EuroBasket 2011

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum szeptember 16, 2011, 21:48:40
Jesszus, az a 3as. Pff. Már daraboltam az asztalt! :ok: :angel: ;D

;D

A meccs szempontjából teljesen lényegtelen kosár pillanatában pont az jutott eszembe, hogy hány embernek hoz és mennyitől visz el pénzt az a tripla!
Örülök, hogy láthatok egyet...

No, nekem megvan 1,57-tel a spanyol végső győzelem a negyeddöntős párosítás óta, de valahogy még a franciákra adott 4-es szorzóval sincs kedvem bebiztosítani a tuti nyereséget a meccs előtt.
Még vasárnapig átgondolom... 

Spanyolok nyerik az Eb-t, hacsak nem játszanak úgy mint a Törökök ellen. (eb döntőben pedig talán nincs bunda szal nem fognak)

Bele fogok őszülni az európai kosárlabdába...

Élőben fogadtam a szlovének és a litvánok győzelmére, jöttek is, de hogyan?

Szlovénia 13 pont előnyt adott le a 4. negyedben úgy, hogy 7 percig nem dobtak kosarat.
Ugyanezt a litvánok is megcsinálták 10 pont előnnyel, de ők "csak" 5 percig bírták szerzett pont nélkül.

Holnapra Navarron gondolkozom, hogy 1,62-ért hajlandó-e 16,5 felett szórni...
Na meg én a spanyolokból kinézek 80 pontot a döntőben is. (az irodák kevésbé)




Ezek a Spanyolok annyira tutik, hogy az már fáj  :D 8 nappal ezelőtt 27-el verték őket, de most jön a DE--- 52%tripla (27% Fra.) a Spanyolok részéről 54% dupla, ez mégegyszer nem lesz így, lepattanó FRA 28-35 ESP ez az ami biztosan szorosabb lesz mert, a jó kis Joakim nem játszott az említett összecsapáson (lepattanó 8/game, pont 8,8/ game), a hab a tortán, hogy Parker sem játszott, aki vezeti az Eb pontátlagát 21,7/game, meg sztem nem kell írnom Parkerról, hisz ismerősen cseng a neve  :) 2 kulcsjátékos pihent az előzó találkozásukor Francia részről, jobbak a spanyolok az biztos de .....


Vasárnap, Szeptember 18:

2011.09.18 16:30   Macedonia - Russia   3.25   19.00   1.33

2011.09.18 20:00   Spain - France   1.25   17.00   4.00

Örülök h. élőben adják a meccset! Gratulálok sport1-2-m f@szom! :crazy: :knuppel2: :knuppel2: :idiot2:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum szeptember 18, 2011, 20:06:59
Örülök h. élőben adják a meccset! Gratulálok sport1-2-m f@szom! :crazy: :knuppel2: :knuppel2: :idiot2:

Én a bet365-ön néztem az EB-t.
Is.

Végül játszottam Navarrot, over 17.5, 1.72-ért.  27 pont lett belőle, nem kellett izgulni...
No meg spanyolok 79.5 felett, 1.91-ért. (98)

Azért csináltam magamnak egy stresszes fogadást még a meccs előtt:
FRA +15.5,  1.26-ért.
Csak ezért kellett izgulni, de nagyon...

Szép nap volt. (...és még a Levante is megverte a Real Madridot 7-es szorzóért.)


Az EB All-star csapata: Tony Parker-Bo McCalebb-Juan Carlos Navarro-Andrei Kirilenko-Pau Gasol

MVP: Juan Carlos Navarro

Nem találtak még két irányítót ???  ;D

Igazán jó meccsek voltak az EB-n. Főleg mikor a házigazdák , vagy amikor a Spanyolok játszottak .
Akkor igazán sok pont és színvonalas játék volt a parketten. Ilyen eseményeket öröm nézni  :ok: