Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum június 16, 2021, 18:04:54
Én amúgy most kedveltem meg Ronaldót, és nem azért mert nekünk gólt lőtt, hanem a kólás lerakó és víz ivásra buzdító sajtótájékoztató miatt. Ha már csak egy gyereknél elérte, hogy inkább vizet igyon, már megérte és már többet tett az egészségért, mint némelyik kormány a világon.

Az egész jelenet zseniális amúgy :D Már amikor leül elkezdi zavarni a két üveg kóla, felméri a szitut, nem csak elé került. Oké, egyre jobban zavarja a kóla, szinte már ideges hogy mit keres ott, ráadásul két üveggel is, egy pillanatig agyal még, aztán tovább tologatja őket. Imádom az egész képsort 8)



Ezzel én is tökéletesen így vagyok!
Az egész jelenetsor zseniális, attól kezdve mikor odalép az asztalhoz.... érdemes végig a tekintetét figyelni és "belelátni" a gondolataiba.... :D hát kész :great:
És akár ez volt a célja vele akár nem de mindenesetre felhívta a figyelmet a vízivásra és talán az egészségesebb életre! :cya:

Idézetet írta: csabax Dátum június 17, 2021, 11:26:15
Több zseniális focistát említettek az előző hozzászólásokban. Egy hatalmas zsenit viszont sohasem. Akit, számomra meglepő módon, nagyon sokan alábecsülnek: Zico, a Fehér Pelé.

Számomra is kivételes gólérzékenységű és nagyon jó befejező csatár Cristiano Ronaldo. De semmi több. Ő az AC Milan és a holland válogatott csillagától, Marco van Bastentől messze van.

Igen, ő is kivételes képességű játékos volt, de őt csak tv-ben láttam és nem is túl sokszor. Mondjuk a 82-es vb-n igen. Ami CR7-et és van Bastent illeti, nem tudom, ezt nehéz megítélni szerintem ezt sokan vitatnák, hogy van Basten jobb volt-e. Ugye a szokásos, "más kor, más futball" probléma. Ő a kor szupercsapatában játszott hosszú évekig, a Sacchi-féle ( később Capello-féle ) Milanban, talán később a Guardiola-féle Barcelona emelkedett ki ennyire az európai fociban.
Nem azt mondom hogy eleve nem volt klasszis, hatalmas klasszis volt, de azért Rijkaarddal, Gulittal meg egy csomó nagyon tehetséges olasz játékossal az oldalán ( Baresi, Maldini, Ancelotti, Donadoni ) könnyebb dolga volt.
A Real mikor CR7 ott játszott szerintem nem nőtt ennyivel más klubok fölé mint az a Milan akkor.
Egyébként nekem is jobban bejött van Basten mint CR7 mint játékos, de ez szubjektív azért azt gondolom.

Jó kis  meccset játszanak az Ukránok. :D

Ne vicceljünk már! Ez tizenegyes, amit az ukránoknak adtak?

Idézetet írta: curpy82 Dátum június 17, 2021, 16:39:48
Ne vicceljünk már! Ez tizenegyes, amit az ukránoknak adtak?

Igen, és az a sárga is nagyon kellett. Ha már lökdösődésre, taposásra, fejbe rúgásra nem adott előtte...  ::)

Kivi leszek a belgákra, mit nyújtanak egy lélekben máshol járó dánok ellen.

Idézetet írta: TiB Dátum június 16, 2021, 18:04:54
Én amúgy most kedveltem meg Ronaldót, és nem azért mert nekünk gólt lőtt, hanem a kólás lerakó és víz ivásra buzdító sajtótájékoztató miatt. Ha már csak egy gyereknél elérte, hogy inkább vizet igyon, már megérte és már többet tett az egészségért, mint némelyik kormány a világon.

Az egész jelenet zseniális amúgy :D Már amikor leül elkezdi zavarni a két üveg kóla, felméri a szitut, nem csak elé került. Oké, egyre jobban zavarja a kóla, szinte már ideges hogy mit keres ott, ráadásul két üveggel is, egy pillanatig agyal még, aztán tovább tologatja őket. Imádom az egész képsort 8)



Én meg pont utálom az ilyen álszenteskedést, amit csinálnak.
Ronaldo pl fiatal korában simán reklámozta a coca colat, mikor az fizetett neki.
Vagy az se zavarja, hogy nike labdákat az indiai kisgyerekek varrják a pincében, mert a nike utalja a lóvét.
És még sorolohatnám...

Mi ez a megye 3-as szintű Belgium?  >:(

Csak én gondolom úgy hogy ezt Belgium Eriksen miatt szándékosan leadja?????Gusztustalan...Makedónia jobb volt ma...

Idézetet írta: csatarid Dátum június 17, 2021, 18:40:40
Mi ez a megye 3-as szintű Belgium?  >:(
Gondoltam, hogy lefekszenek a dánoknak, csak nem gondoltam, hogy jól gondolom.

CR meg szerintem csak haza akarta vinni a kólákat, és épp akkor nem volt szomjas  ;D

Írtam a napi tippbe is, hogy lesz egy-két kanyar a mai belga győzelembe. Most komolyan mi van akkor ha ma kikapnak? Semmi. Nem szabad kikapniuk a finnektől az utolsó körbe, sőt ha nyernek a finnek ellen akkor még a csoportelsőség is meglesz.
Amúgy meg még van 45 perc...

Kevésbé látványos módját is választhatták volna. De ezek után remélem a finnek megverik őket (ami persze esélytelen...) .  :crazy:

Rajzóra volt a belga gól. Ami szép, az szép :ok:

Denayer a második assistját is kiakarta osztani a dánoknak, viszont De Bruynenek nem szóltak h bukni kéne  :ok:

Holnap délig eldől, hogy marad-e egy jegy a magyar-franciára. Ha nem lesz rá szükség és valakinek kellene, érdeklődjön majd privátban. Ár: 12 ezer HUF