SfTotó - Október 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum november 05, 2013, 12:39:38
Jeleztem volna, ha ismerem ezt a szabályt, de tévedésben élek. A tippjátéknál tudom, hogy van. Figyelmetlenség ennyi.

Nekem kellett volna figyelmesebbnek lennem.

Bocs még egyszer a tévedésért.

Semmi gond! :ok: Viszont a skrilles money-t el tudod még ma küldeni, hogy a seggére lehessen csapni?

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum november 05, 2013, 13:27:10
Semmi gond! :ok: Viszont a skrilles money-t el tudod még ma küldeni, hogy a seggére lehessen csapni?

Nem garantálom.

Részemről ezzel semmi probléma Milán!A szabály az szabàly!Nekem viszont még egy olyan kérdésem lenne,hogy ezutàn is kell bemutatnunk sportingbetes fogadást igazolò képet minden hònapban?Mert ugye sportingbetes nyereményre màr nem vagyuk jogosultak!

Jogosult vagy, csak két egymást követő hónapban nem!! ( ha nyertél ) Feltölteni meg szintén kell, hiszen ez az alapszabály!

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum november 05, 2013, 14:04:10
Jogosult vagy, csak két egymást követő hónapban nem!! ( ha nyertél ) Feltölteni meg szintén kell, hiszen ez az alapszabály!


"Sportingbet szàmlafeltöltést csak egyetlen egyszer lehet nyerni"
Én ezt màshogy értelmeztem!

Most ezzel megfogtál! Na majd Milan megmondja a tuti!

Idézetet írta: Szeho95 Dátum november 05, 2013, 13:55:23
Részemről ezzel semmi probléma Milán!A szabály az szabàly!Nekem viszont még egy olyan kérdésem lenne,hogy ezutàn is kell bemutatnunk sportingbetes fogadást igazolò képet minden hònapban?Mert ugye sportingbetes nyereményre màr nem vagyuk jogosultak!

Aki nem jogosult nyereményre (aki már nyert), annak nem kell képet feltöltenie.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum november 05, 2013, 14:04:10
Jogosult vagy, csak két egymást követő hónapban nem!! ( ha nyertél ) Feltölteni meg szintén kell, hiszen ez az alapszabály!

Egyetlen egyszer lehet Sportingbet bónuszt nyerni.

Idézetet írta: Milan Dátum november 05, 2013, 11:10:45
Whylechlapht - 5€ Skrillen keresztül
Cpt. Szikla - 5€ Skrillen keresztül
Szeho95 - 5€ Skrillen keresztül

S, akkor a nyertesek:

1.hely: tomasman - 15.000 HUF Sportingbet számlafeltöltés

2.hely: Tigris - 10.000 HUF Sportingbet számlafeltöltés

3.hely: Sound - 5.000 HUF Sportingbet számlafeltöltés


Gratulálok a nyerteseknek!  :ok: