Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#210 június 12, 2021, 21:26:18, Pozzato
Nagyon érdekes, hogy megértésről beszélünk, miközben a magyarok Gulácsit szidták napokig, hogy mit képzel, mert véleményt mer nyílvánítani. Neki is az az egy tette volt, de már megbélyegezték őt. Egy szakértő világosan megnyílvánult, elmondta többször is a véleményét, mindenki értette, de mégis megpróbálják magyarázni páran. Miért kellett volna ezen bármit is magyarázni? Szerintem mindenki számára világos volt Bognár György.

Vajon hogyan reagáltak volna, ha ez egy magyar játékossal történik meg? Hogyan reagált volna Bognár György, ha ez velünk esik meg? Akkor tuti nem azon aggódik, hogy mikor kezdődik már a második félidő (és mikor mehet már végre haza...), hanem azon, hogy minden rendben-e a játékossal. Vagy akkor Bognár György és egyben a mellette kiállók is ennyire érzéketlenek a más nációkkal szemben? Ez a baj, hogy ennyire csőlátásúak ezek az emberek. A "szakértő", akinek van 50 válogatottsága, aki 50 alkalommal pályára lépett a társaival együtt, ugyanezt tette volna, ha Döme összeesik a pályán? Igen, lehet azt mondani, hogy Eriksen üzent, minden rendben, de ez attól még nem menti fel Bognár Györgyöt, hogy türelmetlen és rendkívül érzéketlen volt.

Én ezt nem így látom, van akkora hatalma a különböző szervezeteknek, hogy bármit el tudnak intézni. Kiállsz a sajtóba, oké. Mi történik? Semmi, pár napig veregetik a válladat, hogy fasza csávó vagy, majd utána mondják a szövetségtől, továbbra sem vagy válogatott. Annyira imádom, mikor az emberek elhiszik, hogy kiállnak a nyilvánosság elé és megoldódik minden. A francokat, mi történik a molesztált nőkkel? Egy életre megbélyegzik őket. Mi történik azokkal, akik csalásokkal kapcsolatban felszólalnak? Ellehetetlenítik őket.

A bíró valószínűleg nem volt felkészülve egy ilyen helyzetre, mi történik, ha az adott játékos halálközeli helyzetben van, újra kell éleszteni, ahogyan az UEFA sem. Ez 10-20 vagy akár 30 perc alatt nem lehet eldönteni. Össze kell ülni, beszélni kell a játékosokkal, de nekik is időt kell hagyni, mert egy társuk majdnem elhunyt. Eriksen ott fekszik a pályán (mert 10 perc elteltével még bőven ott feküdt), de már mész oda Kjaerhez, na most már mehet, ha levitték? Azért az erős túlzás, hogy látszott, életben marad. Eltelt 10-12 perc, senki sem tudott semmit, utána körülbelül 25-30 percnek kellett eltelnie, mire realizálta mindenki, hogy stabil állapotban a kórházba viszik.

Az pedig nem indok Bognár György piedesztálra emelése kapcsán, hogy mert milyen a többi? Ezt sosem értettem (pedig tipikus magyar mentalitás, elég csak a politikát és a választásokat nézni...), mi köze van hozzá, hiszen az adott illető teljesítménye nem a többiektől függ jelen esetben sem, hanem a saját kvalitásaitól. Azért, mert a többi nem képvisel színvonalat, attól még ő nem lesz jó, ugyanolyan színvonaltalan.

Idézetet írta: csatarid Dátum június 12, 2021, 21:10:08
Ez nem volt tizi sztem, megérdemelten maradt ki.

Szerintem sem volt az; nagyon úgy tűnt, hogy hozzá sem ért a védő.

Ez a mérkőzés ilyen eredménnyel, ilyen megszakadással, be fog vonulni az Eb-történelembe, pedig amúgy egy sokadrangú, igazából lehet hogy a torna végső győztesének szempontjából semmit sem számító találkozó lett volna. Az élet a legnagyobb forgatókönyvíró, a finnek első Eb-meccsükön, első és egyetlen kapura lövésükből megnyerték a meccset.

Idézetet írta: Latzka Dátum június 12, 2021, 21:24:30
Szerintem sem volt az; nagyon úgy tűnt, hogy hozzá sem ért a védő.

Ahogyan térden csúszott a védő, a térdével elérte a támadó lábának külső részét. A kontakt megvolt, azt mindenki döntse el maga, ennyi elég-e a 11eshez..

Én azt sajnálom hogy a másodikban elmaradtak a szögletek..Nagyon elmaradtak. :bash:

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 12, 2021, 21:31:10
Én azt sajnálom hogy a másodikban elmaradtak a szögletek..Nagyon elmaradtak. :bash:

Jól megcsináltátok itt a bulit Bognárral, közben nyugodtan mondhatáttok volna, hogy rajta van a meccs a mixen, azért kell ennyire sietni vele.

Idézetet írta: TiB Dátum június 12, 2021, 21:11:14
Kimaradt dán büntető. Tényleg ott vannak fejben, hiszen minden szuper, ahogy a Kaszinós Gyuri mondta... :(
A diszkrét matematika 2. féléves cuccban vannak ilyen ok/okozati állítások.

Ha ide alkalmazzuk, lehetne ilyen igaz/ hamis kérdés:

Ha xy kihagyta a tizit, mert elotte 60 perccel megállt a társa szíve, valamint tudjuk, hogy átlagosan 5-ből 1 tizit kihagynak, mondhatjuk-e azt, hogy aki kihagy egy tizit, annak a csapattársának megállt a szíve?

( mondjuk ez könnyű, ilyen zh volt, 25 ilyesmi kérdés, ha rosszat írtál, mínusz egy pont, csak a tutit volt érdemes beírni)

Idézetet írta: zbking Dátum június 12, 2021, 21:43:15
Ha xy kihagyta a tizit, mert elotte 60 perccel megállt a társa szíve, valamint tudjuk, hogy átlagosan 5-ből 1 tizit kihagynak, mondhatjuk-e azt, hogy aki kihagy egy tizit, annak a csapattársának megállt a szíve?

Nem mondhatjuk, igazad van ebben is, meg mindenben is, abban is, amit még le sem írtál. Meg MessiÁsnak is, nálatok a bölcsek köve. Bebizonyítottad diszkrét matematika nem is 3. hanem 2. féléves anyaggal, így annuláltad teljesen a véleményem, ezért szégyenkezem most. Kasper az ilyet simán kifogja PL-ben, mármint az egyetlen finn lövést, de ott is a 2. féléves matek, tehát tanultság igazol mindent.

Mentek előre a dánok , de fejben nem tudtak koncentrálni ... innét nehéz lesz visszajönni nekik

Vastaggal írom ezt, mert minden szava igaz, és fontos:

Végiggondoltam, amit írtam, és elnézést kérek azoktól, akik érzéketlen, tuskó, fasznak tartanak.
De, sajnos én egy érzéketlen tuskó fasz vagyok, és nem cinikusan írom, esküszöm. Az lehet az oka, hogy 15 éves voltam, amikor meghalt édesanyám tüdőembóliában, rá egy évre meg faterom, szívinfarktusban, itt elhalt bennem minden érzelem a kvázi idegenek irányában, kb. 10 ember halála rázna meg, ami borzasztó kicsi szám, de ez van.

Szóval tényleg őszinte soory, akit megbántottak a szavaim, nem ez volt a célom. Hogy egy kicsit magyarázzam a bizonyítványt, már jóval az eset után olvastuk/láttuk az esetet a kocsiban, fociról hazafelé jövet, ott már jó hírek jöttek, lehet élőben más lett volna.

Még egyszer sorry, és piece!

Idézetet írta: TiB Dátum június 12, 2021, 21:49:55
Nem mondhatjuk, igazad van ebben is, meg mindenben is, abban is, amit még le sem írtál. Meg MessiÁsnak is, nálatok a bölcsek köve. Bebizonyítottad diszkrét matematika nem is 3. hanem 2. féléves anyaggal, így annuláltad teljesen a véleményem, ezért szégyenkezem most. Kasper az ilyet simán kifogja PL-ben, mármint az egyetlen finn lövést, de ott is a 2. féléves matek, tehát tanultság igazol mindent.
Egy tizit mindig nehéz berúgni, persze lehet, hogy amiatt volt, hogy majdnem meghalt a társa, nem tudom.

#220 június 12, 2021, 21:58:14, MessiÁs
Idézetet írta: Pozzato Dátum június 12, 2021, 21:39:09
Jól megcsináltátok itt a bulit Bognárral, közben nyugodtan mondhatáttok volna, hogy rajta van a meccs a mixen, azért kell ennyire sietni vele.


A második félidőben tettem 0-0nál a dán szögiket és 0-1nél a 80.ban. Berakom, mert hazudok..:D
Egyébként jó nagy fasz vagy ha ezt gondolod rólam vagy bárkiről, mert nem ért veled egyet. Hála Isten, mindig az a helyes amit te mondasz, és Isten mentsen mindenkit aki ellentmond neked.


Ha nem lenne nyilvánvaló, nem tettem pre a meccsre. Ha kell, az egész napi fogadási listámat bemásolom.

Soha ne történjen meg, de vetítsük át picit a mai esetet. Megtörténik mindez Budapesten, egy magyar játékossal?

Vajon akkor ugyanez lenne a reakció?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum június 12, 2021, 21:54:25
Ha nem lenne nyilvánvaló, nem tettem pre a meccsre. Ha kell, az egész napi fogadási listámat bemásolom.

Szerinted valakit is érdekel?


Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 12, 2021, 21:55:46
Soha ne történjen meg, de vetítsük át picit a mai esetet. Megtörténik mindez Budapesten, egy magyar játékossal?

Vajon akkor ugyanez lenne a reakció?
Megtörtént, hasonlo (szerencsere nem szivmegallas volt, de para volt)Lovrencsiccsel egy Fradi meccsen.
Itt ment tovabb a meccs.

https://m.youtube.com/watch?v=xZZk1yd_XFs