Bet365 - Hűségbónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Adtak 3000 Ft-ot.  :)  Az elmúlt 8 évben soha egy fillért sem kaptam hűségbónuszra, lehet ezt is eltévesztették???  ;D


15 Euró.  :o
Sose volt több 1500ft/5Eurónál

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 08, 2015, 20:19:37
15 Euró.  :o
Sose volt több 1500ft/5Eurónál

mennyi forgatás után jött ennyi?

500 ft-nevetséges. Hetvenezret buktam 2 nap alatt. Amikor tízért játszottam akkor 1500-öt adtak.  >:(


Kíváncsi vagyok most majd adnak e. Az elmúlt 48 órában 420-430 ezer körül forgattam.

Bet365-ön működik még az a zsiványkodás,hogy megigényeljük a bónuszunkat (a maximum 15ezret) és tenisz meccsek fogadásával egy kis ingyen pénzhez juthatunk? Én kb. egy éve sikeresen tudtam ezt alkalmazni most új ip-ről új számláról már nem merem megprobálni,mert mintha erre említést tettek volna a szabályoknál.Valakinek tapasztalat erről ?

En altalaban olyan havonta ,kethavonta kapok 750-1500 as bonusokat illetve a rangadokra ingyen 3000 res elo fogadasokat amenyiben pre gamere fel rakok 3000 ret .Egyszer egy huzamosabbidore 1 ev korul nem fogadtam a betnel nem is nagyon leptem be es akkor kaptam egy e mailt hogy ujra igenybe vehetem az elso befizetesnel jaro bonust.(max 15.000) Azota rendszeresebben hasznalom ,fokent elo fogadasi kinalata miatt.

Idézetet írta: nolimit001 Dátum augusztus 01, 2015, 14:51:08
Bet365-ön működik még az a zsiványkodás,hogy megigényeljük a bónuszunkat (a maximum 15ezret) és tenisz meccsek fogadásával egy kis ingyen pénzhez juthatunk? Én kb. egy éve sikeresen tudtam ezt alkalmazni most új ip-ről új számláról már nem merem megprobálni,mert mintha erre említést tettek volna a szabályoknál.Valakinek tapasztalat erről ?

10.   Minden piac/esemény kombinációnál, akár mérkőzés előtti vagy élő, kizárólag az első választásra tett fogadás számít bele a megforgatási követelmények teljesítésébe. A más választásokra tett fogadások ugyanannál a piac/esemény kombinációnál már nem számítanak bele a megforgatási feltételekbe. Ezek a feltételek a további korlátozásokkal együtt érvényesek. Például, ha jogosult a bónuszra és arra fogad, hogy a Man Utd legyőzi a Chelsea csapatát a Játékidő eredménye piacon legalább 1.50-es (1/2) szorzóval, úgy a fogadása beleszámít a megforgatási feltételekbe, azonban ha később ugyanennél a mérkőzésnél Ön a Chelsea-re fogad a Játékidő eredménye piacon, akár mérkőzés előtt vagy élőben, úgy a fogadása nem számít bele a megforgatási feltételekbe. Amennyiben az első fogadása kisebb szorzóval rendelkezik, mint 1.50 (1/2) bármilyen piac/esemény kombinációja esetén, ez a fogadás és minden további ugyanerre a piac/esemény kombinációra vonatkozó fogadás nem fog beleszámítani a megforgatási feltételek teljesítésébe.
11.   Az ázsiai hendikep és a gólok száma (goal line) piacokra megtett élő és mérkőzés előtti fogadások nem számítanak bele a 3. feltételben szereplő megforgatási követelménybe.
12.   A Felvehető most funkcióval lezárt vagy az Azonnali játékokra tett fogadások nem számítanak bele a 3. feltételben szereplő megforgatási követelménybe.

Szerintem zsiványkodás alatt azt érti, hogy amikor már érezhető, hogy vége lesz a meccsnek ebben a játékban akkor arra fogad, hogy a következő játékban ki nyeri a pontot és hasonló. Ilyesmi alkalmazható snookernél is, legalábbis én snookeres bónuszkipörgetős taktikáról olvastam itt a fórumon :)

Na most, hogy ez mennyire megengedett és büntetendő-e, azt nem tudom.

Elvileg már nem működik. Legalább is pár hete nekem nem számolta. Biztos h nem számolta.
Viszont egy barátomnak amikor segítettem, fogadtam egyet neki, és neki számolta.

Bónuszt általában szerdán és csütörtökön adnak?

Idézetet írta: bryan_65 Dátum augusztus 10, 2015, 15:16:26
Bónuszt általában szerdán és csütörtökön adnak?

Inkább úgy helyes, hogy vagy szerdán, vagy csütörtökön. Én általában szerdán este felé kapom meg, de valóban volt olyan, hogy csütörtökön érkezett az értesítés.