Ingyen pörgetések

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum január 02, 2018, 11:43:06
Vegas fulnel van egy promo, ad 30 freespint jackpot slotokra. Csak meg kell nyitni.

Mystery Reelsen ne probalkozzatok, adott ugyan 1,5 eurot (ami kp), de ketszer is amikor mar volt ket jackpot jelem, addig porgette kegyetlen lassan az utolso sort amig el nem haladt az osszes jackpot, pedig haromszor is mar majdnem megallt a harmadiknal...

*jah, WH am.

Hol a legmagasabb a pörgetések értéke?
Ott érdemes mindig játszani.
(vagy mindenhol 0,1 euró/pöri?)

Idézetet írta: Knapp Dátum január 02, 2018, 12:24:09
Hol a legmagasabb a pörgetések értéke?
Ott érdemes mindig játszani.
(vagy mindenhol 0,1 euró/pöri?)

En ugy emlekszem hogy igen, legalabbis amiken a hasonlokat le szoktam jatszani, ezek a Red Tiger slotok kb egy kaptafara keszultek. Mindig azt nyitom meg ahol le is akarom jatszani, szoval nem tutira mondom, de sztem nem muszaj egybol elfogadni az ajanlatot, meg lehet nyitni egy kovetkezo jatekot es igy vegigprobalni (vagy esetleg logout modban).

Nekem a mystery reelsen volt vagy 6*10 ingyen pörgetés a 30 mellett fogalmam sincs honnan
De azt hiszem mondani se kell hogy mennyire semmitérő ez a slot (mint a többi must dropos szar)
A kb 100 pörgetésre jött 1.5 vagy 2 font, kb minden 20. pörgetésre ad valamit ami a tét max 4-5 szerese

Köszi az infót. 4.22 E egyből főszámla. A totemoson játszottam

en nem talalom a promot

Idézetet írta: saviola8321 Dátum január 02, 2018, 13:46:09
en nem talalom a promot
Üdv.
Köszönöm, nekem 6,45€ adott mystery reelsen

Tehát Vegas rész és fent középen kell keresni ezt a képet. Play Now
vagy közvetlenül ezt a játékot elindítani

A WH-n a Winter Winathon játékon nyertem 1 fontot (5x forgatás van rajta) erre a játékra. Itt ha jön a piros lap akkor elbukok mindent, ugye?


Idézetet írta: RedMunchen Dátum január 02, 2018, 14:49:27
A WH-n a Winter Winathon játékon nyertem 1 fontot (5x forgatás van rajta) erre a játékra. Itt ha jön a piros lap akkor elbukok mindent, ugye?
igen!

Idézetet írta: Zsoca Dátum január 02, 2018, 14:54:31
igen!

Köszi, akkor jól gondoltam.  :ok:

Még felfordítottam 3-4 kupát, aztán 7-et felajánlott. Itt gondolkodtam, hogy 2 font biztos profittal kiszállok, a maradékból meg teljesítem a rollovert (2 fontos téten 2 menet), abból is jöhetett volna egy kevés, de folytattam a 2500-as jackpotért; végül a kedvenc számomnál véreztem el.

Mókának jó volt. :great:

Jóváírták a bwin és sportingbet challenge ingyenes pörgetéseit.
Van rá egy hét, nem muszáj kapkodni.
Arra vigyázzatok, hogy aki a sportfogadás kihívást is megcsinálta, annak az a sportfogadásos bónusz áll majd alapból az első helyen (ami vegyes bónusz, sportfogadásra és kaszinóra is felhasználható), tehát ha elkezdni forgatni az ingyenes pörgetések nyereményét, akkor az a vegyes bónuszt fogja forgatni alapból!

Meg lehet cserélni a kettőt, a "hátul lévőt" kell hozzá aktiválni, amit akkor lehet megtenni, ha nincs az első bónuszból éppen függő fogadásunk. (különben technikai hibát ír)

sikerült 30.90 fontot kipörgetni a mysteriböl WH-n :great: :redchug:

Idézetet írta: Hool80 Dátum január 05, 2018, 17:10:40
sikerült 30.90 fontot kipörgetni a mysteriböl WH-n :great: :redchug:

Ez már valami főleg ilyen foson :D

az Unibet és társain megszűntek a pénteki 10 ingyen pörgetések? Kb egy hónapja már nincs


Egy szelvény ingyenesen beküldhető: https://lucky7.williamhill.com/   ezt nem értem :D