Benedek185 naplója, tippjei és elemzései

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A Tonybet nevű irodáról valakinek van-e valamilyen tapasztalata, játszik-e ott valaki? Annyit tudok, hogy litván, TonyG alapította iroda. Megbízhatóak, korlátoznak-e, ill. a kifizetés terén korrektek-e?  :)

Sziasztok! Kis helyzetjelentés következik!
A vizsgáknak több-kevesebb sikerrel vége, mondhatni újra szabad vagyok.  :ok:
Fogadni már nagyon régóta nem fogadtam (értsd 2-3 hete  :laugh:), ideje tehát újra belemerülnöm a dolgokba. Régebben mondtam, hogy a póker világa is foglalkoztat, azonban az az igazság, hogy nagyon elhanyagoltam az utóbbi időkben, Black Jack-et szintén. Jó lenne valami rendszert vinni nem csak a normál életembe, hanem a sportfogadói életembe is!  :ok:

Kis témaváltás. Nem tudom, hogy hallottatok-e már a spread fogadásokról, azon belül is a point spread fogadásokról, a Spreadex és a Sportingindex nevű oldalakról, de nekem ez egészen új szemléletet hozott a sportfogadói életembe. Érdekes kis fogadási típus ez, de koránt sem kockázatmentes, sőt. Amilyen nagyokat kaszálhat vele az ember, olyan nagyokat bukhat is vele.
Majd nyitok erről egy topikot, ahol megpróbálom bemutatni ezt a fogadási formát, előnyeit, hátrányait és a két irodát.

De addig is nyugodtan megoszthatjátok véleményeiteket, tapasztalataitokat, mit gondoltok erről stb.!  :)

Idézetet írta: benedek185 Dátum január 31, 2015, 12:42:13
Sziasztok! Kis helyzetjelentés következik!
A vizsgáknak több-kevesebb sikerrel vége, mondhatni újra szabad vagyok.  :ok:
Fogadni már nagyon régóta nem fogadtam (értsd 2-3 hete  :laugh:), ideje tehát újra belemerülnöm a dolgokba. Régebben mondtam, hogy a póker világa is foglalkoztat, azonban az az igazság, hogy nagyon elhanyagoltam az utóbbi időkben, Black Jack-et szintén. Jó lenne valami rendszert vinni nem csak a normál életembe, hanem a sportfogadói életembe is!  :ok:

Kis témaváltás. Nem tudom, hogy hallottatok-e már a spread fogadásokról, azon belül is a point spread fogadásokról, a Spreadex és a Sportingindex nevű oldalakról, de nekem ez egészen új szemléletet hozott a sportfogadói életembe. Érdekes kis fogadási típus ez, de koránt sem kockázatmentes, sőt. Amilyen nagyokat kaszálhat vele az ember, olyan nagyokat bukhat is vele.
Majd nyitok erről egy topikot, ahol megpróbálom bemutatni ezt a fogadási formát, előnyeit, hátrányait és a két irodát.

De addig is nyugodtan megoszthatjátok véleményeiteket, tapasztalataitokat, mit gondoltok erről stb.!  :)

Várom kiváncsi vagyok a véleményedre.

West Brom-Tottenham
ANGLIA: Premier League
tipp: összesített gólok 1.5 felett
odds: 1.36
iroda: bet365
tipperősség: 7/10
végeredmény: 0-3


Chelsea-Manchester City
ANGLIA: Premier League
tipp: mindkét csapat szerez gólt
odds: 1.73
iroda: bet365
tipperősség: 7/10
végeredmény: 1-1


Leverkusen-Borussia Dortmund
NÉMETORSZÁG: Bundesliga
tipp: Leverkusen gólok 1.5 felett
odds: 2.20
iroda: bet365
tipperősség: 6/10
végeredmény: 0-0

RNK Split-Istra 1961
HORVÁTORSZÁG: 1. HNL
tipp: RNK Split gólok 1.5 felett
odds: 1.66
iroda: bet365
tipperősség: 6/10
végeredmény: 2-2


Nem mondom, nagy mák kellett ehhez a két gólhoz...  :)

Schalke 04-Mönchengladbach
NÉMETORSZÁG: Bundesliga
tipp: döntetlen, vagy Borussia M'gladbach
odds: 1.53
iroda: bet365
tipperősség: 7/10
végeredmény: 1-0


http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=13470

Hát nem ilyen visszatérésre számítottam, ami a Gurut illeti, de még semmi sincs veszve, messze  még a hó vége.  :ok:

Arra viszont büszke vagyok, hogy az elemzésem kikerült a sportfogadas fórum facebook-os oldalára, hogy a tipp nem jött, na az már más kérdés....  :laugh:

Nem életem elemzése, de a tippben annál biztosabb vagyok!  :ok:

Tottenham-Arsenal
ANGLIA: Premier League
tipp: mindkét csapat szerez gólt
odds: 1.57
iroda: bet365
tipperősség: 8/10
végeredmény: 2-1


http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=megnez&id=13477

Eriksson meg Erikssen, nem kéne kapkodnom...  :laugh: (azóta javítva)

Gurun kívül:

Atletico Madrid-Real Madrid
SPANYOLORSZÁG: Primera Division
tipp: Atletico Madrid szerez gólt
odds: 1.25 (1.36-ról indult!)
iroda: bet365
tipperősség: 8/10
végeredmény:


Vendégeknél Casillas a kapuban, Pepe és Ramos sérült, Marcelo eltiltott. Erősen sanszos egy hazai gól, főleg úgy, hogy egy győzelemmel az Atletico pontban utolérné a Realt.

nem érné utol am, mert 7 pont van köztük  ;)

Idézetet írta: hubika88 Dátum február 07, 2015, 14:26:41
nem érné utol am, mert 7 pont van köztük  ;)

Uhhh, tényleg, ezt nagyon benéztem... ez egy ilyen nap úgy látszik...  :bash:  :laugh:
Kösz, hogy szóltál!  :ok:

Gurun kívül:

West Ham-Manchester United
ANGLIA: Premier League
tipp: West Ham szerez gólt
odds: 1.44
iroda: bet365
tipperősség: 7/10
végeredmény: 1-1

Tudom-tudom, kupára fogadni mindig necces, de véleményem szerint van ráció ebben a tippben. Gólerős mindkét csapat, a statok bíztatóak és az a bizonyos megérzés is pozitív hangú.  :)

Anderlecht-Gent
BELGIUM: Belga Kupa
tipp: mindkét csapat szerez gólt
odds: 1.80
iroda: bet365
tipperősség: 7/10
végeredmény: 3-0


BREAKING NEWS!!!

Sziasztok!
Ma reggel, borotválkozás közben pattant ki az az ötlet a fejemből, hogy mi lenne, ha ezentúl csak mindkét csapat gólos területen mozognék? Az over világa úgymond Laudrupé, aki valljuk be, elég profin, okosan és korrekten csinálja a dolgokat. Ezt szerintem senki se vitathatja.  :ok:

Ennek így semmi értelme, hogy összevissza hozom a tippeket, ráadásul most már elemzések nélkül (ami kezdetben alapelvem volt), a Guruhoz nincs erőm, kedvem, időm, ezzel legalább egy dologra fókuszálnék. A (jó) kínálat függvényében napi 3-4-5 tippel jelentkeznék, melyek alapos kiválasztáson mennének keresztül. Az odds nem igazán számít. A kiválasztási módszerem az idő múlásával remélem egyre jobb és jobb lesz és kifejlődik annyira, hogy nagyrészt profitálni tudjak a dologból.

Minden hónap végén lenne egy kis statisztika (nyertes/vesztes tippek aránya, ROI stb.), amely rávilágítana arra, hogy van-e értelme-e ezt csinálnom.

Mit szóltok hozzá? Jöhet hideg-meleg!

Mindenesetre szerintem, vágjunk bele!  :)