Foci Eb 2020/2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: szalist Dátum július 11, 2021, 21:52:59
Jah hamar elintézte Anglia hogy innentől lófasz focit nézzünk....


Szerintem pont a gyors gol volt a leheto legjobb dolog a dontonek, kulonben egyikse eroltetne. Most legalább az olaszoknak menniuk kell.

Talan emiatt lesz egy jo masodik felido. Ha 1-1lesz, akkor szerintem az marad is a vegeig. De amig 1-0 esetleg 2 addig van remeny sok helyzetre a masodikban, hisz menni kell előre 1000rel.

Bar az elso fi utan a fene se tudja.

2. percben nehezen tudtam elkepzelni, hogy elmegy a felido 1.5 gol feletti tippem.
Szinvonalasabb masodik felidore szamitok, angol vegso gyozelemmel.

4 perc ráadás??? Elszundikáltam volna??? Mire fel adott rá 4 percet?

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 11, 2021, 21:59:14
4 perc ráadás??? Elszundikáltam volna??? Mire fel adott rá 4 percet?

1 alapbol van mindig, golorom + Jorginho apolasbol johetett ossze a tobbi

Idézetet írta: oakland23 Dátum július 11, 2021, 21:59:14
4 perc ráadás??? Elszundikáltam volna??? Mire fel adott rá 4 percet?

pl. Luke Shaw már az 5. percben húzzta az időt...pedig az az olaszokra jellemző. :)



Na ki ismerte fel a trófeát emelgető férfit?  ::) :D

Jorghinho ápolása nekem kiesett  ::) Picit bealudtam, hát van ilyen  ;D

Idézetet írta: Csenii Dátum július 11, 2021, 21:18:27
Te is nagyon közel voltál.  ;D :beerchug: Amúgy van ember aki egy ilyet eltalál? Számomra hihetetlen kategória.

Ketten tippeltek Luke Shawra, hogy ő szerzi az első gólt. Az egyik tipp akkor érvényes ha Anglia nyer, a másik ha döntetlen lesz.

Idézetet írta: Csenii Dátum július 11, 2021, 21:18:27
Te is nagyon közel voltál.  ;D :beerchug: Amúgy van ember aki egy ilyet eltalál? Számomra hihetetlen kategória.

Damsgaardot se találta el senki. Chiesát viszont tizen is az elődöntőben. Bocs, az az Unibetes volt.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 11, 2021, 22:29:24
Ketten tippeltek Luke Shawra, hogy ő szerzi az első gólt. Az egyik tipp akkor érvényes ha Anglia nyer, a másik ha döntetlen lesz.

Én vagyok a döncis! Hajrá  :)

Idézetet írta: curpy82 Dátum július 11, 2021, 22:38:58
Damsgaardot se találta el senki. Chiesát viszont tizen is az elődöntőben. Bocs, az az Unibetes volt.

Ja, arra gondoltam én is. Mákos emberek.  :) Jó lenne egyszer eltalálni egy ilyet. De hát én még csak a kanyarban se jártam soha.  :-\

Idézetet írta: Rwilla Dátum július 11, 2021, 22:40:45
Én vagyok a döncis! Hajrá  :)

Akkor te nyertél is. Gratu!  :ok:

Azért amikor a 15.percben volt 3 szögi nem gondoltam volna hogy nem lesz 7 úgy hogy nem áll Xre a meccs..


De ezek a szánalmas angolok. Ilyen játékosokkal. Beszari, fos játék, időt húznak az 5.percben. Röhej. Sanchot, Foden semmi, berakja ezt a Saka gyereket abból a gyenge Arsenalból. Mount láthatatlan az egész meccsen és nem hozná ám le.. :D


Hajrá olaszok.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum július 11, 2021, 23:01:30
Azért amikor a 15.percben volt 3 szögi nem gondoltam volna hogy nem lesz 7 úgy hogy nem áll Xre a meccs..


De ezek a szánalmas angolok. Ilyen játékosokkal. Beszari, fos játék, időt húznak az 5.percben. Röhej. Sanchot, Foden semmi, berakja ezt a Saka gyereket abból a gyenge Arsenalból. Mount láthatatlan az egész meccsen és nem hozná ám le.. :D


Hajrá olaszok.

Foden nincs a keretben.

EB utolso fogadasa
Hosszabbitas 1.5 gol felett 6

Hatha az egyik talal egy golt, aztan a vegen meg lonek egyet ures kapura is.