EuroBasket Women 2011

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na kapaszkodjatok!

Most nézem az oddsokat a holnapi meccsekre, aztán majd leestem a székről

Lengyelország-Lettország 1.70  16.00   2.20

Nálam ez még fordítva is gyanús lenne. monkeyBet-nél így alakulnának az oddsok erre a meccsre:
2.30-12.00-1.50

Nálam ez sima lett siker, ti hogy látjátok?
(Mondjuk nem csodálkoznék, ha holnapig megfordulnának az oddsok, úgyhogy tradebajnokoknak itt az alkalom)


Szerda, Június 22:

15:30    Croatia - Montenegro     [ex]3.55[/ex]    [ex]1.25[/ex]   

18:00    Poland - Latvia     [ex]1.80[/ex]     [ex]1.90[/ex]
   
20:30    France - Spain     [ex]1.49[/ex]    [ex]2.45[/ex]

Szerda, Június 22:
Kommentár nélkül:
15:30    Croatia - Montenegro     3.55    1.25

18:00    Poland - Latvia     1.80     1.90
   
20:30    France - Spain     1.49    2.45

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 21, 2011, 14:54:16
Na kapaszkodjatok!

Most nézem az oddsokat a holnapi meccsekre, aztán majd leestem a székről

Lengyelország-Lettország 1.70  16.00   2.20

Nálam ez még fordítva is gyanús lenne. monkeyBet-nél így alakulnának az oddsok erre a meccsre:
2.30-12.00-1.50

Nálam ez sima lett siker, ti hogy látjátok?
(Mondjuk nem csodálkoznék, ha holnapig megfordulnának az oddsok, úgyhogy tradebajnokoknak itt az alkalom)
Engem is meglepett ez az odds, de ez már legyen az irodák baja, mindenképpen meg kell próbálni a letteket még a jelenlegi 1,90-2,00 oddson is.

#34 június 22, 2011, 19:51:58, rosco
Köszönöm a lengyel - lett tippet oak és Pisti! :great: (Legalább kompenzáltam a wawrinkás első szettes okosságomat. :idiot2:)

Csütörtök, Június 23:

15:30    Great Britain - Litvánia  [ex]7.75[/ex]     [ex]1.05[/ex]
   
18:00    Fehéroroszország - Oroszország     [ex]2.55[/ex]     [ex]1.45[/ex]
   
20:30    Törökország - Cseh Köztársaság     [ex]3.55[/ex]     [ex]1.25[/ex]

#36 június 23, 2011, 11:48:47, oakland23
Csütörtök, Június 23:

15:30    Great Britain - Litvánia  7.75     1.05
Aki megrakja a litvánokat, nem kockáztat nagyot, ellenben nem is nyer. A hendi-t is eltalálták az irodák, viszont unibeték kilökték a csapat over/undert, ahol a Litvánokra 68.5 a határ. első blikkre ez nálam nálam egy over, ahogy Gyurcsány mondaná: 'nem kicsit, nagyon'
   
18:00    Fehéroroszország - Oroszország     2.55     1.45
Huhúú, nem egyszerű meccs. Valószínűleg kevés pontot hoz, nem is igazán érdekel ez a meccs. Nyeenek a ruszkik, de én nem tennék rájuk sokat. Elég össze-vissza csapatjuk van most, bárki ellen képesek betlizni.
   
20:30    Törökország - Cseh Köztársaság     3.55     1.25
Ez viszont adja. Török line 61.5, ami szintén overbe fog átmenni szerintem. Aztán a csehek 1.25-s oddsa is elég vicces, ennyiért megtenni szerintem felelőtlenség.

Mára nekem egy normális tippem van, amit meg is játszok, ez pedig a Litvánia 68.5 over 1.90-ért



Szombat, Június 25:

15:30    Great Britain - Törökország     [ex]3.20[/ex]     [ex]1.30[/ex]
   
18:00    Oroszország - Cseh Köztársaság     [ex]1.70[/ex]     [ex]2.05[/ex]
   
20:30    Litvánia - Fehéroroszország     [ex]2.75[/ex]     [ex]1.39[/ex]

Kosárszakiknak mi a véleménye a mai Orosz-Cseh és a Litván-Fehérorosz meccsekről? Melyik meccsen lehet érdemes a "meglepit" játszani? Esetleg hendivel?

Megfogadtam, hogy hanyagolom ezt az EB-t. Régebb óta nézek már kosármeccseket, köztük nőit, EB-t, VB-t, Olimpiát, Euroligát, de ennek az EB-nek a színvonala eddig 'kurva gyenge' nem tudok úgy meccset végignézni, hogy ne káromkodjam végig. Legtöbbször egy félidőig bírom, aztán kinyomom.

Tegnap meg fatökű voltam, hisz ott volt a Montenegrói győzelem, amit féltem megjátszani. Egész nap győzködtem magam, hogy most foghatóak a franciák, erre nem és nem.

Orosz-cseh találkozón under a tippem, mindegy mennyiből adják. Itt minden lesz, csak kosárlabda nem. Amúgy az oroszok hulladékok, de azt minden 'favoritról' el lehet mondani. Ha az a bambaképű Vesela összeszedné magát, simán nyernének a csehek. Sőt szerintem be is húzzák, viszont tenni már nem mernék rá

Litván-fehérorosz meccsen nálam sima fehérorosz győzelem. Láttam a litvánok meccsét a britek ellen, és inkább nem írok róla semmit, mert végig kéne *-ozni.
Ez a litván válogatott tejbetökökből áll. Egyedül Babkina ér valami, a többi nulla. Palánk alatt a britek szétszedték őket.
Most a palánk alatt Leuchanke lesz, aki ráadásul képzett is. A litvánoknál a Babkina egyedül lesz, meg van a kis dagi kettesük, aki egy-két triplára jó de ez édeskevés.

A fehéroroszok védelme a legjobbak közt van. Ha a britek tartották végig a litvánokat, a fehéroroszok is fogják. Nálam a fehéroroszok győzelme nem kérdés, az az 1.50 pedig még meg is éri.


Vasárnap, Június 26:

15:30    Franciaország - Lengyelország     [ex]1.10[/ex]     [ex]5.85[/ex]
   
18:00    Spanyolország - Croatia     [ex]1.10[/ex]     [ex]5.90[/ex]
   
20:30    Lettország - Montenegro     [ex]3.30[/ex]     [ex]1.28[/ex]

Idézetet írta: csacsa44 Dátum június 26, 2011, 07:52:08
Vasárnap, Június 26:

15:30    Franciaország - Lengyelország     [ex]1.10[/ex]     [ex]5.85[/ex]
   
18:00    Spanyolország - Croatia     [ex]1.10[/ex]     [ex]5.90[/ex]
   
20:30    Lettország - Montenegro     [ex]3.30[/ex]     [ex]1.28[/ex]
Ezen az EB-n a két 1,10-es meccsel nem foglalkoznék, viszont a lettek meccsén megakadt a szemem valami miatt. Ez pedig nem más, mint az, hogy Montenegrónak ez a mérkőzés már teljesen tét nélküli, mindenképpen csoportelsők lesznek. Ma nyugodtan pihentethetik a 4 kulcsembert, Dubljevicet, Skerovicot, Perovanovicot és a honosított De Forge-t. A lettek számára viszont még kellene a győzelem a 2. helyhez, mert így elvileg könnyebb ellenfelet kapnak a negyeddöntőben, bár elnézve a másik csoportban történt totális körbeverést, teljesen kiszámíthatatlan, hogy mi történik majd ott. Márpedig, ha a montenegrói kulcsemberek pihennek, a letteket pedig motiválja a 2. hely, akkor itt simán nyerhetnek is, ami pedig 3,30-3,40-es odds. A +6,5-ös hendi pedig ajándéknak tűnik a motiválatlan és tartalékos Monti ellen. Nem garantált, hogy így lesz (főleg ezen az EB-n...), de egy próbát feltétlenül megér.

Én azt olvasom a hivatalos oldal meccs előzetesében, hogy még megelőzhetik a lettek a montenegróiakat.
Nem az egymás elleni eredmény dönt?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 26, 2011, 12:52:42
Én azt olvasom a hivatalos oldal meccs előzetesében, hogy még megelőzhetik a lettek a montenegróiakat.
Nem az egymás elleni eredmény dönt?
Akkor biztos én néztem félre valamit. Pedig, ha jól emlékszem Oakland kolléga is írta pár napja valamelyik meccs kapcsán, hogy most ezen a tornán a kosárarány dönt. Össze-vissza variálják ezeket a szabályokat az illetékesek...
Akkor viszont sztornó a tipp, viszont ilyen 1,30-ért én biztos nem játszom meg Montenegrót, még akkor sem ha eddig nagyon jól szerepeltek.

Nem biztos, hogy nekem van igazam, de itt:
http://www.fibaeurope.com/coid_anzNHjaKIAQ1b2djeGZZd2.articleMode_on.html
van egy olyan mondat, hogy:
"Therefore, Latvia still have a chance to pip Montenegro to first place."

Azt, hogy az egymás elleni döntene nem tudom, csak kérdezem...