Unibet - Kockázatmentes fogadás a konföderációs kupára!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 20, 2013, 08:25:47
Ma reggelre, magától 3.000.- Ft-ra változott. :)

Hétvégén nyertem 10 eurót a voetbalwedden (vagy valami ilyesmi) facebook oldalán, mert eltaláltam a Holland - Olasz ifi meccs félidő-végeredményét (0-0, 0-1). Kiváncsi leszek azt mikor sikerül jóvá írniuk...

Láttam!  :)
Grat!
A legutóbbi (és egyben utolsó) expertfc nyeremény jóváírása majdnem 4 hétig tartott nekik, pedig az "unibet közeli" oldal volt.

Idézetet írta: benson Dátum június 19, 2013, 16:02:12
Most, hogy mondod, lehet hogy kiverem a balhét náluk e-miatt.  ;D Meglátjuk.

István barátunk nagyon kipihent lehet, mivel szó szerint hülyének nézett!  :D

Cseten próbáltam valamit elérni ez ügyben, de látom időközben már korrigálták az összeget 1500 Ft-ra a feltételeknél (számítógépes fogadás). Mondom neki, pár napja még 3000 Ft szerepelt itt. Erre ő: "Ugyan ez a szövege a promóciónak mióta megjelent. Nem változott a kiírás, ami nem félrevezető, hanem egyszerűen értelmezhető."  :o:
Na erre varrjon gombot valaki! Káromkodás helyett inkább kiléptem, más alternatívát nem láttam ez ügyben.

Idézetet írta: benson Dátum június 20, 2013, 15:27:56
István barátunk nagyon kipihent lehet, mivel szó szerint hülyének nézett!  :D

Cseten próbáltam valamit elérni ez ügyben, de látom időközben már korrigálták az összeget 1500 Ft-ra a feltételeknél (számítógépes fogadás). Mondom neki, pár napja még 3000 Ft szerepelt itt. Erre ő: "Ugyan ez a szövege a promóciónak mióta megjelent. Nem változott a kiírás, ami nem félrevezető, hanem egyszerűen értelmezhető."  :o:
Na erre varrjon gombot valaki! Káromkodás helyett inkább kiléptem, más alternatívát nem láttam ez ügyben.


Hmm.
Én meg hülye módon csak world-ben mentettem el a promó szövegét (pont vitaindítónak, hehe), de ha ennyi gerinc van bennük, akkor majd screen shotolok legközelebb.

Ha fogadásodat számítógépen helyezed el, akkor a kockázatmentes fogadás értéke 3000Ft, melyet a következő munkanapon írunk jóvá.

Az is érdekes, hogy a bónusz feltételeknél szokták írni, hogy mikori a legutóbbi módosítás vagy mi a verziószám, itt meg még véletlenül sincs ilyen infó.
Szóval bármikor javíthatják "észrevétlenül".

Valószínűleg itt simán félrefordították illetve elgépelték az összeget és talán most a magyar munkatársak egymást fedezik. Bár az is lehet, hogy maga István írt bele 3000-t korábban.

Azzal is lehetne szívatni, hogy ha a mostani szöveg jó, akkor tényleg csak tenisz fogadásra lehet felhasználni a bónuszt? Mert nem úgy tűnik.

Nekem most is 3.000 ft bónuszt ír.

szerk.: ja, hogy a számítógépes fogadás 1.500 ft, a kisbetűs részben.
           Tényleg korrigálták, nálam is 1.500... :)

Itt hányszor lehet próbálkozni a 3.000 Ft elvesztésével:
Úgy értem, hogy ha tettem egy tippet, ami nyert,
aztán rakok egy másikat, ami veszít, akkor is jár vissza a háromezer?

Nekem nem egyértelmű az a mondat a termsben.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 28, 2013, 10:50:30
Itt hányszor lehet próbálkozni a 3.000 Ft elvesztésével:
Úgy értem, hogy ha tettem egy tippet, ami nyert,
aztán rakok egy másikat, ami veszít, akkor is jár vissza a háromezer?

Nekem nem egyértelmű az a mondat a termsben.

Nem próbálkoztam többször, mégis adta a 3.000 bónuszt, pedig nyert a fogadásom.