Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: zbking Dátum június 13, 2021, 16:20:05
Szerintem jó szar ez az EB így. Nagyon igazsagtalan. Vannak csapatok, akik hazai palyan nyomjak minden meccsuket.
Regen csak a rendezo orszag volt otthon.

Sokan mar azon kárognak, hogy itthon a fostos nb1-ben 33 fordulo van, igy nem egyenlo a hazai meccs.

Ez igy sokkal durvabb.

Nyilván teljesen más mint a 80-as vagy akár 90-es években. Gyakorlatilag 0 hangulata van, főleg így covid után. Játszanak nem tudom hány országban, egyesek hazai pályán, mások nem. Nézők vannak de harmadház, félház max.
Most őszintén, egy Bakuban rendezett Wales - Svájc...
Ehhez képest mikor volt egy rendező ország, ott felvonult az összes csapat drukkerekkel együtt, volt az egésznek valami kulturális háttere egyáltalán, hangulata, egészen más volt.
Nagyon messze vagyunk attól már jelenleg, arctalan, színtelen, szagtalan ez az EB azokhoz a régiekhez képest. Ettől még pár meccset megnézek, de hazudnék ha azt mondanám, hogy jajj de vártam.

#286 június 13, 2021, 21:30:58, SPF Admin
Idézetet írta: sportbettorpro Dátum június 13, 2021, 20:50:58
Megkérdezték a véleményem az ügyről mint a témában talán legolvasottabb fórumtagot, és válaszoltam.

A "Móricka Magazin" nem számít.

Lajos, te vagy az?  ;D

Mellesleg pont most értük el ezt a számot: 22800 fórumtag. Kedves 22799 tag, megkérlek benneteket: tessék olvasni!

Georgi Bushchan ha így folytatja, valami nyugati ligába védi magát a Dinamo Kijev kapujából.


Mérkőzés előtt köztudott volt, hogy Stekelenburg fog védeni a hollandoknál? ???

Nem nagy dolog miatt kérdezem, csak az EB Managerbe Krult tettem; a selejtezőkben tudtommal ő védett, őt vártam a kezdőbe.

Idézetet írta: Latzka Dátum június 13, 2021, 21:35:07
Mérkőzés előtt köztudott volt, hogy Stekelenburg fog védeni a hollandoknál? ???

Nem nagy dolog miatt kérdezem, csak az EB Managerbe Krult tettem; a selejtezőkben tudtommal ő védett, őt vártam a kezdőbe.
Igen, egy vagy két napja nyilatkozta Frank de Boer, hogy ő lesz a kapus.


Idézetet írta: sportbettorpro Dátum június 13, 2021, 20:50:58
Nincs mit megcáfolni, Crowz, a helyzet világos. A politika egyáltalán nem való ennek a csodálatos játéknak a mérkőzéseire, pláne nem egy ilyen marxista szervezettől átvett gesztus. Magát a játékot is meggyalázzák a térdeplő játékosok. A pályán nem számít, ki fekete, fehér, zöld vagy piros. Egy szilys cikkre támaszkodni meg nonszensz. Fényévekre vannak ezek a Szilyk attól szellemileg, hogy megértsék a világ problémáit. Az is nagyon helytelen volt, amit eddig az UEFA művelt az antirasszista kampányaival, amit behozott a futballba, manapság pedig már a színes karszalag is terjed mindenki nagy örömére. De eddig még nem hozták be ennyire a pályára az agymenéseiket.
Meg lehetne emlékezni ehelyett a valaha volt legnagyobb játékosról, aki tavaly hagyott itt minket... Ő több megbecsülést érdemelne, mint az ökölrázó fosztogatók. Megkérdezték a véleményem az ügyről mint a témában talán legolvasottabb fórumtagot, és válaszoltam.
Én Bognárnak is kitartást kívánok, hibázott, de ettől még nem kell a kukába dobni 50 válogatottságot. Je suis Bognár!
Az osztrákok mai első gólja pedig az egyik legszebb gól lehet a végén. :police:

Ezzel a marxizmussal, meg az egyéb szavakkal, amikről jó eséllyel nem tudod pontosan mit jelentenek, olyan vagy, mint egy Fideszes gyártó gép végterméke. Ez már offtopic, de azzal amúgy nincs baj, ha valaki Fideszes, DK-s vagy mit tudom én, de mikor már nem gondolkodik, csak nyomja ugyanazt, amit a választott prédikátorai mondanak, az rémisztő. Mert így lényegében egy irányítható robottá váltál, nem nézhetsz George Clooney filmeket, még akkor sem, ha szereted őket és a többi. Szerintem legyél kemény, és szabadítsd fel magad, legyél önállóan gondolkodó ember!

Magyarország, circa 1960: "a mocsok imperialisták, a mocsok kapitalisták"
2021: "a mocsok marxisták, a mocsok liberálisok"

Nem változott csak az évszám  :redchug: :2funny: :2funny: :2funny:

Mondjuk nem mindegy, miért kérdezik meg a véleményed: azért, mert szakértőként tekintenek rád, vagy azért, mert szeretnének egy jót nevetni.  ;D




Jelen allas szerint a holland osztrak meccsen dol el, hogy melyik jon a Puskasba. Holland csoportelsosegben bizok.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 13, 2021, 22:22:35
Jelen allas szerint a holland osztrak meccsen dol el, hogy melyik jon a Puskasba. Holland csoportelsosegben bizok.

Ukránokat azért még nem temetném.

Yarmolenko ha villan, akkor azért az nagyot szól.


Elég jó kis meccs ez az esti! 8)

Király meccs volt, eddigi legjobb. Még sok ilyet! :beerchug: