Barracuda naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: 710barracuda Dátum szeptember 11, 2007, 08:06:57
Vadászkutya legyek, ha értem. Ffi röplabda EB Oroszország. A csoportküzdelmek alatt  a spanyolok 3 meccsből 3-at nyertek 9-1-es szettaránnyal. A hollandok két vereség után játszottak az addig veretlen német együttessel. Óriási meglepetésre sima 3-0-al legyőzték a németeket. Ez volt az EB bundája, így a görögök nem juthattak tovább, s a playoff résztvevője lett a tulipános gárda. NA DE!!!! @1,40-et adni a spanyol győzelemre??????? Ez talált pénz. Nem tudom elképzelni, hogy ne nyerjenek a spanyolok!!!

Event: European Championships; Holland vs Spain
Market:Match betting
Selection: [email protected]

Tét: 100$
Iroda: Ladbrokes

Köszönöm szépen a tippet, megjátszottam  :topbet_125:

Idézetet írta: 710barracuda Dátum szeptember 11, 2007, 16:34:12
Továbbra is a ffi röpi EB-t játszom. A hazaiak az elég szerényen szereplő bolgárokkal játszanak. Nem okozhat gondot a legyőzésük, s mellettük szól a hazai pálya előnye is. Az oroszok eddig még szettveszteség nélkül állnak.Roppantul meg lennék lepve, ha nem 3-0 lenne itt is a végeredmény. Motíválhatja őket az is, hogy az üldözők közül a finnek és az olaszok is biztosan nyertek.

Russia V Bulgaria    RUSSIA to Win @ 1.30

Tét: 100 USD
Iroda: William Hill

Ezt is meg akartam játszani, csak már lemaradtam sajna, jó tipp volt, grat  :ok:

Idézetet írta: 710barracuda Dátum szeptember 11, 2007, 16:34:12
Továbbra is a ffi röpi EB-t játszom. A hazaiak az elég szerényen szereplő bolgárokkal játszanak. Nem okozhat gondot a legyőzésük, s mellettük szól a hazai pálya előnye is. Az oroszok eddig még szettveszteség nélkül állnak.Roppantul meg lennék lepve, ha nem 3-0 lenne itt is a végeredmény. Motíválhatja őket az is, hogy az üldözők közül a finnek és az olaszok is biztosan nyertek.

Russia V Bulgaria    RUSSIA to Win @ 1.30

Tét: 100 USD
Iroda: William Hill


tükörsima 3-0 az oroszoknak

Összes profit: 88 $
Összes tét: 225 $
Megtérülés:39,11 %

Mára nincsen valami röpi tipped? Szerintem a Bulgároknak nyerniük kéne megint.

megvártam mi lesz a két korábbi meccs eredménye. A finnek nyertek, míg a franciák 0-2-ről nyertek a hollandok ellen.

A mai meccsen az oroszok és a szerbek 1,1-1,14 körüli oddsért biztos hozzák a kötelezőt. A bolgár-lengyel azért érdekes, mert a bolgárok minden erős ellenfélen túlvannak. A csoporton belül kikaptak a finnektől,s a playoffban is túl vannak  az oroszok elleni meccsen(simán kikaptak) A hátralévő lengyel és belga meccset szerintem hozni fogják.

Bulgaria V Poland    BULGARIA to Win @ 1.50

Tét: 50 USD
Iroda: William Hill

Idézetet írta: 710barracuda Dátum szeptember 12, 2007, 15:16:52
megvártam mi lesz a két korábbi meccs eredménye. A finnek nyertek, míg a franciák 0-2-ről nyertek a hollandok ellen.



Rosszul írtam, a hollandok nyertek 3-2-re

#21 szeptember 12, 2007, 17:50:50, 710barracuda
Idézetet írta: 710barracuda Dátum szeptember 12, 2007, 15:16:52
A mai meccsen az oroszok és a szerbek 1,1-1,14 körüli oddsért biztos hozzák a kötelezőt. A bolgár-lengyel azért érdekes, mert a bolgárok minden erős ellenfélen túlvannak. A csoporton belül kikaptak a finnektől,s a playoffban is túl vannak  az oroszok elleni meccsen(simán kikaptak) A hátralévő lengyel és belga meccset szerintem hozni fogják.

Bulgaria V Poland    BULGARIA to Win @ 1.50

Tét: 50 USD
Iroda: William Hill


3-2,hát ez verítékes győzelem lett , de jött

Összes profit: 113 $
Összes tét: 275 $
Megtérülés: 41,09 %

Idézetet írta: 710barracuda Dátum szeptember 12, 2007, 17:47:57
Idézetet írta: 710barracuda Dátum szeptember 12, 2007, 15:16:52
A mai meccsen az oroszok és a szerbek 1,1-1,14 körüli oddsért biztos hozzák a kötelezőt. A bolgár-lengyel azért érdekes, mert a bolgárok minden erős ellenfélen túlvannak. A csoporton belül kikaptak a finnektől,s a playoffban is túl vannak  az oroszok elleni meccsen(simán kikaptak) A hátralévő lengyel és belga meccset szerintem hozni fogják.

Bulgaria V Poland    BULGARIA to Win @ 1.50

Tét: 50 USD
Iroda: William Hill


3-2,hát ez verítékes győzelem lett , de jött

Összes profit: 113 $
Összes tét: 275 $
Megtérülés: 41,09 %


Tenkjúúú  :ok: :beerchug:

az angoloknak nincs több lehetősége, ha ezen a meccsen nem nyernek, akkor a sorsuk már nem az ő kezükben van. izrael ellen nagyon meggyőzőek voltak, az orosz válogatott viszont jóval erősebb játékerőt képvisel. végig hajtós meccset várok, most nem lehet taktikázni, csak a győzelem az elfogadható eredmény

England V Russia    England to win @ 1.62

Tét: 60 USD
Iroda: William Hill


Idézetet írta: 710barracuda Dátum szeptember 12, 2007, 20:50:17
az angoloknak nincs több lehetősége, ha ezen a meccsen nem nyernek, akkor a sorsuk már nem az ő kezükben van. izrael ellen nagyon meggyőzőek voltak, az orosz válogatott viszont jóval erősebb játékerőt képvisel. végig hajtós meccset várok, most nem lehet taktikázni, csak a győzelem az elfogadható eredmény

England V Russia    England to win @ 1.62

Tét: 60 USD
Iroda: William Hill




szeretem az angolokat, sima 3-0

Összes profit: 150,2 $
Összes tét: 335 $
Megtérülés: 44,84%


FFi röpi EB
érdekesen alakul az utolsó nap a playoff-ban. részemről ma nincs fogadás. ha tennék valamit, akkor a szerb-spanyolt játszanám a következők szerint:

Serbia vs Spain
Handicap set betting
Serbia [email protected]

Iroda: 10bet

a spanyoloknak elég egyetlen szettet nyerni, s ők a csoportelsők, így elkerülhetik az elődöntőben az oroszokat.
nem nézetm szét az irodák között, de ahol lehet fogadni szettre, simán meg lehet tolni a 3-1-es szerb győzelmet


a spanyolok előtt játszanak az általam oly nagyon útált németek ( lebundáztak a hollandokkal, most bezzeg hiányzik nekik a nyert szett) nekik le kellene győzniük a franciákat, hogy valami halovány reménysugár derengjen a sötét alagútban, s szerintem ezt meg is fogják oldani. Közel azonos 1,8-1,9 körüli oddsot adnak mindkét csapatra, nem valószínű, hogy bundáznak. aki bírja a borzalmakat az nyomja a németeket @1,80-ért.

talán az olasz -lengyel érdemes még játszani. az olaszok nem juthatnak előrébb, de ahhoz nyerniük kell a csoport leggyengébb csapata a lengyelek ellen, hogy ne előzzék meg őket a bolgárok. miután a bolgárok előbb játszanak, a fogadást csak utána szabad megtenni

a sok számolgatás nem az én műfajom, ezért nem is fogadok ma a röpi eb-re

A gamebookersen lehet arra fogadni, hogy lesz-e ötödik szett a mérkőzésen, általában 1.4-1.45 között mozog az odds arra hogy NEM. Mit szólsz ezt megéri játszani? és ha igen, akkor melyik meccsre?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum szeptember 13, 2007, 12:53:21
A gamebookersen lehet arra fogadni, hogy lesz-e ötödik szett a mérkőzésen, általában 1.4-1.45 között mozog az odds arra hogy NEM. Mit szólsz ezt megéri játszani? és ha igen, akkor melyik meccsre?

a spanyolon szerintem nem lesz, a németen sem, de nagyon sok a bizonytalanság a mai napban, én nem ajánlom a fogadást

Idézetet írta: 710barracuda Dátum szeptember 13, 2007, 12:27:19

a spanyolok előtt játszanak az általam oly nagyon útált németek ( lebundáztak a hollandokkal, most bezzeg hiányzik nekik a nyert szett) nekik le kellene győzniük a franciákat, hogy valami halovány reménysugár derengjen a sötét alagútban, s szerintem ezt meg is fogják oldani. Közel azonos 1,8-1,9 körüli oddsot adnak mindkét csapatra, nem valószínű, hogy bundáznak. aki bírja a borzalmakat az nyomja a németeket @1,80-ért.


nem volt ebben semmi borzalom, sima 3-0-al elintézték a csigazabálókat, de ezis kevés lesz az elődöntőbe kerüléshez!!!! :2funny:



Athletics-Memorial Van Damme-100 m Hurdles Women

Egy hete Zürichben nagy meglepetésre Perry Michelle csak 3.lett, a svéd Kallur legyőzte. Ezzel Perry elesett az 1.000.000 $-os díjtól. Ha a hátralevő két viadalt (mait és a vasárnapit ) megnyeri 500.000 dolcsit még nyerhet. Most itt a visszavágás lehetősége és egy újab GL verseny megnyerése. A fogadás arról szól, melyikük végez jobb helyen. Szerintem Perry.

Perry - Kallur  Best finishing position.

Perry@1,50
Iroda:Unibet
Tét: 50 $