UNIBET 12-s kötés vagy system 1 HUF alaptéttel! Próbáld ki!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ryeb Dátum augusztus 06, 2007, 18:33:12
HUF-ra regeltem de csak akkor kapok bonuszt ha Euroba utalom a pénzt. Sajnos utalásnál nem lehet állitani a pénznemet és a profilba sem modositható utólag ... irtam nekik egy mailt angolul hogy változtassák meg eurora a pénznemet, gyakorlatilag azonnal válaszoltak:

Dear Customer

Thank you for your email.

We will change this within 1 hour.

És igy is történt:)

Moneybookers befizetés!

Örömmel értesíthetjük magyar ügyfeleinket, hogy új befizetési módal bővült kínálatunk: mostantól Monebookers-en keresztül is intézheti befizetéseit!

A Moneybookers egy ún. 'online pénztárca', amin keresztül Unibet fogadószámlájára történő átutalásait gyorsan, egyszerűen és kényelmesen intézheti. A Moneybookers-en való regisztrációhoz csupán email címre van szüksége.

Részletes információért lépjen be felhasználónevével és titkos jelszavával Unibet fogadószámlájára.


Sok szerencsét a fogadásokhoz!
:great:

Próbálta már valaki az Unibeten ezt a 100%-os bónuszt (van odds kikötés?)? hogyan kapom meg csak befizetek és jóvá is írják?
Az érdekelne még, hogy kifizetésnél kell iratot másolatát küldeni?meg, h milyen tapasztalatok vannak vele kapcsolatban, írtam nekik e-mailt, de nem adtak valami konkrét választ, adtak egy linket, hogy ha tisztázni akarom a kifizetéssel kapcsolatos dolgokat itt nézzem meg, de teljesen nem is volt ilyesmiről szó benne  ???
Tetszik az unibet egyelőre, csak minden annyira el van dugva, hogy nem lehet megtalálni az infókat és félek még egy csomó dolgot nem találtam meg  :laugh:
Bocs, a sok kérdésért. 

Hali!
Én "dolgoztam" velük, bár kis téttel, de azzal nem volt gond. 4000 Huf befizetés után 8-at kivettem, meg még 4 maradt (amit aztán el is buktam:-) ). De a 8 ezres 3 nap mulva rendben a folyószámlámon volt. Szóval szerintem okésak.

Hi!
Én még most kóstolgatom az unibet oldalt. Probáltam letölteni a pokert is, de ugyanazzal a névvel és jelszóval nem tudok belépni mint ami a sportfogadás oldalon van. Holott az oldalon azt írják ua. nickname-l kell belepni. Tud ebben segíteni valaki? Köszi!

Sziasztok,

engem érdekelne ez a fogadóiroda,

a következő kérdéseim lennének:
1. Itt tényleg lehet 1 Ft-os alapon játszani, mert akkor már tudom hova verem el a maradék 1 Huf-jaimat?
2. Van-e valamilyen befizetési bónusz és mit a feltételei, illetve akkor is érvényes-e ha Forintban regelek nálunk?

Előre is köszi a válaszokat.  :beerchug:

Idézetet írta: Szifon01 Dátum október 25, 2007, 10:22:53
Sziasztok,

engem érdekelne ez a fogadóiroda,

a következő kérdéseim lennének:
1. Itt tényleg lehet 1 Ft-os alapon játszani, mert akkor már tudom hova verem el a maradék 1 Huf-jaimat?
2. Van-e valamilyen befizetési bónusz és mit a feltételei, illetve akkor is érvényes-e ha Forintban regelek nálunk?

Előre is köszi a válaszokat.  :beerchug:
csáó

Euroba regeld a számládat mert csak akkor adnak 100% befizetési bónuszt 20 euróig.. aztán irsz nekik egy mailt és átváltják forintba. Én forintba regeltem de befizetés elött átirattam euroba ( persze nincs ilyen beállitás, mailezni kell, az angolra irj, mert a magyar ügyfélszolgálat ... mindegy, szal az angolra irj:) ) Aztán befizetés után vissza akartam iratni forintra, az már nem tetszett nekik.

Köszi szépen a gyors választ, de azt nem értem, hogy hogy is lehetne ezt megoldani?
Elmondom a lényeget:
MB-ről szeretnék befizetni, de az meg Huf-ban van  :(
Akkor hogy lehetne azt megoldani hogy kapjak bónuszt?

Hi!
nemrég utaltam mezei Otp folyószámláról a szükséges 4000 ft-ot , a bónusz rendben +jött. Viszont ezzel h folyószámláról utaltam volt 1 kis bukta mert levontak a számláról 2000 ft eseti díjat az átváltás miatt. szal a bónusszal nem volt gond.

Sziasztok!

Néhány hónapja fogadok a unibetnél. A pénzkivétet nem próbáltam eddig.
Ma igen (  banki utalást) de a 2. lépésnél (megerősítés) mindig panaszkodik, hogy az oldal nem található:

Oldal nem található
Kérjük próbálja a www.unibet.com oldalról.

Egyáltalán működik az utalásos pénzkivét náluk?
Utoljára mikor sikerült igy pénzt kivenni tőlük?

Köszi előre is.

Idézetet írta: jock Dátum november 08, 2007, 21:28:04
Sziasztok!

Néhány hónapja fogadok a unibetnél. A pénzkivétet nem próbáltam eddig.
Ma igen (  banki utalást) de a 2. lépésnél (megerősítés) mindig panaszkodik, hogy az oldal nem található:

Oldal nem található
Kérjük próbálja a www.unibet.com oldalról.

Egyáltalán működik az utalásos pénzkivét náluk?
Utoljára mikor sikerült igy pénzt kivenni tőlük?

Köszi előre is.

Esetleg probáld meg más böngészőkkel is....s ha eleinte igényelsz pénzt, akkor lehet kérnek valamilyen fénymásolatot személyid után stb. Csekkold a leveleidet is...


Köszi Milan!

WinXp/Explorer6, Firefox1.5  ( két különböző gépről, Ip-ről is)  és a helyzet ugyanaz.
Frissítgetek egy sort és küzdök még egy kicsit...

Explorer7-tel is ugyanaz volt a helyzet, de nem adtam fel... ( főleg, mert kellene a pénz is)

Mivel a bankom swift és iban kódját nem volt kötelező megadni, korábban nem is adtam meg.
Így aztán kiderítettem( és bepötyögtem)  a swift kódot is.
Először panaszkodott rá, de miután "összetoltam" (kihagytam belőle a space-eket).
már tetszett neki, elfogadta az igénylés megerősítését .... úgy tűnik túlléptem a problémán.

Nem értem, hogy miért nem jelölik kötelező mezőnek ezt is.
És ha már így van miért egy félrevezető üzenet jelenik meg
( Oldal nem található. Próbálja a www.unibet.com-ról elérni)


Én nem tudom mi a franc van az Unibetnél,de mióta ezen az új veboldalukon dolgoznak telejes a káosz náluk. Korábban minden rendben volt velük,a ki és befizetések gond nélkül zajlottak. Kb 10napja viszont...Kezdődött azzal hogy a kifizetés Moneybookers-re a szokásos fél nap-egy nap helyett három napig tartott.Aztán maradt még egy kis apró,kb12euró a számlámon(a minimális utalás15eu)mondom beteszek még 15-öt,akkor a tizenkettőt is ki tudom venni.Most az van hogy a befizetésemet hétfő óta nem írták jóvá az Unibet számlámon.....A mailokra nem reagálnak-le vagyok tojva....ennyi.Pedig olyan jó kis iroda volt eddig...

Én meg pont most gondolkoztam azon, hogy be kéne oda fizetni.