8 éves a Sportfogadas.org

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában





Idézetet írta: Milan Dátum április 27, 2013, 12:22:29
Ha Április akkor születésnap, idén pedig a 8.-ik születésnapunkat ünnepeljünk, mi adminisztrátorok, veletek a magyar sportfogadókkal!

Boldog Születésnapot Sportfogadas.org!

Ezt a hétvégét a Sportfogadas.org 8.-ik születésnapjának szánjuk, s ezúttal 8 meglepetés vár rátok, 8 nyertessel, 8 sört igyatok meg (minimum), 8 kolbászt egyetek, 8 nő várjon otthon, soroljam?  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Ebben a témában leírhatjátok gondolataitokat az eddigiekkel kapcsolatban. Lehet nosztalgiázni! Természetesen nem mindenki 8 éve fórumtag, de ettől eltekintve...milyen élményekkel gazdagodtok? Melyek a kívánságaitok? Stb. stb.

S bár most inkább nem hoznám témába az aktuális szabályozással kapcsolatos híreket, annyit megemlítenék, hogy történjen bármi, mi a továbbiakban is itt leszünk, s reméljük, hogy ti is!  :great:
Köszönet az eddigi 8 évért!  :beerchug:

... és természetesen az előttünk álló 88-ra is minden jót kívánok!  ;D

Egy biztos, én nagyon jó döntést hoztam ekkor:

    Február 04, 2008, 08:08:28 am CET

Sportfogadáson, pókeren vagy bárminemű játékokon túlmenően számomra nagyon sokat adott az oldal.

Életreszóló barátságok köttettek az oldal segítségével és nekem higgyétek el ez oddsokban nem mérhető.

Köszönet az oldal üzemeltetőinek és további erőt, egészséget kívánok minden kedves Fórumtagnak!  :beerchug:



Boldog Szülinapot....jó sokat! :beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum április 29, 2013, 07:09:57
Boldog Szülétesnapot! :beerchug:

Nem nagy story, de igaz, hogy én még két fillért nem fizettem be semmilyen online szerencsejátékra, de mégis nagyon sokat kivettem már fogadásból és pókerből is (többek között a kedvencem, hogy elvihettem néhányszor kirándulni édesanyám és nagymamóm). Ezt Nektek köszönhetem, hiszen évekkel ezelőtt megnyertem egy haladó tippjátékot itt, és abból építkeztem, és máig betart a dolog. Egy haladó tippjáték volt, méghozzá decemberi. Végig ment a csatároz patyival, és emlékszem az utolsó nap még volt esélye beérni engem. Az utolsó nap ugye pont szilveszter, és nem volt kedvem egész nap a gép előtt ülni, hogy keressek tippeket az esetleges "védekezésre", ezért gondoltam egy merészet és írtam patyinak, hogy tervez-e valamit lépni ezügyben, mert én nagyon szívesen elkezdenék berúgni már világos nappal. Rendes volt, azt mondta menjek csak gyilkolni az agysejtjeimet, megelégszik a második hellyel. Happy end! :)

Sportfogadás.org :ok:

Itt a bizonyíték, hogy a "semmiből" is lehet valamit tenni, s ebben segít a Sportfogadas.org is.  :beerchug:

Mindenkivel, aki az eredmények kihirdetésére vár, közlöm, én nyertem az összes játékot, egytől-egyig.
:great:

Idézetet írta: ncis88 Dátum május 09, 2013, 18:49:33
Mindenkivel, aki az eredmények kihirdetésére vár, közlöm, én nyertem az összes játékot, egytől-egyig.
:great:

Tényleg!? Én is nyertem mindben...akkor osztozunk  ;) :D ;D :P

Kedves fórumtagok,

Elnézéseteket kérem, hogy a 8 éves promóció játékainak a feldolgozása így csúszik, de sajnos jelenleg személyes okok miatt nem tudom megoldani.

Türelmeteket kérem, mert ezt is megoldjuk.

Egyébként akinek van ideje, az játékonként átnézheti a tippeket, s le lehet vonni a következményeket (hogy ki nyert).

Köszönöm megértéseteket.  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum május 10, 2013, 07:47:08
Kedves fórumtagok,

Elnézéseteket kérem, hogy a 8 éves promóció játékainak a feldolgozása így csúszik, de sajnos jelenleg személyes okok miatt nem tudom megoldani.

Türelmeteket kérem, mert ezt is megoldjuk.

Egyébként akinek van ideje, az játékonként átnézheti a tippeket, s le lehet vonni a következményeket (hogy ki nyert).

Köszönöm megértéseteket.  :beerchug:


Semmi baj, én hálás vagyok, később adom oda a PokerStarsnak azt a pénzt :)

Én már a 10.-ik szülinapot várom :D