Unibet - Júliusi sportfieszta

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem volt már olyan hogy a feltételeket előbb teljesítettem és csak utána iratkoztam fel és megkaptam a bónuszt.

Valaki kapott már bónuszt?Mert elvileg az van leírva,hogy Hétfőn jóváírják.

Idézetet írta: Maestro90 Dátum július 08, 2013, 19:48:47
Valaki kapott már bónuszt?Mert elvileg az van leírva,hogy Hétfőn jóváírják.

Még nem, de talán már dolgoznak az ügyön vagy csak nálam van ez a hiba?

Idézetet írta: Latzka Dátum július 08, 2013, 20:04:48
Még nem, de talán már dolgoznak az ügyön vagy csak nálam van ez a hiba?
Nálam is,akkor reméljük valami készülődik :ok:

Én kaptam 3000-et..most nemtudom,hogy emiatt,vagy a hibájuk miatt amiért tegnap reklamáltam,és kárpótlást kértem

Nálam még semmi.
Gondolom manuálisan számolgatják a tippeket, azért tart ennyi ideig...  ;D

Vagy csak a magyar ügyfélszolgálat tréfája volt ez az akció, hogy addig se unatkozzunk, amíg ők szabadságon vannak.  hehe

Egyébként fel sem merült bennem, hogy kedd este előtt reklamálok, mert ha rendszerhiba, akkor addig kapnak elég visszajelzést úgyis.  Na meg nem is szokták betartani a határidőket, ha bónuszjóváírást ígérnek, de azért valahogy mindig a számlára került a pénz, ami járt.

Vki megkapta már a bónuszt? Nálam semmi ez így kezd vicces lenni.

Idézetet írta: Sziszka123 Dátum július 09, 2013, 09:53:04
Vki megkapta már a bónuszt? Nálam semmi ez így kezd vicces lenni.

Nem,még én sem.Az előbb az angol Chat-en beszéltem,azt mondták utánanéznek és majd e-mailt írnak.Gondolom előbb-utóbb csak megkapjuk.Inkább utóbb... ;D


Igen, kiszórták a bónuszokat, most már reklamálhat, aki nem kapta meg!  :)


A múlt héten a Sportingbet most meg ezek...Csoda hogy kezd üldözési mániám kialakulni?Angol chat azt mondja az a legjobb ha leírom az egészet levélben és elküldöm az [email protected]érdem gondolom angolul mert azt olvastam hogy  magyar supportjuk most nincs.Ne ne,írjam magyarul és ők majd mindent megtesznek az ügy érdekében.Elküldtem az emailt és fél nap után persze jön a válasz:írjam már le angolul mert nem értik.Remélem azért tudni fogják hogy miről van szó és nem kell az egész promóciós szöveget lefordítanom nekik,különösen ahogy mint fentebb olvastam más már megtette.

Hát ezen a héten is 18 körül van a maximum ami fogadható. Kitalálták ezt a promót :D

Más se kapta meg még a pénzt rajtam kívűl?Már elküldtem angolul is a levelet,leírtam a promóció lényegét,képet is mellékeltem.Azóta se pénz se válasz.Regisztrálnék erre a hétre is de minek?

Elkapkodtam az előbbi üzenetet.Egy órája még nem volt meg a bónuszpénz most meg már igen.Akkor hajrá ezen a héten!

Idézetet írta: Sziszka123 Dátum július 09, 2013, 22:20:20
Hát ezen a héten is 18 körül van a maximum ami fogadható. Kitalálták ezt a promót :D

A heti műsor nem fix, van, ami csak később kerül ki a tétlapra.
Nem ismerem minden sportág versenynaptárát, de a múlt héten is egy napra megjelentek pl. asztalitenisz meccsek.
Mondjuk elsőre ez a hét gyengébbnek tűnik, de 3000 ft bónuszig csak elvergődök valahogy.    :D