Unibet - Adventi Kalendár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


na most Secret Santa vagy Starbust ??? Unibeten még mindig szeretik a rejtvényeket ;D
Gondolom a Starbust hiszen utána mindig az szerepel.Na de kérem...

Ez megint egy úgy adunk, hogy inkább elveszünk promó. Az a Dallas slot meg egy legalja slot játék, szóval aki gondolkozott, hogy részt vesz ebben, gyorsan felejtse el!

Unibet: Adventi Kalendár!

2013.12.19 (csütörtök) - Szerezz ingyen pörgetéseket!
Jelentkezz be a számláddal az Unibet mobil oldalán és játssz legalább 10€ értékben a mobilnyerőgépeiken és holnap 10 ingyen pörgetést írnak jóvá számodra az új Mega Fortune nyerőgépen a mobilodon!

Hogyan működik?
1. Ha nincs még Unibet számlád, nyiss egyet ITT!
2. Iratkozz fel a promócióra és játssz az Unibet mobil kaszinóban.

Feltételek:
- A mobil kaszinó csak iOS és Android készülékekről elérhető.
- A 3000Ft-t december 19-én 23:59-ig kell megforgatnod ahhoz, hogy a következő napon jogosult legyél az ingyen pörgetésekre.
- Az ingyen pörgetések december 20-án 18:00-tól elérhetőek a Mega Fortune nyerőgépen a mobilodon.
- Maximum 10 ingyen pörgetés játékosonként.
- Az ingyen pörgetésekből szerzett bónuszokat a számládon belül tudod ellenőrizni.
-Az ingyen pörgetésekből származó nyereményeket az alábbi mobil nyerőgépeken forgathatod meg: Starburst, South Park, Magic Portals, Reel Rush, Fisiticuffs, Lucky Angler, Gonzo's Quest, Jack Hammer, Jack Hammer 2, Disco Spins, Frankenstein, Fruit Shop, Flowers, Mythic Maiden, Victorious, Subtopia
- Az ingyen pörgetésekből származó nyeremények bónusznak számítanak
- Az Unibet fentartja a jogot a promóció bármikori megváltoztatására vagy visszavonására.
- Az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek
- A fel nem használt ingyen pörgetéseket 7 nap után visszavonásra kerülnek.
- Minden fel nem használt bónusz visszavonásra kerül 30 nap után

Regisztrálj az Unibetre és csapj le az ingyen pörgetésekre!

Unibet: Adventi Kalendár!

2013.12.20 (péntek) - 10000 eurós garantált bingó jackpot!
Ma 21:00-kor egy 3000€-s játék vár a Studio 60 bingó szobában. A játék 1500€ nyereményalappal várja azokat a játékosokat, akiknek 1 vagy 2 szám hiányzik a full house-hoz!

A Mega Jackpot szobában pedig egy 10 000€-s jackpot kerül kiosztásra december 20-án. A jackpot akkor aktiválódik, ha a full house-t valaki bizonyos számú híváson belül nyeri meg. Amikor a jackpot leesik, akkor a nyerő játékos a jackpot felét nyeri  a másik fele pedig a játékban résztvevő játékosok között kerül kiosztásra!

Hogyan működik?
1. Ha nincs még Unibet számlád, nyiss egyet ITT!
2. Játssz az Unibet bingóval!

Regisztrálj az Unibetre és vedd ki a részed a bingó jackpotból!

Unibet: Adventi Kalendár!

2013.12.21 (csütörtökszombat) - Szerezz ingyen pörgetéseket!
Ingyen pörgetés minden sportrajongónak! Fogadj ma 1500Ft értékben bármelyik futball meccsre és holnap 10 ingyen pörgetést ad az Unibet a Creature of the Black Lagoon nyerőgépen!

Hogyan működik?
1. Ha nincs még Unibet számlád, nyiss egyet ITT!
2. Iratkozz fel a promócióra és fogadj egy futball meccsre, amelyet ma játszanak. Fogadj élőben vagy a mérkőzés előtt! Az 1500Ft-ot egyben vagy részletekben is elhelyezheted kombinációs és egyszeri fogadásokon is.

Feltételek:
- A promócióban való részvételhez december 21-én 23:59-ig fel kell iratkoznod.
- Csak fogadások minimum 1.2-es szorzón, legalább 1500Ft értékben számítanak bele a promócióba. A fogadásokat olyan mérkőzésekre lehet megkötni, amelyek ma 00:00-23:59-ig zajlanak.
- Az ingyen pörgetéseket december 22-én 18:00-ig írjuk jóvá.
- Maximum 10 ingyen pörgetés személyenként.
- Az ingyen pörgetésekből szerzett bónuszokat a számládon belül tudod ellenőrizni.
- Az ingyen pörgetésekből származó nyeremények bónusznak számítanak
- A bónusz nyereményt a Piros Kaszinóban lehet felhasználni, kivéve az alábbi játékokat: Troll Hunters, Beowulf, Kiss, Big Bad Wolf, Leprechaun Goes Egypt, Merlin's Millions, Goldilocks, Immortal Romance, Little Britain, Glass Slipper, Wild Gambler, Wizard of Oz, Supernova játékokon.)
- A Fekete Kaszinó , Élő kaszinó, és a Mobil kaszinó nem vesz részt a promócióban
- Minden bónusz összegnek 25-szörös megforgatási követelménye van.
- Ha kifizetést kezdeményezel, mielőtt a megforgatási feltételek teljesülnek, akkor a bónusz nyeremény és a nyereményei elvesznek.
- Minden bónusz összegből származó nyeremény bónusz marad, amíg a megforgatási feltételek nem teljesülnek és az összeg nem felvehető.
- A Baccarat, Rulett nem számít bele a megforgatás feltételeibe
- A Blackjack és  Video Póker  10%-ban számít bele a megforgatási feltételekbe.
- A fel nem használt pörgetések 7 nap után visszavonásra kerülnek.
- Minden fel nem használt bónusz visszavonásra kerül 30 nap után
- Az Unibet fentartja a jogot a promóció bármikori megváltoztatására vagy visszavonására.
- Az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek

Regisztrálj az Unibetre és csapj le az ingyen pörgetésekre!

Unibet: Adventi Kalendár!

2013.12.22 (vasárnap) - 3000 HUF kockázatmentes fogadás!
Ma rengeteg izgalmas futball mérkőzés vár ránk, és itt a lehetőség, hogy kockázatmentesen fogadhass a milánói derbire vagy a Valencia – Madrid meccsre!

Hogyan működik?
1. Ha nincs még Unibet számlád, nyiss egyet ITT!
2. Iratkozz fel a promócióra és fogadj legalább 3000Ft értékben a mobilodon (m.unibet.com a mobilod böngészőjéből) és ha elveszíted a fogadásod, akkor az Unibet visszafizeti a tétet 3000 forintig!

Feltételek:
- A kockázatmentes fogadás csak a december 22-én elhelyezett futball fogadásokra érvényes.
- A mérkőzés  előtti és az élő fogadások, egyszeri és kombinációs fogadások is részt vesznek a promócióban.
- Az adott napon csak az első mobilon elhelyezett fogadás, legalább 3000Ft értékben jogosult a bónuszra.
- A maximum visszatérítés 3000Ft, amelyet december 23-án írunk jóvá.
- A bónuszt el kell fogadnod a bónuszajánlataid alatt.
- A bónusz elfogadására 30 nap áll rendelkezésedre majd további 30 nap a bónusz megforgatási feltételeinek teljesítésére.
- A bónusz összegét 10x Sportfogadáson, 25-ször kaszinóban vagy 35-ször az élő kaszinóban kell megforgatni.
- Játékosonként egy bónusz.
- Az Unibet fentartja a jogot a promóció bármikori megváltoztatására vagy visszavonására.
- Az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek

Regisztrálj az Unibetre és használd ki a kockázatmentes mobil fogadást!

Nem vagyok nagy kaszinós, nézzétek el ha egyértelmű dolgon lázadok, de nálam kiverte az unibet a biztosítékot...
Tegnap ugye lehetett szerezni mára 10 ingyen pörit a Lagúnás játékra. Nem nagy feltétel volt, 1500-ért fogadni minimum 1.20-es szorzón.
Ingyen pöri megjött, lejátszottam és mit ad Isten, adott 34.55 eurót. Persze a forgatási feltétel 25x-ös, azaz 863.75 euróért kellett volna játszanom! Ekkor ért a hideg zuhany, a főegyenlegemen levő pénzt lemarta és hozzáadta a bónuszegyenlegemhez!!!
A lényeg, hogy a 863.75-ös forgatásért a teljes egyenlegemmel felelek! Amíg az nem teljesül. Azaz, akinek van véletlen párszázezer a számláján, az keresztet is vethet rá... Legalábbis amíg a forgatás nem teljesül.
Tudom, hogy ez máshol bevett gyakorlat, de nem gondoltam volna, hogy itt is ezt csinálják.
Gusztustalan.
Te fizetsz mert adott valamit az ingyenpörin... Mert ugye megforgatni esélyed sincs... (hanyagoljuk azt a 100-ból 1 embert).
Tudom persze, ki lehetett volna utalni előtte, de nehogy már trükközni kellejen 10 szaros 25 centes pörgetés miatt!  :tickedoff:

Idézetet írta: szumos Dátum december 22, 2013, 18:52:28
Nem vagyok nagy kaszinós, nézzétek el ha egyértelmű dolgon lázadok, de nálam kiverte az unibet a biztosítékot...
Tegnap ugye lehetett szerezni mára 10 ingyen pörit a Lagúnás játékra. Nem nagy feltétel volt, 1500-ért fogadni minimum 1.20-es szorzón.
Ingyen pöri megjött, lejátszottam és mit ad Isten, adott 34.55 eurót. Persze a forgatási feltétel 25x-ös, azaz 863.75 euróért kellett volna játszanom! Ekkor ért a hideg zuhany, a főegyenlegemen levő pénzt lemarta és hozzáadta a bónuszegyenlegemhez!!!
A lényeg, hogy a 863.75-ös forgatásért a teljes egyenlegemmel felelek! Amíg az nem teljesül. Azaz, akinek van véletlen párszázezer a számláján, az keresztet is vethet rá... Legalábbis amíg a forgatás nem teljesül.
Tudom, hogy ez máshol bevett gyakorlat, de nem gondoltam volna, hogy itt is ezt csinálják.
Gusztustalan.
Te fizetsz mert adott valamit az ingyenpörin... Mert ugye megforgatni esélyed sincs... (hanyagoljuk azt a 100-ból 1 embert).
Tudom persze, ki lehetett volna utalni előtte, de nehogy már trükközni kellejen 10 szaros 25 centes pörgetés miatt!  :tickedoff:

Szerintem tudod törölni a bónuszt

Idézetet írta: ab_aevo Dátum december 23, 2013, 09:12:17
Szerintem tudod törölni a bónuszt

Manuálisan, menüből, én nem találtam semmilyen lehetőséget. Van egy szám, az a bónuszegyenleg és az ingyenpörik után odaadja a főegyenleged is (nem olyan mint a sportfogadásbónusznál)... Nevetséges. Ügyfélszolgálaton nem tudom mit értem volna el, de meg sem próbáltam, mert nem sok pénzem volt a számlán, így letoltam egy 300 euró környéki forgatást és persze vesztettem. Ki gondolta volna?  :D
Itt az elvvel van gondom. Volt egy nyitott fogadásom, közben játszottam, az hozott tizenpárezret, ha a lezárásra nem nullázom a számlám azt is viszi??? Az eddigiekből kiindulva igen... Kiutaltattam és kétszer meggondolom legközelebb, hogy utalok e ide fel. Vagy legalábbis, hogy milyen "ártatlan" bónuszt fogadok el.
Mert értitek?! Gyanútlanul lenyomsz 10 darab pár centes ingyenpörit, nyersz 9-10000 forintot, majd azt veszed észre, hogy a kétszázezres bankodból bónusz lett! Na ez a kemény!
Azért írtam nekik egy levelet a véleményemről.

Nekem teljesen külön van a bónusz,nem lett a rendes pénzből is bónusz.Pedig a mostanában elérhető minden ingyenpörin részt vettem.Igaz megforgatással nem is próbálkoztam mert piti összegek jöttek össze.

Idézetet írta: pukk Dátum december 23, 2013, 11:08:03
Nekem teljesen külön van a bónusz,nem lett a rendes pénzből is bónusz.Pedig a mostanában elérhető minden ingyenpörin részt vettem.Igaz megforgatással nem is próbálkoztam mert piti összegek jöttek össze.

Ugye a mechanizmust tökéletesen pontosan én sem ismerem, csak ugye feltétezek, első sorban az alapján, ahogy velem történt és az alapján, amivel máshol már találkoztam.
Az is lehet, hogy az egésznek a "hunyója" ez a netent slot játék "szolgáltató". Ugye addig nem veszi észre az ember ezt a dolgot, amíg kap pár centet. Legalábbis nekem nem feltétlen tűnik fel, ha lemar mondjuk 5 cent után 120 centet, hogy "fedezze" a forgatási követelményeket. Akkor ugye, ha eleve 0-án áll a számlád, szintén nem veszed észre, mert nincs miből elvennie. Az is lehet, hogy az is számít, hogy ha lement az ingyenpöri, akkor megkezded-e a forgatást vagy nem? Hát én 34.55 eurónál megkezdtem.  :D
Szóval lehet, hogy pár dolognak itt össze kell állnia, hogy megszívja az ember, de nekem most összeállt...

#116 december 23, 2013, 11:38:08, pukk
Idézetet írta: szumos Dátum december 23, 2013, 11:21:47
Az is lehet, hogy az is számít, hogy ha lement az ingyenpöri, akkor megkezded-e a forgatást vagy nem?
Inkább ez lehet.0-án nemigen szokott állni a számlám,meg az a néhány cent is feltünt volna ha átkerül a bónuszszámlára.
Mindenesetre ha így van, ki kell venni a kivehető pénzt forgatás előtt.

Meg még az jutott eszembe hogy nincs ennek a bónusznak valami elévülési ideje?Mert lehet ha nem nyúlsz hozzá egy idő után levonják a bónuszt meg az abból nyert pénzt és a többit visszakapod rendes számlára.

nem tartozik a tárgyhoz, de:
foxin nevű slotra rámentem, pörgettem párat csak úgy. Adott is, nem is, na mondom amíg be nem adja az ingyen pöriket, addig nyomom neki. 1 óra 15 perc után meguntam  ;D A két scattert rendzseresen adta, de a harmadik sose esett le. 1 óra és 15 perc alatt... Közben elbuktam 2000 Ft-ot, de nem akartam tovább rizikózni. Ha 75 perc alatt nem adja be, akkor sose...

Kb a vicc kategória, még jó, hogy nem szállt el az agyam  :)