Unibet - Adventi Kalendár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Attla$ Dátum december 04, 2013, 11:09:45
Lehet az 1,05ös oddson is, ugye?
Mert nincs írva semmi megkötés.

A megforgatott összeg súlyozása az alábbiak szerint számít bele a feltételbe:
Ha az odds 1.09 alatti akkor az összeg: 25%-a
Ha az odds 1.10 vagy annál nagyobb, de kisebb mint 1.2 akkor az összeg: 50%-a
Ha az odds nagyobb mint 1.20:
1. Egyes kötésnél: 100%
2. Kettes kötésnél: 105%
3. Hármas kötésnél: 110%
4. Négyes kötésnél: 115%
5. 5-ös kötésnél: 120%
6. 6-os kötésnél: 130%
7. 7-es kötésnél: 140%
8. 8-as kötésnél: 150%
9. 9-es kötésnél: 160%
10. 10-es kötésnél: 170%
11. 11-es kötésnél: 180%
12. 12-es kötésnél: 200%

Elfogadhatom ezt a mai bónuszt úgy, hogy a pár napja elfogadott 15K-s bónusz is megmaradjon?

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 04, 2013, 17:34:13
Elfogadhatom ezt a mai bónuszt úgy, hogy a pár napja elfogadott 15K-s bónusz is megmaradjon?

Nem sajna

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 04, 2013, 17:34:13
Elfogadhatom ezt a mai bónuszt úgy, hogy a pár napja elfogadott 15K-s bónusz is megmaradjon?

Nem. Az a baj a maival ilyen szempontból, hogy nem csupán jelentkezni kell rá, hanem az elfogadáskor rögtön aktívvá válik (ellentétben a tegnapi élő kaszinó bónusszal, ahol csak a jogosultságot kellett megszerezni, s tetszőlegesen lehet majd aktiválni).

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 04, 2013, 17:34:13
Elfogadhatom ezt a mai bónuszt úgy, hogy a pár napja elfogadott 15K-s bónusz is megmaradjon?

Csak megerősíteni tudom a többieket, én rászoptam :P Még jó, hogy csak 2 500 volt a bónuszom és nem több. (úgy olvastam, hogy függő fogadás nem lehet; de ezt félrenéztem)

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 04, 2013, 17:34:13
Elfogadhatom ezt a mai bónuszt úgy, hogy a pár napja elfogadott 15K-s bónusz is megmaradjon?

Bizony, az új felülírja a régit, viszont a 15k-s bónuszodnál már a fogadás pillanatában beszámítja a téteket a rolloverbe, tehát ha tudsz annyit fogadni ma, hogy lepörgesd a 150 000 követelményt, akkor a függő fogadások ellenére teljesítettnek veszi majd a forgatást!
(egyszerűbben: akár 150,000 ft-ért is fogadhatsz és egyből kiforgatod vele a bónuszt, hiába csak napok múlva játsszák le a meccset!)

És lehet igényelni az 1500 ft-os mai bónuszt... 

Unibet: Adventi Kalendár!

2013.12.05 (csütörtök) - 20 x 30 000 HUF!
Játssz ma az Unibet Élő Kaszinó Roulette játékán és nyerd meg a 20 x 30 000Ft-os készpénznyeremény egyikét!

Próbáld ki ma a valódi kaszinó élményt és légy te a szerencsés nyertesek egyike.

Hogyan működik?
1. Ha nincs még Unibet számlád, nyiss egyet ITT!
2. Iratkozz fel a promócióra és forgass meg legalább 4500 Fortintot az Élő Kaszinó Roulette játékán. Ezt követően automatikusan részt veszel a sorsolásban.

Feltételek:
- A promócióban való részvételhez fel kell iratkoznod. Ehhez meg kell adnod a felhasználónevedet, pontosan úgy, ahogy a számládon szerepel (kis és nagy betűk is számítanak), majd ezt el kell menteni.
- Csak az Élő Kaszinó Roulette játéka számít bele a promócióba
- 20 játékos véletlenszerűen kerül kisprsolásra azok közül, akik legalább 4500Ft-t forgattak meg az Élő Kaszinó Roulette játékán december 5-én 23:59-ig .
- A készpénz nyereményeket december 6-án 18:00-ig lesznek kifizetve és a nyerteseket december 9-én hozzuk nyilvánosságra az Unibet oldalon.
- Az Unibet fentartja a jogot a promóció bármikori visszavonására vagy megváltoztatására.
- Az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek.

Regisztrálj az Unibetre és játssz az élő kaszinójukban!

Időközben meg is jött a számlámra a 30. 000 ezer forint az Unibettől!
Utaltam is belőle az adományszámlára.
Mindenkinek szerencsés, boldog, békés ünnepeket kívánok! :cya:

Unibet: Adventi Kalendár!

2013.12.06 (péntek) - 100 db Unibet Open pókerjegy!
Az Unibet Open jelenleg is zajlik Rigában és itt a lehetőség, hogy a következőn te is ott legyél - utazz 2014. első Unibet Openjére Koppenhágába ingyen!

Hogyan működik?
1. Ha nincs még Unibet számlád, nyiss egyet ITT!
2. Játssz ma a freerolljukon és nyerd meg a 100 db szatellit jegy egyikét!

Dátum: december 6. 18:00
Név: Unibet Open Ticket Extravaganza
Hol? póker kliens>Tournaments>special

Díjak:
1-5. hely          €255 + €20 UO Sunday final satellite ticket
6-18. hely        €55 + €5 UO freezeout satellite ticket
19-49. hely      €11 + €1 UO satellite ticket
50-100. hely    €2 + €0.2 UO rebuy satellite ticket

Feltételek:
- Egy játékos csak egy csomagot nyerhet az Unibet Open versenyre. Minden további csomagot visszavonunk. A visszavont csomagok után térítés nem jár.
- Az Unibet fentartja a jogot a promóció bármikori visszavonására vagy megváltoztatására
- Az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek

Regisztrálj az Unibetre és nyerd meg a 100 db jegy egyikét!

Idézetet írta: SPF Ajánlatok Dátum december 05, 2013, 09:09:31
Unibet: Adventi Kalendár!

2013.12.05 (csütörtök) - 20 x 30 000 HUF!
Játssz ma az Unibet Élő Kaszinó Roulette játékán és nyerd meg a 20 x 30 000Ft-os készpénznyeremény egyikét!

Senkit nem sorsoltak ki tőlünk? Komolyan bíztam benne, hogy beleesek a szórásba, mert nem hiszem, hogy túl sokan éltek ezzel a promóval. Na mindegy, 4 €-ból megúsztam a "tombola" árát.

Unibet: Adventi Kalendár!

2013.12.07 (szombat) - Fogadj élőben, és nyerd meg a 20 db 30.000 Forintos díj egyikét!
Fogadj élőben az Unibeten a mai nap folyamán legalább 3000 Ft értékben és megnyerheted a 20 db 30 000 Ft-os készpénz nyeremény egyikét!

Hogyan működik?
1. Ha nincs még Unibet számlád, nyiss egyet ITT!
2. Iratkozz fel a promócióra és fogadj legalább 3000 Ft értékben élőben. A 3000 Ft felteheted egyszerre vagy akár több fogadásra elosztva.

Feltételek:
- A promócióban való részvételhez fel kell iratkoznod. Ehhez meg kell adnod a felhasználónevedet, pontosan úgy, ahogy a számládon szerepel (kis és nagy betűk is számítanak), majd ezt el kell menteni.
- A fogadásoknak december 7-én 23:59-ig le kell záródniuk ahhoz, hogy beleszámítsanak a promócióba.
- A 3000Ft-t egy vagy több fogadáson is elhelyezheted.
- A 20 nyertest december 8-án sorsoljuk ki és december 9-én hozzuk nyilvánosságra az Unibet oldalán.
- A készpénznyereményeket december 8-án 28:00-ig fizetjük ki a számlákra.
- Az Unibet fentartja a jogot a promóció bármikori megváltoztatására vagy visszavonására.
- Az Unibet általános részvételi feltételei érvényesek

Regisztrálj az Unibetre és nyerd meg a 20 db 30.000 Ft-os díj egyikét!

Na ezt nevezem promóciónak!  :ok:

Ugye ez nem csak a magyaroknak van? Gondolom nem, pedig jó volna :)

"- A készpénznyereményeket december 8-án 28:00-ig fizetjük ki a számlákra." :laugh:

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 07, 2013, 11:18:27
Na ezt nevezem promóciónak!  :ok:

Azért azok egy "picivel" jobbak, mikor automatikusan jár a bónusz a tevékenységed (befizetés, fogadás) után és nem a szerencsétől függ, hogy lesz-e belőle bónusz...  :)

Nekem többet ér, ha a befizetésem után kapok biztosan 15000-t vagy ha 7500-ért fogadok és erre adnak 1500-t, mint a "talán nyerek 30000-t, ha hatalmas mázlim van".  :)
Persze azért feltesszük azt a fránya 3000 ft-ot erre is. hehe

Idézetet írta: Latzka Dátum december 07, 2013, 11:22:11
Ugye ez nem csak a magyaroknak van? Gondolom nem, pedig jó volna :)

"- A készpénznyereményeket december 8-án 28:00-ig fizetjük ki a számlákra." :laugh:

Az ügyfélszolgálatnak már meg is van a sablon válasza a reklamációkra:

"Tisztelt Ügyfelünk!

Tájékoztatjuk, hogy a nyeremények kifizetésére vállalt határidő még nem telt le.
Ha további kérdése van, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk!"