Bet365 - 100% Kezdőbónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 26, 2008, 15:37:47
Idézetet írta: mannelig Dátum november 26, 2008, 15:34:12
Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 26, 2008, 14:48:35
Idézetet írta: patyi Dátum november 26, 2008, 14:47:08
Ez komoly?
Ezt a buziságot!
Rohadt szemetek!
köszi

Igen komoly. Kipróbáltam :) Kb 2 hét amig megjön a levél.

És a levél még nem is elég, kérnek útlevélmásolatot, vagy valami más egyéb azonosítót.

Személyi másolatot kérnek igen, de amellé még ezt is, vagy arra gondolsz te is?

Igen arra. Tegnap már csetelgettem velük, hogy csipkedjék magukat, Bajnokok Ligája van este, de nem munkamániásak. Kétlem, hogy naponta százezrével küldözgetnék nekik a faxokat. Na mindegy, a Fiorentina úgyis megsz*patott volna...  :D

Sziasztok!

Bonus+deposit visszaforgatásakor az is érvényes, ha két meccs összoddsa nagyobb, mint 1,5. PL. egyik 1,36, másik 1,4. Így ez 1,90. Szóval érvényes ez így?

Idézetet írta: pvik Dátum február 22, 2009, 05:45:44
Sziasztok!

Bonus+deposit visszaforgatásakor az is érvényes, ha két meccs összoddsa nagyobb, mint 1,5. PL. egyik 1,36, másik 1,4. Így ez 1,90. Szóval érvényes ez így?

Igen, érvényes.

moneybookers-sel is működik a dolog?

Idézetet írta: zgergo Dátum április 11, 2009, 15:56:49
moneybookers-sel is működik a dolog?

Hát a bónuszfeltételek közt nem találok semmit ez ellen, úgyhogy valószinü, hogy érvényes Moneybookers-os befizetéssel is.

Idézetet írta: Milan Dátum április 11, 2009, 21:52:01
Idézetet írta: zgergo Dátum április 11, 2009, 15:56:49
moneybookers-sel is működik a dolog?

Hát a bónuszfeltételek közt nem találok semmit ez ellen, úgyhogy valószinü, hogy érvényes Moneybookers-os befizetéssel is.

igen az

hali, a bet365-nél az ügyfélszolg​álatos valami 4 számjegyű biztonsági kódot kér tőlem. Az meg mi, és hol találom? Lehet emailben küldtélk még amikor regisztráltam? Mert az már nem ma volt...

Másik kérdés: személyi okmányokat mibnden esetben kérnek, vagy csak a bónusznál? Nekem kifizetésem lenne tőlük.

Ezt írta az ügyfélszolgálatos mikor megkérdeztem hohgy mi a 4 jegyőű biztonsági kódom. Le tudná nekem fordítani valaki? The four digit security number is a number that you selected when you opened your account and is usually a memorable number to yourself. We ask you to provide this before any action is taken on your account to ensure it is the account holder that we are corresponding with.

Idézetet írta: peko82 Dátum április 13, 2009, 06:32:13
Ezt írta az ügyfélszolgálatos mikor megkérdeztem hohgy mi a 4 jegyőű biztonsági kódom. Le tudná nekem fordítani valaki? The four digit security number is a number that you selected when you opened your account and is usually a memorable number to yourself. We ask you to provide this before any action is taken on your account to ensure it is the account holder that we are corresponding with.

Amikor nyitottad a számlád, akkor választottál egy 4 jegyű kódot és ezt kérik mindig biztonsági okokból.

Lehet fogadni a Bet365-nál Miss USA 2009-re.

9-es szorzóval Utah állam a legesélyesebb. Az OLBG-n is őt favorizálják ,meg California és Vermont 19 ill. 16-os szorzóval.  :)

#26 augusztus 06, 2009, 11:32:30, benson
Hát ez jó! Hamarosan igénybe szerettem volna venni ezt a 100%-os bónuszt, erre mit látok a feltételek utolsó pontjában?

"This offer is not available to customers residing in China, Taiwan, Romania, Poland, Bulgaria, Czech Republic, Hungary and Slovakia."

Szinte a teljes keleti blokk ki van zárva ebből! :eek:

Úgy látszik, az angolok még mindig nem veszik elég komolyan ezt a régiót! Nevetséges!  :bash:

Az egyik legjobb irodának tartottam a bet365-öt. Eddig.

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 06, 2009, 11:30:39
Hát ez jó! Hamarosan igénybe szerettem volna venni ezt a 100%-os bónuszt, erre mit látok a feltételek utolsó pontjában?

"This offer is not available to customers residing in China, Taiwan, Romania, Poland, Bulgaria, Czech Republic, Hungary and Slovakia."

Szinte a teljes keleti blokk ki van zárva ebből! :eek:

Úgy látszik, az angolok még mindig nem veszik elég komolyan ezt a régiót! Nevetséges!  :bash:

Ez érdekes. Nemrég még tuti érvényes volt romániába és magyarorszgára is.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum augusztus 06, 2009, 11:33:06
Idézetet írta: benson Dátum augusztus 06, 2009, 11:30:39
Hát ez jó! Hamarosan igénybe szerettem volna venni ezt a 100%-os bónuszt, erre mit látok a feltételek utolsó pontjában?

"This offer is not available to customers residing in China, Taiwan, Romania, Poland, Bulgaria, Czech Republic, Hungary and Slovakia."

Szinte a teljes keleti blokk ki van zárva ebből! :eek:

Úgy látszik, az angolok még mindig nem veszik elég komolyan ezt a régiót! Nevetséges!  :bash:

Ez érdekes. Nemrég még tuti érvényes volt romániába és magyarorszgára is.

Megkérdeztem a supportot és azt mondták jár a bónusz, hogyha euróban van a számla. :great:

Magyarországra biztos, hogy érvényes volt, mert én is megkaptam. De az is igaz, hogy euroalapú számlám van...