Foci EB Manager Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Első forduló van. És most? Mikor fog valami történni?

Mi van akkor ha nekem a játékosok között középpályás van betéve, viszont a mérkőzésen szélső védő? Mely szabályzat érvényes a játékosra?

Idézetet írta: Dyrol Dátum június 08, 2012, 21:14:56
Mi van akkor ha nekem a játékosok között középpályás van betéve, viszont a mérkőzésen szélső védő? Mely szabályzat érvényes a játékosra?

Ez a Zhirkov-kérdés engem is foglalkoztat :D De gondolom középpályásként lesz könyvelve.

Szintén zenész ;D Már a csapat összerakásánál is csodálkoztam, miért középpályásnak van téve az öreg Jurijjj.

akkor inkább középpályás, jobb az mint
-1pont védő pályán, gólt kap

Miért van az hogy többeknek 15 játékosnál kevesebb van, de mikor én létrehoztam nem engedte, de annyira nem is foglalkoztam vele, mondom akk mindenki 15el játszik, erre van akinek 13-14 játékosa van??!!

"Miről szól a játék?

    Csatlakozz a játékba, s hozz létre egy új csapatot
    Válassz 15 játékost, majd jelöld meg a kezdő 11-et
    Szurkolj a csapatodnak!"

"Miután kiválasztottad a 15-ös keretet, kattints az oldal alján a "Hozd létre a csapatom"-ra."


Mindenhol ott van 15 15 15

Csak a legelején kell 15-nek lennie. Azután már szabadon lehetett választani, akár 11 játékosod is lehet. Viszont ugye csak 3-at lehet majd cserélni, szóval jó ha van cseréd.

értem, ezt nem láttam elolvasni, logikusan állandó a 15 fő, de köszi a választ

Idézetet írta: Dyrol Dátum június 08, 2012, 23:35:05
Miért van az hogy többeknek 15 játékosnál kevesebb van, de mikor én létrehoztam nem engedte, de annyira nem is foglalkoztam vele, mondom akk mindenki 15el játszik, erre van akinek 13-14 játékosa van??!!

"Miről szól a játék?

    Csatlakozz a játékba, s hozz létre egy új csapatot
    Válassz 15 játékost, majd jelöld meg a kezdő 11-et
    Szurkolj a csapatodnak!"

"Miután kiválasztottad a 15-ös keretet, kattints az oldal alján a "Hozd létre a csapatom"-ra."


Mindenhol ott van 15 15 15

Jogos, ez így szerintem is elég nagy fasság, de ez van.

Idézetet írta: umekumek Dátum június 09, 2012, 00:42:31
Jogos, ez így szerintem is elég nagy fasság, de ez van.

Gondoljatok bele, nem kis munka ennyi játékot megszervezni és egyáltalán nem lehetséges, hogy mindegyiknek megírj egy szabályzatot ahol ne legyen egy logikai kis kapu vagy ne kapjon valaki valami apróságot amibe bele lehessen kötni. Értékeljétek  inkább, hogy ennyi lehetőség van az oldalon  :ok:

Idézetet írta: umekumek Dátum június 09, 2012, 00:42:31
Jogos, ez így szerintem is elég nagy fasság, de ez van.

Létrehozásnál kellett 15-nek lenni,utána eladhattad, s akár min 11-el is elkezdhetted.
Szóval nem értem a csodálkozás tárgyát.

Idézetet írta: Stevan87 Dátum június 09, 2012, 08:41:26
Létrehozásnál kellett 15-nek lenni,utána eladhattad, s akár min 11-el is elkezdhetted.
Szóval nem értem a csodálkozás tárgyát.

Nem akarok ilyen jelentéktelen dolgokról vitázni, de ha azt mondod, hogy egyértelmű, sőt logikus volt, hogy miután mindenhol az szerepelt hogy 15 játékos kell, de azután nyugodtan játszhatsz 11-el is, akkor én kérek elnézést..

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 09, 2012, 07:42:32
Gondoljatok bele, nem kis munka ennyi játékot megszervezni és egyáltalán nem lehetséges, hogy mindegyiknek megírj egy szabályzatot ahol ne legyen egy logikai kis kapu vagy ne kapjon valaki valami apróságot amibe bele lehessen kötni. Értékeljétek  inkább, hogy ennyi lehetőség van az oldalon  :ok:

Eszem ágában sem volt durrogni egy teljesen ingyenes promóció miatt ami a felhasználók kedvében jár.  :)
Ha félreérthető volt sajnálom, tényleg jó kis promókat hoztak össze az SF-es srácok az EB idejére, csak így tovább.

Rosszul lett kiértékelve a lengyel csillag.

Robert Lewandowski   CS   1   0   0   0   0   0   0(perc)   1   (1gól, 90perc a pályán = 2 pont)

folyamatosan frissül szerintem, az előbb még patyi Kuplungja vezetett, most már a lengyel-orosz koopreáció van az élen  :ok:

Legjobb csapatnév : Zsibbadt majmok  ;D (nem az enyém)

Ide írom, gondolom itt is jó...

Milan!

Tegnap nem Sandomierski védett a lengyeleknél, hanem ez a tökkelütött Wojciech Szczesny. Csak mert nekem ő volt a kapusom (az egyetlen - anyádat Szcezesny   :twak_125:). És Sandomierski-nél van kiértékelve a teljesítménye ennek a hülyének... Javítsátok!  :crying: