BL Visszaszámlálás - Unibet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Szombaton, május 25-én, a Real Madrid a városi rivális Atletico ellen küzd a Bajnokok Ligája fináléjában, az Unibetnél pedig hétfőtől minden nap egy új promócióban vehetünk részt.

Elindult a visszaszámlálás.

Hétfő, május 19 - Szerezz 15 ingyen pörgetést!

Fogadj bármilyen sportágra legalább 10.000 forint értékben és 15 ingyen pörgetést kapsz holnap (kedd, május 20) az Aliens nyerőgépen.

Feltételek:

A promóció jelentkezni kell a promóció oldalán megadván az Unibetes felhasználóneved, majd rákattintván az opt-in-re.

- Hétfőn elhelyezett és kiértékelt fogadások érvényesek 0:00-tól 23:59-ig
- Az ingyen pörgetés kedden (május 20.) érvényes 0:00-tól 23:59-ig
- asztali böngészés, és mobil böngészés esetében is érvényes
- bónuszként kapod a nyereményt, s a bónuszt 25x kell megforgatni Netent slots játékokon, kifizetés előtt
- nyereményt csak akkor lehet igényelni, miután teljesítetted a teljes bónuszösszeg megforgatását
- Baccaraton és ruletten történő forgatás nem érvényes
- Blackjacken, videópókeren és egyéb asztali játékon való forgatás 10%-os teljesítést jelent.
- meg nem forgatott bónusz 30 nap után elvesztődik


Kedd, május 20 - Fogadj kockázatmentesen a hoki vb-re!

Nem kell mást tenned, mint elfogadni a bónuszt a bónusz szekcióban, majd fogadni a hoki vb-re. A fogadásnak le kell zárulni a május 20-nán 23:59-ig, és, ha a fogadásod elveszíted, akkor az Unibet 1.500 forintot visszatérít.

Feltételek:

A promóció jelentkezni kell a promóció oldalán megadván az Unibetes felhasználóneved, majd rákattintván az opt-in-re.

- Az ajánlat május 20-án 23:59-ig tart
- Csak az első fogadásod veszik figyelembe
- Csak az 1.40 feletti fogadások, vagy annál nagyobb oddsok vesznek részt a promócióban
- A kockázatmentes fogadást el kell fogadnod először, majd a következő fogadásod számít úgy, mint kockázatmentes fogadás


Szerda, május 21 - Nyerj aláírt Christiano Ronaldo futball cipőt!

Játssz legalább 3.000 forint értékben az Unibet kaszinó Football Star játékán, és nyerhetsz egy pár aláírt futball cipőt C. Ronaldo kézjegyével.

Ide kattintva iratkozz fel a promócióra, és minden 3.000Ft/10€ megforgatása után egy sorsjegyet kapsz a sorsolásba. Ha nincs még Unibet-számlád, nyiss egyet ITT.

Feltételek:

- Az ajánlat május 21-én 23:59-ig tart
- Minden 10€ után, amit Football Star játékon forgatsz meg, egy sorsjegyet kapsz a sorsolásba
- Csak a valódi pénzes játék a nyerőgépen számít bele a promócióba
- A sorsolásra május 22-én kerül sor és a csomag május 30-ig postázásra kerül.


Csütörtök, május 22 - Kockázatmentes fogadás a Magyarország-Dánia futball mérkőzésre!

A válogatottunk ma este a dánok ellen lép pályára, és, hogy a mérkőzés még izgalmasabb legyen egy 1.500 forintos kockázatmentes fogadással vár az Unibet mindenkit.

Nem kell mást tenned, mint elfogadnia  bónuszt a bónusz szekcióban, majd fogadni a mérkőzésre. A fogadásoknak le kell zárulnia május 22-én 23:59-ig, és, ha a fogadásod elveszíted az Unibet 1.500 forintig visszafizeti a tétet.

Feltételek:

- Az ajánlat május 22-én 23:59-ig érvényes
- Csak az első fogadásod a bónusz elfogadása után számít kockázatmentes fogadásnak
- Csak az 1.40 vagy afeletti oddsok számítanak bele a promócióba


Ez jó, mert a magyar meccset reklámozza, aztán lentebb azt írja, hogy ATP meccsre kell fogadni  :laugh:
Most akkor mivan?

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 22, 2014, 10:32:03
Ez jó, mert a magyar meccset reklámozza, aztán lentebb azt írja, hogy ATP meccsre kell fogadni  :laugh:
Most akkor mivan?

Nyilván elírták. A bónusz a Magyarország-Dánia mérkőzésre vonatkozik. Ha a bónuszaidhoz belépsz ott is láthatod.

Péntek, május 23 - Futball freeroll!

Csatlakozz a Bajnokok Ligája freerollhoz, ahol készpénz nyereményeket és egy Christiano Ronaldo által aláírt futball cipőt nyerhetsz. Ha nincs még Unibet-számlád, nyiss egyet ITT.

-Név: Champions League freeroll
-Kezdés: 20:00

Nyeremények:
1. 350€ + C. Ronaldo által aláírt cipő
2. 250€
3. 200€
4. 100€
5. 100€

Feltételek:
- A freerollra maximum 1000 játékos regisztrálhat
- A freeroll minden Unibet játékos számára nyitott
- A díjat az Unibeten regisztrált címre küldik


Jó esély van rá, hogy a szombati promócióban egy két személyes hajdúszoboszlói wellness hétvégét lehet majd nyerni, amelyet C. Ronaldoval KELL eltölteni.

(mondjuk egy feltöltési bónusznak jobban örülnék.  :)  )

Idézetet írta: SPF Ajánlatok Dátum május 23, 2014, 07:32:58
-Név: Champions League freeroll
-Kezdés: 20:00

Nyeremények:
1. 350€ + C. Ronaldo által aláírt cipő
2. 250€
3. 200€
4. 100€
5. 100€

Még van kb. 580 hely. Bár az új póker szoftverük kicsit idegesítő, de szerintem érdemes indulni ezen hátha leesik valami. Reload bónusz nekem is jobban eset volna, lehet majd a vébére kapunk.

Sztem eléggé adja magát, hogy a "visszaszámlálás" vége egy reload bónusz lesz :)

Egyre rosszabb ez az iroda. Ez a pókerszoftver is nagyon nehezen jön be. Ha már letöltöttem, benéztem milyen freerollok vannak. Láttam ma este 6-ra egyet Fun Friday néven. Mondom ez fun lesz. Regelni akarok, de kéne jelszó. Megyek chatre, rákérdezek a jelszóra. Ilyet szól a csaj hogy ez alkalmazottaknak van hogy jobban megismerjék a rendszert, ezáltal jobban tudjanak segíteni  :D :D LOL.

Mondjuk ezt a freerollt nem találom sehol se, pedig a keresőbe is írtam a nevét. De úgyse lennék gépközelben ma este :redchug:

Főablak - Tournament nyíl/almenü - Jobboldalt felül katt a Full Schedule-re - Alul ott lesz hogy Champions League Freeroll (Tournament ID: 246579)

Egyébként nem, nekem nem egyértelmű h. jön a reload bónusz a visszaszámlálás végén, amíóta frissült az iroda kinézetben meg szoftverben azóta egy nagy káosz van, régebben több és kedvezőbb promói voltak szvsz.

Azért a biztonság kedvéért érdemes végezni a tegnapi meccs után esetlegesen megkapott bónuszokkal, mert ha reload jön, akkor az csak egy napig lesz elérhető valószínűleg és ugye két bónusz nem lehet aktív egyszerre.