Foci VB Tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


David Luiz megkapta a gólt vagy öngól volt?

Idézetet írta: csaba101 Dátum június 28, 2014, 21:42:19
David Luiz megkapta a gólt vagy öngól volt?

FIFA honlapon még ő a gólszerző, ha holnap délelőtt is ő lesz, akkor megkapta a gólt  ;)

Van egy 2 milliót hozó fogadásom amiben benne van, hogy gólt szerez. :)Már csak 3 másik gólszerző kellene akkor hozzá! ;D

Idézetet írta: Knapp Dátum június 28, 2014, 21:29:13
Elvileg a holtversenyben lévők számával kéne osztani az eredeti szorzót, nem?
Bár megértem, hogy ez eléggé nehezítené a kiértékelést.

Nincs szarozás. Nyertes mind.  ;)

Idézetet írta: csaba101 Dátum június 28, 2014, 21:42:19
David Luiz megkapta a gólt vagy öngól volt?

bet365 már a nyereményeket is kifizette rá.  :ok:

Idézetet írta: Knapp Dátum június 28, 2014, 21:29:13
Elvileg a holtversenyben lévők számával kéne osztani az eredeti szorzót, nem?
Bár megértem, hogy ez eléggé nehezítené a kiértékelést.


Butaság.
Bárhol a világban, bármilyen tornán, bajnokságban, azonos gólszám elérése esetén több gólkirályi címet osztanak ki. Vagy nem?
Most ebben a játékban ez miért lenne másképpen?



Idézetet írta: Várda64 Dátum június 29, 2014, 04:42:50
Butaság.
Bárhol a világban, bármilyen tornán, bajnokságban, azonos gólszám elérése esetén több gólkirályi címet osztanak ki. Vagy nem?
Most ebben a játékban ez miért lenne másképpen?
Nem, a fogadóirodáknál ha több azonos helyezett van bárhol (jelesül gólkirálynál) akkor a helyezettek számával osztják a szorzót és így lesz győztes mind.

Idézetet írta: Várda64 Dátum június 29, 2014, 04:42:50
bet365 már a nyereményeket is kifizette rá.  :ok:

Butaság.
Bárhol a világban, bármilyen tornán, bajnokságban, azonos gólszám elérése esetén több gólkirályi címet osztanak ki. Vagy nem?
Most ebben a játékban ez miért lenne másképpen?

Az, hogy hány gólkirályi címet osztanak, az nem érdekli az irodát, ha ők a holtverseny nélküli szorzókat adták meg alapból.
Itt a magas szorzók az önálló győzelemnek szóltak.

Egyébként általában eldöntik a holtversenyt a játszott percek (esetleg a gólpasszok) száma alapján, így az sem teljesen igaz, hogy az ugyanannyi gól automatikusan holtversenyt is jelent.
2010-ben pl. Müller ugyanannyi góllal lett gólkirály, mint az őt követő Villa és Sneijder...
(a FIFA a gólpasszokat számolja először, aztán nézi, hogy ki lőtt sűrűbben gólt)

Ebben az esetben a "legtöbb gólszerző egy csapatban" volt a kérdés és most is több csapatban 4-4 játékos van holtversenyben 1-1 góllal. (a bosnyákok és a portugálok  már ki is estek, az már úgy is marad.)

Mivel elvileg 5-10 játékos, vagy akár az egész 23-as keret is végezhetne holtversenyben, így nem lenne túl jó üzlet az irodának a teljes összeget kifizetni mindenkinek.  :)


A végső mérkőzések közeledtével kezd egyre szorosabb lenni a harc a főnyereményért. Jelen pillanatban:

1   junglefever   490 000.00
2   csaba101   463 000.00

:beerchug:

Sajnos ez egy nap alatt nagyot változott! :'(

Ne sajnáld, pvictorya  ;)

Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 07, 2014, 16:28:50
Ne sajnáld, pvictorya  ;)

Ő is sajnálja, mert ő a feleségem. Amúgy nem tudom, hogy jött ő ide, mert soha nem írt a fórumba.

Idézetet írta: csaba101 Dátum július 08, 2014, 13:17:49
Ő is sajnálja, mert ő a feleségem. Amúgy nem tudom, hogy jött ő ide, mert soha nem írt a fórumba.

:wall: :redchug:

Szabályzat, 19. pont: Minden személy csak egy felhasználóval szerepelhet a játékban (követjük az IP-ket, s csalás esetén kizárjuk a játékost). Egy háztartáson belül csak egy játékos!

És akkor mi is lesz a szankciója ennek.........

Idézetet írta: csaba101 Dátum július 08, 2014, 13:17:49
Ő is sajnálja, mert ő a feleségem. Amúgy nem tudom, hogy jött ő ide, mert soha nem írt a fórumba.

Nevelés kérdése az egész. Én már évekkel ezelőtt elmagyaráztam a Páromnak: "Édesanyám! Ha bárhol azt látod, hogy Várda64 és ennek különböző változatait, akkor szépen megkeresed a jobb felső sarokban az X-et és ráklikkelsz!" Nem is kellett még sehol sem magyarázkodnom miatta.  :)