BL Visszaszámlálás - Unibet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A tegnapi bónusz miatt nem kell izgulni 1 nap van arra hogy teljesítsd a követelményeket, Nekem már törölték is a számlámról  >:(

Az nem is egynapos bónusz volt hanem csak félnapos.
Este a meccs után már jóváírta a bónuszt, aztán rögtön ki kellett forgtani, mert aki nem figyelt délben már törölték is.

Komolyan azt hittem, hogy az 1 nap csak elírás vagy valami vicc...

Mondjuk nekem jött a fogadás, de akkor is érdekes.

Szombat, május 24 - Kockázatmentes fogadás a Bajnokok Ligája döntőre!

Végre itt a várva várt nap, és, hogy a BL döntő még izgalmasabb legyen az Unibet egy 1.500 HUF értékű kockázatmentes fogadással várja a játékosait. Nem kell más tenned, mint elfogadni a bónuszt a bónusz szekcióban, majd fogadni a Real Madrid - Atletico Madrid Bajnokok Ligája döntőre. Ha nincs még Unibet-számlád, nyiss egyet ITT!

Feltételek:
- Az ajánlat május 24-én 20:45-ig érvényes
- Csak az első fogadásod a bónusz elfogadása után számít kockázatmentes fogadásnak
- Csak az 1.40 vagy afeletti oddsok számítanak bele a promócióba


Ha az ajánlat elfogadásától számít az 1 nap, amely a forgatásra rendelkezésre áll majd, akkor érdemes egy kicsit várni, hogy akár holnap délután is legyen időnk fogadni.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 24, 2014, 10:06:27
Ha az ajánlat elfogadásától számít az 1 nap, amely a forgatásra rendelkezésre áll majd, akkor érdemes egy kicsit várni, hogy akár holnap délután is legyen időnk fogadni.

Így van :ok:
Szerintem mindenki nagyobb durranásra várt :D

Tavaly szerintem 3000-S volt itt.

Ha igazak a "pletykák", a fogadásnak nem feltétlenül a BL döntőre kell vonatkoznia, egyszerűen az ajánlat elfogadása utáni első "non live" bet lesz biztosítva.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 24, 2014, 17:53:53
Ha igazak a "pletykák", a fogadásnak nem feltétlenül a BL döntőre kell vonatkoznia, egyszerűen az ajánlat elfogadása utáni első "non live" bet lesz biztosítva.

Mindig tud újabb meglepiket ez az iroda :D