Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Rwilla Dátum július 03, 2021, 23:25:13
Nem kaptak még gólt. Na az például elképesztő, megsüvegelendő teljesítmény. Nyilván nem lehet tőlük parádés megmozdulásokkal teli meccseket várni, bár legalább Sancho néha megvillant. Erős túlzás fos csapatnak nevezni az angol válogatottat.

Nyilván elfogadom a véleményed.

Az enyém meg az, hogy a mostani Eb-n az angolok egy látványosságban rohadt unalmas, fos produkciót mutattak eddig be. Görögország 2004-ben bebukdácsolt a döntőbe, sőt meg is nyerte. Arra se emlékszik vissza mindenki szívesen.

Én a látványos focit szeretem, te lehet mást.  ;)

Hajrá Dánia!

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 03, 2021, 23:31:21
Nyilván elfogadom a véleményed.

Az enyém meg az, hogy a mostani Eb-n az angolok egy látványosságban rohadt unalmas, fos produkciót mutattak eddig be. Görögország 2004-ben bebukdácsolt a döntőbe, sőt meg is nyerte. Arra se emlékszik vissza mindenki szívesen.

Én a látványos focit szeretem, te lehet mást.  ;)

Hajrá Dánia!

Ezen az EB-n nincs kiemelkedő alakulat szerintem, főleg nem, ha a te mércédben, a látványosságban mérjük a dolgokat. Az olaszokra sem tudnám nyugodt szívvel ezt a jelzőt aggatni, bármennyire is szeretném. A spanyolokra meg pláne. Egyértelmű, hogy a dánokkal fog szimpatizálni a szurkolók 90%-a (Eriksen, underdog csapat) de rohadt nehéz dolguk lesz a betonbiztos angol védelem ellen. Bár látványosabb, szimpatikusabb a játékuk, de ez nem fogja továbbjuttatni őket.


Ez a 0 sárgalap 5 szöglet kombó is sokat elmond a meccsről egyébként....Az ukránok nem merték felvállalni az ütközéseket,az angoloknak meg nem kellett ütközniük mert a saját térfelükön úgy járatták hosszú percekig 1:0 nál a labdát,hogy az ukránok még csak a közelükbe nem jöttek hogy elvegyék...Feladták azok már akkor a meccset mikor kiderült h kivel fognak játszani...

Idézetet írta: Rwilla Dátum július 03, 2021, 23:39:53
Ezen az EB-n nincs kiemelkedő alakulat szerintem, főleg nem, ha a te mércédben, a látványosságban mérjük a dolgokat. Az olaszokra sem tudnám nyugodt szívvel ezt a jelzőt aggatni, bármennyire is szeretném. A spanyolokra meg pláne. Egyértelmű, hogy a dánokkal fog szimpatizálni a szurkolók 90%-a (Eriksen, underdog csapat) de rohadt nehéz dolguk lesz a betonbiztos angol védelem ellen. Bár látványosabb, szimpatikusabb a játékuk, de ez nem fogja továbbjuttatni őket.
Azért az angol védelmet nem nevezném betonbiztosnak....Lehet a dánokkal még elszórakoznak(Remélem kapnak vagy 6 ot)
De az olaszok ellen(Mert tévedés ne essék ezt a harmatgyenge spanyol szarokat rommá verik) majd megkapják a maguk 4 es pakkját...

Idézetet írta: Rwilla Dátum július 03, 2021, 23:39:53
Ezen az EB-n nincs kiemelkedő alakulat szerintem, főleg nem, ha a te mércédben, a látványosságban mérjük a dolgokat. Az olaszokra sem tudnám nyugodt szívvel ezt a jelzőt aggatni, bármennyire is szeretném. A spanyolokra meg pláne. Egyértelmű, hogy a dánokkal fog szimpatizálni a szurkolók 90%-a (Eriksen, underdog csapat) de rohadt nehéz dolguk lesz a betonbiztos angol védelem ellen. Bár látványosabb, szimpatikusabb a játékuk, de ez nem fogja továbbjuttatni őket.

Nem arról van szó, hogy 7 meccsen keresztül full szórakoztasd a népet, de azért attól sem leszel szimpatikus csapat ha tiki-takával vagy ilyen sápadt teljesítménnyel ott vagy a legjobb 4 között. Nyilván, nekik nem is feltétlenül céljuk a szórakoztatás. Csak mi mezei, fotelből szurkolók valamiért jobban szeretjük azt.

A "legszebb" döntő lehet a spanyol - angol összecsapás.  ;D

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 03, 2021, 23:46:05
Nem arról van szó, hogy 7 meccsen keresztül full szórakoztasd a népet, de azért attól sem leszel szimpatikus csapat ha tiki-takával vagy ilyen sápadt teljesítménnyel ott vagy a legjobb 4 között. Nyilván, nekik nem is feltétlenül céljuk a szórakoztatás. Csak mi mezei, fotelből szurkolók valamiért jobban szeretjük azt.

A "legszebb" döntő lehet a spanyol - angol összecsapás.  ;D
De amúgy full erröl kellene szòlnia,ezért rendeznek ilyen versenyeket.Usaban mar rég megbasztàk volna ezt az angol vagy spanyol csapatot meccs utàn az öltözö felé az amcsi semleges nézök is..

Unalmas, gyenge meccs volt :-\

Azé csak tud valamit a foci, hogy 10-ből kb. 9 meccs unalmas szar, mégis ezt szeretjük a legjobban. Ezt az angol-ukránt régebben komolytalan játék miatt lefújták volna. De ez még hagyján, a 3,5 underem úgy megy el, hogy az angol kutyák hármat bólintanak kapura a 2. félidőben, erre mindhárom gól...

Idézetet írta: curpy82 Dátum július 02, 2021, 12:15:36
Ezzel azért vitatkoznék.
https://player.hu/sport-3/harom-magyar-is-bekerult-az-europa-bajnoksag-leggyengebb-csapataba/

Én is vitatkoznék vele, már abból látszik, hogy nem jó összeállítás, hogy egyetlen török van benne, és egyetlen macedón, miközben akár ebből a két válogatottból is össze lehetne rakni a komplett legrosszabb csapatot. Szerintem ezt a két csapatot le is győztük volna. Neuert sem értem miért kell kiemelni, Szczesny például nem elég hogy rosszul védett, még öngólt is összehozott.

Az esti meccset nem is néztem. Sejtettem, hogy a dánoké lesz a nap meccse. Ez meg egy gyatrajáték.
Szintén nekik szurkolok . Már csak azért is , mivel a győztes játékban őket hoztam ki bajnoknak, valamint egy ezressel megtettem az EB előtt.

Két olyan párosítás, hogy simán lehet hosszabbítás. Spanyol vs Olasz az nagyon gyanús, hogy extra time lesz, angol meccsen, hát dánok védekezése nem az igazi most.

Azért ezek a "bűnszar" angolok lehet felemelik 7 és fél nap múlva a kupát. ;)

Srácok, van egy jó hírem: A mai Eb-meccsek tutira nem lesznek unalmasak!!!  ;D

Idézetet írta: szalist Dátum július 04, 2021, 00:28:23
De amúgy full erröl kellene szòlnia,ezért rendeznek ilyen versenyeket.Usaban mar rég megbasztàk volna ezt az angol vagy spanyol csapatot meccs utàn az öltözö felé az amcsi semleges nézök is..
Egyetértek. Tényleg a szórakoztatásról (is) kellene szólnia.
Ebben a tekintetben volt egy kezdeményezés a közelmúltban: az USA-beli "major" sportok mintájára tervezett labdarúgó Szuperliga a szórakoztatásról is szólt volna. Ám látható módon nagyon sokan voltak ellene és nem akarták.
Vagyis: nagyon sok fociszurkoló nem akarta, hogy Európában is legyen az USA-beli "major" sportok szerinti közönségszórakoztatás.
És, bizony, ha a szurkolók többsége nem akar ilyen jellegű szórakoztatást, akkor nem lesz ilyen jellegű szórakoztatás.
Nem erőszak a disznótor.
:beerchug:

Idézetet írta: curpy82 Dátum július 04, 2021, 12:08:21
Azért ezek a "bűnszar" angolok lehet felemelik 7 és fél nap múlva a kupát. ;)

Fel is dughatják maguknak.  :cya: