Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A Dortmund meccshez mit szólsz??
Lehet még gól szerinted???

Felhívás!
Jelentkezőt várok aki meg tud nekem írni egy programot amely egy adatbázisból építkezve listákat,sorozatokat stb.
készít az általam felvitt bajnokságok adatai alapján.
Elsősorban barterezés érdekelne. Pl. cserébe folyamatosan frissítem neki az adatbázist!
Ha nem kapok ilyen ajánlatot akkor persze a fizetős verzióra is várok ajánlatot,természetesen a legkedvezőbbet fogom elfogadni, hiszen a végeredményt nem láthatom előre,és valami alapján döntenem kell!

Tudom ott a trefik, de nekem egy saját kell,amely az egzotikus bajnokságokat is kezeli,a saját szám íze szerint!
(elsősorban gólok,és félidő-vége eredmények)

Idézetet írta: meszka77 Dátum február 13, 2013, 21:34:08
A Dortmund meccshez mit szólsz??
Lehet még gól szerinted???
A BL csoportkör ide meccsei alapján 1-1es félidő után 91,67%-ban volt még gól!
Ez nagyon jó stat,talán ami megfontolásra késztet az az hogy 9 meccse folyamatosan megszakítás nélkül mindig volt még gól! Félek hogy most szakad meg!
madrid góljai 42%-át,MU 35%-át szerzi 60.perc után.
Donyeck 39,dortmund 33%-át.
Ha ezt is nézzük akkor inkább a real meccsre szavazok! Persze a dormund meccs 30% feletti arányai is nagyon jók!
Mérlegelj te,én nem akarlak befolyásolni! Megadtam a statokat,dönts!  ;)

#3003 február 13, 2013, 21:58:29, meszka77
Köszi szépen!!
Kivárom míg 1,5 lesz és teszem őket 5Kval!

:cya:
És meg annyi hogy állandó olvasó vagyok a naplódon!!!
Lopom a tippjeidet amihez grat ès nagy köszi!!!!

Tovàbbi rengeteg zöldet!!!!

Idézetet írta: meszka77 Dátum február 13, 2013, 21:52:30
Köszi szépen!!
Kivárom míg 1,5 lesz és teszem őket 5Kval!

:cya:
És meg annyi hogy állandó olvasó vagyok a naplódon!!!
Lopom a tippjeidet amihez grat ès nagy köszi!!!!

Tovàbbi rengeteg zöldet!!!!
Köszi!
Ezt ne érezd lopásnak! Azért írom be hogy profitáljatok belőle! (ha zöldül! ha nem akkor meg velem buktok!)

Csináltam félidő eredménye alapján egy statisztikát,amiben 28 bajnokság idei meccsei szerepeltek.
Két okból:
-valaki(ne haragudj hogy nem jegyeztem meg a neved) írta hogy semmi értelme amit csinálok(csinálunk),mert minnél több meccs eredményét nézzük annál inkább közelítenek majd egymáshoz ezek a százalékok,egy bizonyos adatszám felett pedig teljesen egyeznek majd! Én nem értek egyet,mert a fociban azért nem csak matematikai tényezők játszanak közre,hanem elég erőteljes lélektani folyamatok is! (a hátrányban lévő csapat játékosai fejében mi játszodik le,a vezetést szerzők hogyan viselkednek stb..) tehát igenis van szerintem jelentősége a félidei eredménynek abból a szempontból hogy lesz-e még gól!
-sok olyan eredmény van ami aránylag ritkán fordul elő,ezért egy bajnokságra nézve kevés a minta.Kiváncsi voltak nagy adatmennyiségnél ezek milyen százalékokat mutatnak!

Megosztom az eredményt,ami 8700 mérkőzés adatai alapján lett összesítve:
86,19%ban van gól 2-0ás félidei eredmény után.
85,5% ez az arány  2-1 után
85,24% 0-2 után
84,14% minden olyan meccsen ahol félidőben több mint 3 gól volt már.
83%-ban 1-0 után
82,22% 1-2 után
81,49% 0-1 után
78%ban 1-1 után
75%ban 0-0 után

Szerintem mind2 kérdésre megkaptuk a választ!
Igen markáns különbségek vannak még ilyen nagy adatszámnál is! azért a 0-0 és a 2-0ás félidei eredmény között több mint 11% van!
Látszik a lélektani hatás is,hiszen legtöbbször ott van még gól ahol a hazai,vagy vendégcsapat még behozható előnyben van,de volt már legalább 2 gól!  Nagyon leegyszerűsitve: minnél több gól volt már,annál nagyobb az esély hogy lesz  még! Ezért kell kerülni a 0-0ás félidei eredményeket általában,ott gyanús hogy békés pontosztozkodás várható,de az 1-1es eredmény is erre utalhat!

Eddig is figyelgettem a napokban a meccseket,de sorra lemaradtam, mire beírtam volna is már gól volt.
Most megy viszont egy arab meccs ami igéretes:
45+'   Dubba Al Fujairah 0-1 (-)   Sha'ab Sharjah
náluk legutóbb szakadt megy 0-1es félidei eredmény pozitív sorozata(14x volt zsinórban gól 0-1 után),
ugye még így is 93% akkor az esélyünk,a hátrányban lévő hazaiak pedig góljaik több mint felét a 60.perc után lövik!
Kifejezetten erős tipp!

66.perc
Felett: 1.5   Dabba Al Fujairah v Al Shaab Sharjah
(Mérkőzés gólok)
   02/15/2013   Egyik sem   1.44   Függőben
Tét:  1 000,00   Nyeremény:  1 444,44 
eddig mertem várni,hazaiak kezdenek beindulni,és ugye ők végjátékban nagyon sok gólt szereznek.
Hajrá!

Itt várok gólt:
62'   Anderlecht 2-0 (2-0)   Sporting Charleroi

70.perc
(Jelenlegi állás 2-0) Felett 2.5   Anderlecht v Charleroi
(Gólok száma (goal line)
- további piacok)   02/15/2013   Egyik sem   1.525   Függőben
Tét:  1 000,00   Nyeremény:  1 525,00 
Bukik nem igazán akarták tolni fel az oddsot,nagyon gólt várnak.Akárcsak én!

Hmm, köszönjük a statisztikát! Végülis logikus.. Ha vesztésre áll egy csapat félidőben, annak hajtania kell h pontot szerezzenek legalább
Anderlecht-en én is várok gólt, csak olyan pocsékak az oddsok..

Idézetet írta: midi Dátum február 15, 2013, 21:25:22
Hmm, köszönjük a statisztikát! Végülis logikus.. Ha vesztésre áll egy csapat félidőben, annak hajtania kell h pontot szerezzenek legalább
Anderlecht-en én is várok gólt, csak olyan pocsékak az oddsok..
Ennyi év sportfogadás után megtanulhattam volna hogy a bukik ellen kell menni! Ha ők ennyire nem emelik az oddsot akkor pont azt akarják sugallni hogy gólt várnak.. na mindegy én most csak statisztikát néztem,és az alapján jó volt!
Ilyenkor gáz kicsit mert a két buktát 4 jó tippel tudom kisimitani ha nem emelek tétet..

1x már sikerült egy nap 3 rossz tippet összehoznom.Reméljük nem ismétlem:
68.perc
(Jelenlegi állás 0-1) Felett 1.5   Wolfsburg v Bayern München
(Gólok száma
(goal line) - további piacok)   02/15/2013   Egyik sem   1.625   Függőben
Tét:  1 611,00   Nyeremény:  2 617,88 
németeknél 0-1 után elég gyakran van gól,és nemrég szakadt meg a pozitív sorozat.Valamint mind2 csapat jó arányban szerez gólt az ucsó fél órában.
Ha a bayern már nem is hajt 0-2nél,de a farkasok mostanság otthon képesek nagyot harapni! Jók lehetnek ők is egy gólra!
Köszi vén Robben! 92.percben 0-2!

Idézetet írta: laudrup Dátum február 15, 2013, 21:56:43
Ennyi év sportfogadás után megtanulhattam volna hogy a bukik ellen kell menni! Ha ők ennyire nem emelik az oddsot akkor pont azt akarják sugallni hogy gólt várnak.. na mindegy én most csak statisztikát néztem,és az alapján jó volt!
Ilyenkor gáz kicsit mert a két buktát 4 jó tippel tudom kisimitani ha nem emelek tétet..

Nem tettem végül.. Nagyon harmatgyenge volt ez az odds.. ennyit nekem bőven nem ért!

Ez is jó lehet,ha lesz rá normális odds:
48'   Sevilla FC 3-1 (3-1)   Deportivo La Coruña
Ugye amit írtam,minnél több gól,annál jobb az esély még1re  :D
Másrészről a statok is alátámasztják,és a Real tett róla nekünk a valencia elleni 0-5ös félidő után hogy nemrég szakadt meg a pozitív sorozat!
Sevilla góljai 34%-át,Depor 46!%-át rugja az ucsó fél órában.

13óra meló letudva.nézzük a kinálatot!
51'   NAC Breda 0-1 (0-1)   Heracles Almelo
Ez inkább érzelmi alapú tipp.A vendégek rengeteg overes tippet hoztak már nekem le! Mostanában is ontották a gólokat. 38%-ban rugnak a 60.perc után is,és ilyen eredmény után 81%ban van gól hollandiában(ez ugye azért nem olyan erős szám)
57.perc 1-1

Nézzük a számok alapján játszható tippeket:
HT   Zulte Waregem 1-0 (1-0)   RS Waasland-Beveren
góljaik 51-51%-át rugják a 60.perc után!! nemrég megszakadt sorozat ami még így is 90%-osan hoz gólt!
Már irtam bukó tippre ilyet,de megint ezt kell írnom rá: számok alapján bivalyerős tipp!!