Laudrup ördögi tippjei fociországból

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszi a videót. Az ott említett odds átlag tartást időnként úgy próbálom kiküszöbölni, hogy ha már nagyon érzem egy meccsen a gólt, akkor három részre bontom a megtenni kívánt tétet. Az első tétet megteszem a kisebb oddson, a második részt - akkor ha még nem volt gól - az oddson, ami a célom és a harmadik részt (ha még mindig nem volt gól), akkor egy magasabb oddson, ami pont átlagra kihozza a kívánt oddsot. Persze variálok még közben, mert általában a harmadik résznél már van lehetőségem kisebb hendis biztosításra is a goal line-nal. És így nem fogom a fejem azzal, hogy "jahh, hát éreztem a gólt nagyon, meg is jött, én pedig a meccset meg se játszodtam", hiszen egy viszonylag korai gólnál is egy haramada a tétnek fent van.
Aztán majd kiderül számomra, hogy hosszútávon ez mennyire jó stratégia, mert változatlanul pár száz forintos tétekkel játszom, amíg hosszútávon nem tudok egy pozitívabb mérleget elérni. Még mindig nagyjából ott vagyok, hogy apró lépésekkel haladok előre, túl apróval :)

Jaja, én is szoktam így osztani a tétet! Ahelyett hogy várok-várok és ha nem jött még a gól, 1.5-1.8 közt feltenném a teljes rászánt összeget, inkább elkezdem hamarabb ilyen 1/10 téttel, utána vagy a stream, vagy az animációs közvetítés szerint minden egyes "veszélyes támadásnál"/szögletnél/veszélyes szabadrúgásnál küldöm az újabb 1/10 körülit, vagy folyamatosan picivel csökkenő tétet egyre nagyobb odds-okon és akkor az első tét nagyobb (meccsfüggő is). Nagyon ritkán előfordult olyan, hogy úgy történt a piaczárás és a gól, hogy nem volt feltüntetve előtte az előző hármasból egyik sem, csak pl. bedobás, vagy megakadt valahogy az anim. és a köv. kép már a bevillanó gól 10-15 sec. múlva.

Mára ez ment élőben(most értem haza):
Man Utd - felett 2.5   Man Utd v Burnley  3-1  :ok:
(Hazai csapat gólok)   11/02/2015   Egyik sem   2.10
Gyanítható ha lesz még két gól akkor azt az MU rúgja. A sima over még 2 gól csak 1,50 volt.

Idézetet írta: laudrup Dátum február 11, 2015, 21:21:23
Mára ez ment élőben(most értem haza):
Man Utd - felett 2.5   Man Utd v Burnley
(Hazai csapat gólok)   11/02/2015   Egyik sem   2.10
Gyanítható ha lesz még két gól akkor azt az MU rúgja. A sima over még 2 gól csak 1,50 volt.

Ebben nagy value volt  :beerchug:

Ezt is rakom :) Chelsea - Everton (élő)
Gólszám 1.5
2015.02.11. 20:45   Több, mint 1,5   1,85

Everton nem bírja végig :)

Az overes listát egyfajta videós formában láthatjátok. Hogy ez tartós lesz-e, majd meglátjuk.
A fogadtatástól is függ!
Délután pedig lehet felveszem azt is ahogy megjátszom ezeket!
Fogadjunk Lauval 1.rész

Tök jó, hogy csinálsz ilyeneket (mindjárt nézem), rajtad kívül az egész országban senki nem készít videókat sportfogadás témában, valószínűleg már több száz embernek segítettél az eddigiekkel is, pl. nekem is annó, mikor kezdőként elkezdtem nézegetni, olvasgatni a "tanításaid"  :laugh: 

én is csipem Lau videóit, megnéztem mindet
mikor az overt játszottam, a videóinak útmutatásai alapján, akkor plusszban is voltam, de kontrollt vesztettem és mostanában mindenre teszek és ami jön az egy két nap és el is megy sajnos
nehéz lesz majd ezen változtatni, ha egyáltalán fogok tudni
de most egy két hét kényszerpihenőt ugyis be kell iktassak :) utána majd akarok inditani egy topikot, ahol mindenki segitségét fogom kérni bizonyos tekintetben :)

Közben videóztam(majd linkelem), ezért ide már csak utólag rakom be:
(0-0) Felett 0.5   Al-Shahaniya SC v Qatar SC Doha
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   12/02/2015   Egyik sem   2.250   Nyert

Mindjárt jön a videósori 2.része amiben meg is játszom az első részben kiválasztott tippeket!
Itt is van:
Fogadjunk Lauval 2.rész


Délutáni-esti fogadós vidi ma már nem lesz!
Viszont figyeljetek erre a meccsre:
katar
35'   Lekhwiya SC  0-0 (-)   Al Jaish (QAT)
itt még lesz bőven gól!
Valamint holland2ből:
20:00   De Graafschap - MVV Maastricht
Na ez a tipp ott van szerintem!
20:00   FC Volendam - RKC Waalwijk
angol ifi
20:00   Brentford U21 - Swansea U21

Ezeket érdemes még tolni szerintem!
A De Graafschap a legerősebb ha lehet ilyet írni(de tudjátok ha valamire ezt írom az valahogy nem szokott szerencsét hozni! Ezért csak jobb az átlagnál!)

39'
(0-0) Felett 1.0,1.5   Lekhwiya v El Jaish SC  0-2  :ok:
(Gólok száma
(goal line) - további piacok)   13/02/2015   Egyik sem   1.600
Ez szerintem value!


30'
(0-0) Felett 0.5   FC Volendam v RKC
(Gólok száma az 1. félidőben
(goal line))   13/02/2015   Egyik sem   2.100
A volendam a félidők végét hajlamos meghúzni!