Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Xhaka a büntetőpárbaj előtt azé' tolta befelé a Coca-Colát, a kamera meg igyekezett közelről mutatni  ;D Bringásoknál láttam, hogy nem vetik meg a kólákat verseny közben, de azért ilyen szinten nem nagyon láttam még, hogy valaki Coca-colát igyon  ;D

Ezek után mi jön még??? Mondjuk ma Pickford felpattint egy 0.0-ás Heinekent egy szabadrúgás előtt??? Ezek után miért ne  :D

Franciaország kiesett... Saját magának köszönheti. A verseny ezzel, az egyetlen jó formában lévő nagyhatalom kiesésével, újra nyitott lett. Akár még Dánia is nyerhet a végén... A belga-olasz csata lehet az előrehozott döntő szerintem. Benzema nagyot játszott végül az EB-n, 4 gólt vágott. Remélem, jövőre ott lesz a VB-n.

Atya világ, ez a tegnapi nap "félelmetes" milyen meccseket és főleg forgatókönyveket hozott!!
Még most se hiszem el, főleg amit a végén művelt Svájc meg a horvát csapat! Na ilyen egy RENDES ki-ki meccs!! :great:
Azok után, hogy a svájciak kihagyták a büntetőt rögtön más lett a játék képe és hirtelen bekaptak két gólt megfejelve a Pogba óriási dugójával teljes volt a svájci letargia az arcokon és mégis felálltak egy ilyen helyzetből...... ezt nem tudom felfogni :redchug:
Mindenesetre szerintem ez Deschamp óriási hibája (is) volt mert fent hagyta Mbappét és hiba volt lehozni a Griezman-Benzema párost akik hozták pl. a 2 gólt! Mégha biztosan fáradtabbak is voltak!
És milyen lélektani párhuzam, hogy a spanyolok a hibázó Simon kapust a svájciak meg a büntetőt hibázó Rodriguez-t "mentették meg" a továbbjutással! :angel:
Mindenesetre a mai nappal könnyen meglehet, hogy Németország is csomagol és ezzel "lefőtt a kávé" a HALÁLCSOPORTNAK az EB-n!
Így járnak azok akik a MAGYAROKKAL packáznak! :great:

A fészbukon láttam:

Elítélt áll a kivégzőosztag előtt.
- Mi az utolsó kívánságod? - kérdezi a vezénylő zászlós.
- Azt szeretném, hogy Mbappé lőjön! - mondja az elítélt.

Svédország - Ukrajna (kedd, június 29., 21:00CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten     

Andriy Yarmolenko gólt szerez    4.50   

Emil Forsberg gólt szerez   4.00 

Alexander Isak szerzi az első gólt  7.00 

Roman Yaremchuk szerzi az első gólt   9.00   

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

ezen a német-angolon nyugodtan rúghatnák a tiziket, egyik se akar szrt se  ;D

Ezt akartam írni.. antifoci.

Tegnapi két 3:3 után ma két 0:0 de jó is lesz.  :)

Idézetet írta: csatarid Dátum június 29, 2021, 19:03:34
Ezt akartam írni.. antifoci.

Tegnapi két 3:3 után ma két 0:0 de jó is lesz.  :)

Esti meccsen nem hiszem, de a jelenlegivel gyilkolni lehetne.

És az a szomorú, hogy pont erre vártam. Nem csalódtam.

Végül is kiderítettem a tegnapi lottózós nő nyereményét."Csak" 1 milliót nyert.

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 28, 2021, 23:46:12
Akkor a halálcsoport két tagja kiesett, következő Németország?
És végül a németek is mehetnek haza, egy csapat sincs ott a haláli csoportból a legjobb nyolc között.

Már csak két kívánságom van az idei Eb-n, de az meglesz a negyeddöntőben.  :ok:

Idézetet írta: Pozzato Dátum június 29, 2021, 19:51:26
És végül a németek is mehetnek haza, egy csapat sincs ott a haláli csoportból a legjobb nyolc között.
Lehet úgy fogalmazni, hogy annyira gyenge volt a "halálcsoport", hogy az onnan továbbjutó 3 csapat közül mindhárom fociválogatott azonnal kiesett a következő mérkőzésen. Mindhárom gárda már a nyolcaddöntőben kiesett.

Hát bejött amit vártam, utolérte a németeket a magyar átok!(legalább is az én átkom)😁  mehetnek vissza a szivárványos Münchenbe!!😁👍 ennyit a Halálcsoportról! Most már én Olasz-Angol döntőt vizionálok!

Hulljanak csak a szivárványos kutyák :D Remélem a következő körben Ukrajna kettéhugyozza az angolokat  ;D

Fúú de bírom ezeket a "profi" riportereket.... mit néznek és hogy közvetítenek?? Mekkora sületlenség, hogy Danielson elkésett mikor tisztán elrúgta a labdát és utána ütközött az ukránnal!!?? :bash:
Ok, hogy lehet rá lapot adni de legalább ne beszéljen zöldséget,....  :bash: