Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#165 június 12, 2021, 19:42:49, MessiÁs
Idézetet írta: curpy82 Dátum június 12, 2021, 19:34:26
Remélem ezt a Bognárt soha többé nem hívják be a stúdióba! Inkább nem írom le a véleményemet, mert tele lenne "kurvaanyázással".


Szerintem meg korrekt és igaza van. Elmondta ha tragédia lett volna akkor nem szabad folytatni. Így hogy pozitív hírek vannak és a játékosok megnyugodhatnak folytatni kell. Nem azért mert ez egy EB és "show must go on" hanem mert most a körülményekhez képest pozitív a hangulat a játékosoknál.
Maximum azt engedném meg, hogy aki nem akarja folytatni, játékos, azt le lehet cserélni.

Pláne hogy ha nem lesz tragédia, így is úgy is le lesz játszva. És a pozitív állapot miatt, erre most van a legnagyobb lehetőség. Szerintem holnap és 2 nap sem múlva lenne sokkal alkalmasabb mint most.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 12, 2021, 19:39:31

Szerintem meg korrekt és igaza van.

Remélem, hogy nem gondolod komolyan.

Gyurikám, menj el te a jó büdös kurva anyád picsájába!

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 12, 2021, 19:42:15
Remélem, hogy nem gondolod komolyan.

Gyurikám, menj el te a jó büdös kurva anyád picsájába!


Szerinted mitől lenne jobb ha holnap vagy holnapután folytatnák?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 12, 2021, 19:20:24
A baj az, hogy lehet hogy stabil, hisz lélegzik(lélegeztetik) és a ver a szíve, van keringés, de a kérdés hogy okozott e az oxigénhiány bármi visszafordíthatatlant. Bár most azt mondják hogy már fogta a fejét mert magához tért..

Nagyon jó hír.

Magatol lelegzik (max tamogatast, kis oxigent kap maszkon), hisz akkor nem lenne ebren, ha kizarolag geppel lelegeztetnek.

Egyebkent a stabil annyit jelent, hogy rendezett a legzese es a keringese, azert sok mindent ebbol meg nem lehet leszurni, hogy mi is okozta ezt a szivmegallast.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 12, 2021, 19:44:04

Szerinted mitől lenne jobb ha holnap vagy holnapután folytatnák?

Inkább nem folytatom, mert különböző véleményünk van.

"most a körülményekhez képest pozitív a hangulat a játékosoknál."

:wall: :wall: :wall:

Idézetet írta: peshark Dátum június 12, 2021, 19:45:33
Magatol lelegzik (max tamogatast, kis oxigent kap maszkon), hisz akkor nem lenne ebren, ha kizarolag geppel lelegeztetnek.

Egyebkent a stabil annyit jelent, hogy rendezett a legzese es a keringese, azert sok mindent ebbol meg nem lehet leszurni, hogy mi is okozta ezt a szivmegallast.

Ezt akkor gépeltem, mielőtt megjött a hír arról hogy magánál volt. Addig ugye az volt a hír hogy intubálták, légzés támogatásra szorul. Utána már nem töröltem ki ezt, hanem odaírtam hogy  ahír szerint magánál van.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 12, 2021, 19:44:04

Szerinted mitől lenne jobb ha holnap vagy holnapután folytatnák?

Idézet helyett a köszönetre nyomtam véletlenül. Jó hogy nem még a feleségét(akit Schmeichelék vigasztaltak) is visszaküldenéd, hogy nézze meg a második félidőt!

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 12, 2021, 19:46:37
Inkább nem folytatom, mert különböző véleményünk van.

"most a körülményekhez képest pozitív a hangulat a játékosoknál."

:wall: :wall: :wall:

Ez azt jelenti, hogy micsoda megkönnyebbülés lehet a játékosokban, hogy magánál van. Lélegzik, kommunikál. Profi játékosok, biztos vagyok benne hogy érte akarnak játszani. Ha folytatják, akkor ez így van és igazam van. Ha nem, akkor beismerem majd hogy tévedtem.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 12, 2021, 19:39:31

Szerintem meg korrekt és igaza van. Elmondta ha tragédia lett volna akkor nem szabad folytatni. Így hogy pozitív hírek vannak és a játékosok megnyugodhatnak folytatni kell. Nem azért mert ez egy EB és "show must go on" hanem mert most a körülményekhez képest pozitív a hangulat a játékosoknál.
Maximum azt engedném meg, hogy aki nem akarja folytatni, játékos, azt le lehet cserélni.

Pláne hogy ha nem lesz tragédia, így is úgy is le lesz játszva. És a pozitív állapot miatt, erre most van a legnagyobb lehetőség. Szerintem holnap és 2 nap sem múlva lenne sokkal alkalmasabb mint most.

Ezt még olvasni is szőrnyű. Pozitív állapot? Miről beszélsz? Egy társuk majdnem meghalt a szemük láttára a pályán. Biztos most leginkább a meccs foglalkoztatja őket is.

Kezet foghatsz azzal a bunkóval a stúdióba.  :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 12, 2021, 19:47:45


Idézet helyett a köszönetre nyomtam véletlenül. Jó hogy nem még a feleségét(akit Schmeichelék vigasztaltak) is visszaküldenéd, hogy nézze meg a második félidőt!

Micsoda baromság. Ezzel érvelsz? :D
Mi a szarért küldeném vissza? A kórházból?

Inkabb benyomtak egy 1 perces hiradot, mar nekik is kellemetlen volt amit ez a hulye magyarazott..

Jól van Eriksen, szóval kapjon sárgát színészkedésért nem?

Szerintem a játékosokat igenis meg kell kérdezni, hogy tudják-e folytatni. Így a tévé elől könnyen mondom, hogy figyi hát jól van, mehet a meccs, de ha egy csapattársammal történne, össze lennék törve, mert van ez a szarság, ez a lélek dolog.

Gondolom mennyire lesz kedvük a belgáknak meg az oroszoknak is játszani ezek után...

#179 június 12, 2021, 20:07:40, MessiÁs
Istenem.

Az hogy képtelenek vagytok értelmezni azt a mondatot hogy "a körülményekhez képest pozitív a hangulat"

Ez nem azt jelenti, hogy a játékosok most az öltözőben önfeledten beszélgetnek, nevetgélnek. Hanem hogy micsoda megkönnyebbülés lehet rajtuk az által, hogy tudják, hogy jól van Eriksen. A lehetséges tragikus kimenetelhez képest pozitiv a hangulat, és nem ahhoz képest hogy meg sem történik a dolog és 0-0 a félidő.
Én játszanék Eriksenért ha ott lennék, azt hiszem. Tudom hogy sokan nem így vannak ezzel, nem vagyunk egyformák.

Tökéletesen megértem mindenki érveit hogy nem szabad folytatni. Teljesen elfogadható.Racionális.Mivel többségben vagytok igazatok is van. Én csak azt mondom, én folytatnám.

Nem kell ezért a nyakamat elvágni. Vagy most a bannoláson gondolkodtok, mert eltér a véleményünk?