Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jól látod. Simán lehet döntetlen. Az angolok a hátrajátszós , biztonsági célfocijukat fogják elővenni. Valamelyik véletlenül betalál, a másik kapcsol , és jön a válasz, utána újból a visszazárás.

"Köszönöm ha végigolvastad, illetve várom a véleményeteket.
végeredmények valószínűsége szerintem:
0:0 (60%)
1:0 (20%)
0:1 (35%)
1:1 (80%)"

Ezek a százalékok, hogy jöttek ki? 195% lett felosztva 100% helyett ... Amúgy jól látod nem lesz nagy kapkodás, kevés gólos Eb döntőre készülhetünk. :)

Idézetet írta: BetTitán Dátum július 09, 2021, 21:12:06
Gondoltam megosztom veletek a saját meglátásaimat az EB döntőről, illetve ezzel együtt szeretném kikérni a véleményeteket is a fogadási lehetőségekről.
(Mivel már tegnap fogadtam a döntőre így türelmetlenül várom az eredményt, ezért is érdekelne Ti hogyan vélekedtek a szelvényemről).

https://kepkuldes.com/image/Axld3t

Meglátásaim:
Rövidre fogva a szót 1:1 végeredményt várok és egyenlő szögletszámot. Úgy érzem hogy 2,5-nél kevesebb gól lesz.

Bővebben:
Az olaszoktól mindenképpen várok 1 gólt, számomra elképzelhetetlennek tűnik hogy a 90 perc alatt 45-55% labdabirtoklás mellett ne kapjanak 1 gólt az angolok, tudom ez így elsőre nem tűnik erős érvnek, de tekintve hogy Dánia egy elképesztő góllal, de be tudott találni az angol kapuba, az olaszoktól sem várhatok kevesebbet, hiszen lássuk be most Anglia (ha eddig nem is) ellenfelére talált. Avagy fogalmazhatok úgy is hogy végre azonos súlycsoportban játszó ellenféllel kerültek szembe.
Viszont Tekintve hogy Donnarumma eddigi mérkőzésein nem kapott egynél több gólt, illetve az eddigi angol meccsek sem győztek meg arról hogy azonos súlycsoportba sok gólra kéne számítani, így Angliától is maximum 1 gólt várok.
Természetesen a 0:0; 1:0; 0:1 opciókat is valószínűnek, de hogy átláthatóbb legyen társítok hozzájuk általam gondolt valószínűséget:
0:0 (60%) - Amennyiben az első félidőben nem sikerül egyik csapatnak sem gólt szereznie, úgy a második félidőben sem számítok gólra, tekintve hogy alapvetően mindkét csapat kezdetben felfogja mérni a lehetőségeket az első félidő 0:0 eredménye számomra 80%, mind az angol, mind az olasz meccseken általában 6-ból 3 alkalommal 0:0-ra végződött az első félidő. Tehát az első félidő szerintem elég unalmas, eseménytelen lesz, ez lesz az a félidő amikor kóstolgatni fogják a másikat (se sárga lap, szögletek száma 3 körül). Amennyiben lesz gól az első félidőben az a 30. perc és a félidő vége között lesz (illetve ha lesz, akkor az olaszok fogják rúgni az első gólt).
A második félidőtől akkor várok gólt, ha az első félidőben is lesz gól. Ha így, ha úgy alakul a döntetlenre fognak játszani. Több szempont miatt is így gondolom: Egyrészt a fogadóirodák is így profitálhatnak a legtöbbet, a közönség számára is így lesz a legizgalmasabb/legkielégítőbb a mérkőzés, de bárhogy legyen is nem számítok gól gazdag mérkőzésre.
A szögletek számát tekintve én 3-3 vagy 4-4 szögletszámra számítok, amennyiben másképp alakul, úgy az angoloknak lesz több szöglete, ebben az esetben 3-4 vagy 4-5 szöglet, persze ahogy előttem is írták úgy én sem zárom ki hogy ettől kevesebb szöglet lesz a mérkőzésen, eltudok képzelni 2-2 szögletet is, de 4-től több szögletet várok.
A büntetőlapok számát tekintve egyrészt a holland bíró miatt sem számítok sok lapra, másrészt az miatt sem mert Anglia a nagyobb csapatok ellen visszafogottabban játszik, tény hogy a döntő miatt elképzelhetőek nagyobb szabálytalanságok, mindenesetre én azt mondom hogy nem lesz több mint 3 büntetőlap a mérkőzésen.

Valamint hogy hitelesnek tűnjön az elemzésem megosztom az elődöntőkre tett nyertes fogadásaim (természetesen vesztes is volt, de összesen 30.000Ft-tal fogadtam).
https://kepkuldes.com/image/AB6K1c

Köszönöm ha végigolvastad, illetve várom a véleményeteket.
végeredmények valószínűsége szerintem:
0:0 (60%)
1:0 (20%)
0:1 (35%)
1:1 (80%)
A 2,5 feletti gólszámot 20%-ra saccolom.

Aki szogletekre fogad az tudja hogy az szöglet döntetlen függetlenül a meccstől eltálalhatatlan  a 6 odds az kicsi .  :)

Idézetet írta: Titti7 Dátum július 09, 2021, 21:25:36
"Köszönöm ha végigolvastad, illetve várom a véleményeteket.
végeredmények valószínűsége szerintem:
0:0 (60%)
1:0 (20%)
0:1 (35%)
1:1 (80%)"

Ezek a százalékok, hogy jöttek ki? 195% lett felosztva 100% helyett ... Amúgy jól látod nem lesz nagy kapkodás, kevés gólos Eb döntőre készülhetünk. :)

Igazából itt mindegyiket külön vettem, tehát például 0:0 esetén 60% esélyt látok arra hogy ez lesz a végeredmény és 40% esélyt hogy bármi más.
Ha úgy írom ahogy gondolod akkor én így osztanám fel a 100%-ot:
0:0 (20%)
1:0 (11,5%)
0:1 (15,5%)
1:1 (40%)
bármi más (13%)

Idézetet írta: BetTitán Dátum július 09, 2021, 21:59:21
Igazából itt mindegyiket külön vettem, tehát például 0:0 esetén 60% esélyt látok arra hogy ez lesz a végeredmény és 40% esélyt hogy bármi más.
Ha úgy írom ahogy gondolod akkor én így osztanám fel a 100%-ot:
0:0 (20%)
1:0 (11,5%)
0:1 (15,5%)
1:1 (40%)
bármi más (13%)

Csak hogy ennek semmi értelme.. Ha egy konkrét eredményre 60%ot adsz 0:0, akkor nem adhatsz másra 40nél többet.  Második példádban már csak 20% a 0-0ra.. Mi okozta a különbséget?Az első példád szerint 40% eséllyel lesz gól a meccsen, a javítottnál meg már 80%. Ez így teljesen logikátlan.

De azért szorítok neked, én sose szoktam ennyire konkrét eredményt tippelni, mert annyi a változó egy meccsben hogy szerintem full lutri. Persze ha beszotyizod akkor habzsidőzsi van, de én jobban szeretem a kiszámíthatóbb fogadásokat ahol kevésbé a szerencse dominál.

Idézetet írta: BetTitán Dátum július 09, 2021, 21:59:21
Igazából itt mindegyiket külön vettem, tehát például 0:0 esetén 60% esélyt látok arra hogy ez lesz a végeredmény és 40% esélyt hogy bármi más.
Ha úgy írom ahogy gondolod akkor én így osztanám fel a 100%-ot:
0:0 (20%)
1:0 (11,5%)
0:1 (15,5%)
1:1 (40%)
bármi más (13%)

Magyarul 13% az esély, hogy ezen a meccsen minimum 3 gól fog esni???
Még a négyre is több az esély igazából!

Igaz, lehet hogy értelmetlen az amit leírtam valószínűségeket, de csak érzékeltetni akartam hogy mire mennyi esélyt látok, nem akartam a levegőbe lógva hagyni hogy lehet 0:0; 1:0; 0:1; de akár 1:1 is és persze van esély minden másra is.
Mindegy, arról szerettem volna kikérni a véleményeteket (és most tekintsetek el a Százalékoktól) hogy az elemzésem szerintetek helytálló-e, ha meg nem akkor Ti miben gondoljátok másképp és miért. Például aki több mint 2,5 gólt vár kíváncsi lennék rá miért gondolja így.
(Szerintem az efféle elemzésekből bárkié is jön be mindannyian tanulhatunk valamit).

Idézetet írta: BetTitán Dátum július 09, 2021, 23:36:37
Igaz, lehet hogy értelmetlen az amit leírtam valószínűségeket, de csak érzékeltetni akartam hogy mire mennyi esélyt látok, nem akartam a levegőbe lógva hagyni hogy lehet 0:0; 1:0; 0:1; de akár 1:1 is és persze van esély minden másra is.
Mindegy, arról szerettem volna kikérni a véleményeteket (és most tekintsetek el a Százalékoktól) hogy az elemzésem szerintetek helytálló-e, ha meg nem akkor Ti miben gondoljátok másképp és miért. Például aki több mint 2,5 gólt vár kíváncsi lennék rá miért gondolja így.
(Szerintem az efféle elemzésekből bárkié is jön be mindannyian tanulhatunk valamit).

Lehet tenni megérzésből is nyugodtan . Nem minden a százalék. Arra, hogy a spanyol, meg a francia meccs egy napon mindkettő 3:3  lesz vajon hány % esély volt? Mégis jöttek ki nyertes szelvények, milliósak.
Napi tippjátékban sem a százalékszámítás domunál, és azokat a tippeket megteszi a beírója jó szorzókért.


Szerintem is ezek lehetnek a végeredmények, max. 1 gólt szerez egy-egy csapat. Én inkább olasz diadalt várok, tudásban, technikában, taktikai érzékben jobb az olasz játékos általában, az angolok azonban hazai pályán lesznek. Az olaszok sokkal jobban megdolgoztak a sikerért, ők kapták Belgiumot, a náluk jobban játszó spanyolokat, míg az angolok besétáltak a döntőbe jellegtelen játékkal. De jó, hogy ez a két nagyhatalom játssza a döntőt, rég nyertek bármit is. Lehet, hogy végül tizenegyesek döntenek majd, Olaszország ott is előnyben lesz. Vagy 1-0 Chiesa késői góljával.
Az viszont kár, hogy a megosztó közéleti témák ennyire bejöttek a pályára, főleg a magyar csapat esetében. (Az olaszok ebből a szempontból is becsületesebbek.)  :crazy:


Amúgy CR és Schick gólkirályi címe 2.5, nem sok esély van arra, hogy ne ők nyerjék. Kane-nek két gólt kéne lőnie, Sterlingnek 3-at. Kevés gól lesz, bár lehet hosszabbítás. Így feleződik a nyeremény, hogy két gólkirály lesz, szóval gondolom 2.5 helyett a felét kapnánk meg, mintha 1.75 lenne. Ha Kane szerez egy gólt vagy Sterling 2-t, akkor harmadolódik. Szerintem nagyon valószínűtlen, hogy ez vesztes legyen. Ha nem néztem el valamit.


Olaszország nyeri az Európa-bajnokságot a statisztikusok szerint

Egy kis Pitagorasz-tétel, meg egy csipetnyi deriválás, és a számológép azt írta ki, hogy Olaszország. Olvasd tovább

Idézetet írta: sportbettorpro Dátum július 10, 2021, 10:41:07
Amúgy CR és Schick gólkirályi címe 2.5, nem sok esély van arra, hogy ne ők nyerjék. Kane-nek két gólt kéne lőnie, Sterlingnek 3-at. Kevés gól lesz, bár lehet hosszabbítás. Így feleződik a nyeremény, hogy két gólkirály lesz, szóval gondolom 2.5 helyett a felét kapnánk meg, mintha 1.75 lenne. Ha Kane szerez egy gólt vagy Sterling 2-t, akkor harmadolódik. Szerintem nagyon valószínűtlen, hogy ez vesztes legyen. Ha nem néztem el valamit.

1,25lesz az..