Unibet - Adventi Kalendár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Unibet: Adventi Kalendár!

2013.12.01 (vasárnap) - 5 ingyen pörgetés!
Az advent kalendár első napján 5 ingyen pörgetés vár rád a Gonzo's Quest játékon az Unibet kaszinóban!

Hogyan működik?
1. Regisztrálj az Unibetre!
2. Jelentkezz be Unibet számláddal, menj a Piros Kaszinóba, nyisd meg a játékot és játssz az ingyen pörgetéseiddel!

Feltételek:
- Az ingyen pörgetések a Gonzo's Quest nyerőgépen érhetőek el december 1-jén 00:01-23:59-ig.
- Az ingyen pörgetésekből származó nyeremények bónusznak számítanak.
- Az ingyen pörgetésekből szerzett bónuszokat a számládon belül tudod ellenőrizni.
- A bónusz nyereményt csak a Piros Kaszinóban lehet felhasználni a Videó nyerőgépek alatt, kivéve az alábbi játékokat: Troll Hunters, Arctic Adventures, Treasure Island, Rage to Riches, Moby Dick, Leprechaun Goes Egypt, Merlin's Millions, Antiques Riches, Full Moon Fortunes, Goldilocks,  KISS, Big Bad Wolf, Wizard of Oz és Supernova.
- A Fekete Kaszinó , Élő kaszinó, és a Mobil kaszinó nem vesz részt a promócióban
- Minden bónusz összegnek 25-szörös megforgatási követelménye van.
- Ha kifizetést kezdeményezel, mielőtt a megforgatási feltételek teljesülnek, akkor a bónusz nyeremény és a nyereményei elvesznek.
- Minden bónusz összegből származó nyeremény bónusz marad, amíg a megforgatási feltételek nem teljesülnek és az összeg nem felvehető.
- A fel nem használt pörgetések a bónusz lejártával visszavonásra kerülnek
- Minden fel nem használt bónusz visszavonásra kerül 30 nap után
- Az Unibet fenntartja a jogot a promóció bármikori visszavonására vagy törlésére.

Regisztrálj az Unibetre és használd ki a 10.000 HUF kezdő bónuszukat!

Nekem 10 ingyenes pörgetést adott!
0,45 €

 ???
Nekem is 10-et adott, de jobban nem jártam vele... :D 0,19 a nyereményem.

10ingyen pörgetés 0,33euro,esélytelen kiforgatni

Nekem 15,43-at dobott és harminc napig érvényes.Addig még kitalálom mi legyen vele meg esetleg még lehet gyűjtögetni hozzá.  :D

Nekem is 10 ingyen pöri volt, más kérdés, hogy a 0,43 €-val az Unibet tudja, hogy mit csináljon...
Igaz, a számlám két hónapja nulláztam, de a 18 ingyen pörivel, ami az utóbbi időben volt, kb fél eurót nyertem (kicsit többet). Így szerintem "igen sok" új kaszinó játékost fognak szerezni ;)

Kemény 0,13€ a nyereményem  :D.

0,32 eurót nyertem. Akkor ezek szerint senki nem nyert egetverő összeget.

Eleve egy szar játék, ezért az 5 pöriért kár betölteni! Ha ennyit bírtak kitalálni, akkor inkább ne adtak volna SEMMIT!

5.74€. Ez kb. pont az az összeg, ami a sikeres megforgatáshoz kevés, ahhoz viszont "sok", hogy egy kézlegyintéssel hagyjam a francba.  ;D

0,97€ összejött a 10 ingyen pörgetéssel  ;)

Nekem 5€ jött össze, amit azóta sikerült is elbukni.  :D
Egyáltalán valaki ki tudta ezt forgatni 25-ször? :D


A mai ajánlat 25%-os befizetési bónusz, 15 000 ft-ig.  :)
(azaz 60000-t "kell" befizetni)

10-szeres forgatási követelmény sportfogadáson...

Unibet: Adventi Kalendár!

2013.12.02 (hétfő) - 15.000 HUF Befizetési bónusz!
Indítsd a hetet bónusszal! Fizess be ma, és az Unibet megajándékoz egy 25%-os 15 000Ft értékű befizetési bónusszal!

Hogyan működik?
1. Ha nincs még Unibet számlád, nyiss egyet ITT!
2. Fogadd el a bónuszt a Bónuszajánlataid alatt és fizess be.

Például: Fizess be 60 000Ft-t és befizetésedet megtoldják 15 000Ft-tal, vagy fizess be 12 000Ft-t és az Unibet hozzáad 3000Ft-t!

Feltételek:
- Ahhoz, hogy jogosult legyél a bónuszra el kell fogadnod az ajánlatot a Számládon belül a bónuszaim menüpontban december 2-án 23:59-ig.
- A bónusz elfogadása utáni első befizetésed után jár a bónusz, amelynek megforgatására 30 napod van.
- A számládon egyszerre csak egy aktív bónusszal rendelkezhetsz.
- A bónusz összegét 10x kell megforgatni sportfogadásban, 25-ször a Kaszinóban vagy a Játékokban és 35-ször az Élő Kaszinóban.
Játékosonként csak egy bónusz.
- Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek.

Regisztrálj az Unibetre és használd ki a 15.000 HUF befizetési bónuszukat!