10Bet - 2 euró ingyen

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Most mindenki aki regisztrál a 10Bet-nél bónuszként kap 2 eurót, anélkül, hogy számláját feltöltené.

Nem kell mást tenned csak nyiss egy számlát a 10Bet-nél, s a 2 euró máris ott van a számládon.

Ha még nincs 10Bet-es számlád akkor klikk ide.

"Client is eligible to withdraw funds after making a deposit of 10 Euros and rollover the deposit 5 times."
Ezt  tudná nekem értlemezni valaki? előre is köszi:)

Ha jól értem: "A kliens kiveheti a tőkéjét, miután csinált egy 10 eurós betétet, és azt ötször megforgatta."
Ha nem így van akkor bocs


Ez a 2 euros bónusz él még? Nem tudja valaki.  :)

Nem, sajnos jelenleg ez a promoció nincs, de nem kizárt, hogy még lesz.

Köszi a választ. Erről lemaradtam. :'(

Az iránt érdeklődnék, hogyan működik ez a totopot. Azt kiolvastam a szabályzatból, hogy vannak "levels of prizes", de hogy pontosan mik is ezek, hány találattól vannak és mennyi az összege, arról nem találtam semmi infot. Ebben tudna valaki segíteni?

Idézetet írta: szigo Dátum november 04, 2007, 23:21:21
Az iránt érdeklődnék, hogyan működik ez a totopot. Azt kiolvastam a szabályzatból, hogy vannak "levels of prizes", de hogy pontosan mik is ezek, hány találattól vannak és mennyi az összege, arról nem találtam semmi infot. Ebben tudna valaki segíteni?

Úgyanúgy müködik mint a hagyományos totó. Meg van adva egy szelvény, azt ki kell tölteni, s az első három kategoria nyer....

Pl. itt van egy korábbi szelvény:
http://www.totopot.com/CouponResults.aspx?MerchantID=1&CouponID=331

4 személynek volt 13 találata és egyenként € 1,246.57-t nyertek.


Úgyanúgy müködik mint a hagyományos totó. Meg van adva egy szelvény, azt ki kell tölteni, s az első három kategoria nyer....

Pl. itt van egy korábbi szelvény:
http://www.totopot.com/CouponResults.aspx?MerchantID=1&CouponID=331

4 személynek volt 13 találata és egyenként € 1,246.57-t nyertek.
[/quote]

Még annyit, hogy itt csak 12 meccs volt, tehát elvileg fizetne a 9 találatos is? Mert akkor lett egy kis nyereményem...

Idézetet írta: szigo Dátum november 05, 2007, 09:49:04

Úgyanúgy müködik mint a hagyományos totó. Meg van adva egy szelvény, azt ki kell tölteni, s az első három kategoria nyer....

Pl. itt van egy korábbi szelvény:
http://www.totopot.com/CouponResults.aspx?MerchantID=1&CouponID=331

4 személynek volt 13 találata és egyenként € 1,246.57-t nyertek.

Még annyit, hogy itt csak 12 meccs volt, tehát elvileg fizetne a 9 találatos is? Mert akkor lett egy kis nyereményem...
[/quote]-
Ha csak 3 kategória fizet ,akkor 12-es, 11-es  és 10-es kap nyereményt.

Idézetet írta: szigo Dátum november 05, 2007, 12:56:06
Ha csak 3 kategória fizet ,akkor 12-es, 11-es  és 10-es kap nyereményt.

Érdekes, akkor ez mi?: http://www.totopot.com/CouponResults.aspx?MerchantID=1&CouponID=354

Ezek alapján a 9 találatos is fizet (és ezen 14 meccset kellett eltalálni)! A kérdés itt az, hogy az "Euro frerrollon" is ugyanazok a szabályok érvényesek, mint az "Euro Mixen"?! Vagy csak a telitalálat fizet....
Itt a lényeg ha jól értem, hogy a legtöbb 3 kategória fizet. Tehát ha nincs 12-es, akkor 11, 10, 9... Viszont ez érvényes-e az Euro freerollra is?

Én a Freeroll miatt regeltem náluk.

Hetente 1x, általában pénteken indítják és vasárnapi meccsek vannak benne.( Az eheti már fenn van.)
Egy reg  max 8 oszlopot tehet meg. Egy nyerőkategória van. Szigo előző példájánál maradva: a 11-esek között oszlik meg az  1000 euró.
Meccsdömping esetén indítanak többet is, de a hétköziek  csak 250 eurósak.

Sajnos az utóbbi két hétben nekem nem sikerült tippet érvényesíteni: GEneral error (6)



Milan!

Nincs valami embered a 10bet pokereseknél? Van ugye náluk ez a "welcome bonus" akció, melynek keretében az első 25 VIP pont elérése után adnak 10 eurot, ha írunk a [email protected]. Na most igényeltem szépen ezt a kis bónuszkát, de a fülüket sem mozgatják rá, sőt a második levelemet is szépen figyelmen kívül hagyták.

Kicsit idegesítő, mert ebből akartam nekiindulni...

Megvan a minimum 25 VIP pontod?