Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Le a kalappal a svajciak elott, hogy kibirtak kb egy teljes felidot emberhatranyban. Ezen a szinten ez kb lehetetlen kategoria. Gavranovic meg nagy h*lye volt, egy ilyen labda elrugas miatt bukja az elodontot, ha tovabbjutnak...

Végre egy kis foci!  :ok:

Spanyolok már 240 percet játszottak a kieséses szakaszban. + büntető idegelés
Belga - Olaszon is iksznek kéne lennie, hogy picit fair legyen a párosítés  :D



Idézetet írta: chabialonso Dátum július 02, 2021, 21:37:40
Spanyolok már 240 percet játszottak a kieséses szakaszban. + büntető idegelés
Belga - Olaszon is iksznek kéne lennie, hogy picit fair legyen a párosítés  :D

Gólra játsszák a focit, nem passzra.  ;)

A franciák hülyeségére húztam fel a szemöldököm. Milyen petíció ? Nem tűnt fel nekik, hogy Svájc már lejátszotta a kövi meccset. Barthez is olyanokat nyilatkozik... hogy az olaszok nem jók, semmi extra.. hol is van a válogatottja? Ja, már nyaralnak...
Belga vs Olasz nagy meccs volt. Sajnos Spinazzola minimum 3-4 hónapra kidőlt... így picit a spanyolok felé billen a mérleg, de ha kihagynak megint mindent, akkor az olaszoknak döntőt érhet.
A másik ágon, a dánokat és az angolokat várom. Ukrajnában annyi sérült van, meg hát erőnlétileg nagyon a határon vannak ,hogy az angolokon múlik mi lesz.

Szintén angol - dán elődöntőt várok, amihez nem kell túl nagy szerencse.
Angolok lehozzák ma kapott gól nélkül. Az ukránok pedig belefáradnak a védekezésbe.
Dánoknál már lehet egy - két gól mindkét oldalon.

Gusztustalan ez az angol csapat amit csinàlnak....Semmi szélsö jàték hàtrafele passzolgatnak,màr az elsö félidöben húzzàk az idöt.Mondom leülök megnézni de 10 perc utàn hànyingerem lett....Szégyen hogy ilyen jàtékkal is tovàbb lehet jutni ezen a szinten....

Az angolok nem tudnak meglepni minket egy jó meccsel, csak a szokásos fhos.  :redchug:

Idézetet írta: csatarid Dátum július 03, 2021, 21:51:18
Az angolok nem tudnak meglepni minket egy jó meccsel, csak a szokásos fhos.  :redchug:

Ez a kritika johetett volna korabban is.  :ok:

Vártam hogy valaki beírja. Szegény uránok a pályán sincsenek a múltkori 120p után, így easy  :)

Hiába a 4 gól, azért még fos a meccs.

Fos csapattol ne várjunk többet.  :ok:

Remélem a dánok kibasszák őket hasonló különbséggel hogy égjen a pofájuk...

Egy 4-0 után is mindenki ekézi az angolokat elképesztő.  ;D

Szerintem simán továbbmennek a dánok ellen is.

Idézetet írta: Rwilla Dátum július 03, 2021, 23:18:51
Egy 4-0 után is mindenki ekézi az angolokat elképesztő.  ;D

Szerintem simán továbbmennek a dánok ellen is.

Mi az elképesztő benne? Hogy ilyen szar játékkal elődöntősök? De ugyanez mondtható a spanyolokról is.

Nem kaptak még gólt. Na az például elképesztő, megsüvegelendő teljesítmény. Nyilván nem lehet tőlük parádés megmozdulásokkal teli meccseket várni, bár legalább Sancho néha megvillant. Erős túlzás fos csapatnak nevezni az angol válogatottat.