fogja a hordagyon, ugyhogy visszajott szerencsere..

Az állapotát elvileg stabilizálták, úgy szállították el a stadionból.

Idézetet írta: Knapp Dátum június 12, 2021, 19:13:01
Hátha tényleg azért lehetett szállítani, mert sikerült visszahozni.
Mert ugye ha nem, akkor nem sétálgatnak vele, hanem küzdenek érte...

A baj az, hogy lehet hogy stabil, hisz lélegzik(lélegeztetik) és a ver a szíve, van keringés, de a kérdés hogy okozott e az oxigénhiány bármi visszafordíthatatlant. Bár most azt mondják hogy már fogta a fejét mert magához tért..

Nagyon jó hír.

"Following the medical emergency involving Denmark's player Christian Eriksen, a crisis meeting has taken place with both teams and match officials and further information will be communicated at 19:45 CET. The player has been transferred to the hospital and has been stabilised."

Remélem ezt a Bognárt soha többé nem hívják be a stúdióba! Inkább nem írom le a véleményemet, mert tele lenne "kurvaanyázással".