Betfair software

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszi a választ! Te is azzal tolod?

szerintem is geeks toy, ugyanazt tudja mint a többi és még ingyenes is
egyetlen dolgot hiányolok csak belőle, az pedig a stop loss. pedig már jó pár hónapja ígérgeti a geek,hogy belerakja

Akkor kipróbálom én is ezt amit javasoltok. Sajnos még a többit sem nagyon értem, csak videokat néztem , de próbálgatom tanulgatni.

próbálgasd, olvasd végig a Getting Started részt, de az egész Manualt is végigolvashatod, mert csak tanulsz belőle

szerintem először mindent az alapbeállításon használj,amíg nem érted,hogy mi hogyan működik és miért van
ha mégis állítasz valamit figyelj arra,hogy az Api call 20 alatt maradjon, mert 20 felett már költséget kell fizetni a betfairnak

ezen kívül szerintem fogadásnál először a gridet használd, könnyebben beletanulsz, aztán később meg úgy is áttérsz a ladderre, mert ugyanaz csak a ladder több mindent mutat :)

egyébként,ha nem akarsz lóversenyen tradelni akkor lehet,hogy nincs is szükséged api-ra, talán egy sima back-lay kalkulátor is elég lenne

ja és ha rászoksz, akkor a betfair oldalát alig látogatod majd :)

Köszi!
Aki használ ilyet, pont kérdeztem tőle valamit, hogy a betfair-en mi hol van, és ő is mondta, hogy mióta ezt használja be sem lépett .
Kíváncsi vagyok megértem-e ezt az egészet, vagy majd kérek segítséget. Tényleg sokat segít ez a dolog a fogadásokhoz vagy azért ez sem egy csodaszer...

Én is csak ritkán megyek fel, megnézni a P/L statisztikám, vagy a bf fórumot olvasgatom,ha nagyon unatkozok

Elsőre biztos bonyolultnak tűnik, nekem legalább is az volt, de könnyen beletanultam, 1-2 nap és te is átlátod majd az alapokat
Mire gondolsz amikor azt kérdezed segít e? Annyi plusz van a betfair oldalához képest,hogy itt folyamatosan látod az odds változásokat, a matched és tradelt összegeket, minden egy helyen van és persze a csodálatos hedge gomb :)
Ja és gyorsan tudsz váltogatni az események között,hirtelen ennyi jut eszembe

Ha komolyabban akarsz tradelni akkor elengedhetetlen valamilyen api használata

Akkor 2 kérdés.
Az api az mi? Az konkrétan a program? A 2.-at meg elfelejtettem közben :D.
Mi az a hedge gomb?

igen, az api az maga a Toy
http://hu.wikipedia.org/wiki/Alkalmazásprogramozási_felület

a Hedge "gomb" ha jól tudom a tőzsdéről származik:
A hedge (fedezeti ügylet) alapelve, hogy a meglévő, kockázatnak kitett pozíciónkkal ellentétes ügyletet kötünk, így megszabadulunk a kockázattól.
internetsuli.hu

konyhanyelven: pl teszel egy back fogadást majd ugyanezen az eseményen teszel egy lay fogadást is (arra törekedve ugye,hogy profitod legyen)

ez az egész hedge tulajdonképpen egy beépített back-lay kalkulátor, így nem neked kell kiszámolni és megrakni szükséges téteket
remélem valamennyire érthető

Érthető volt igen. Elkezdem nézegetni a felületet, aztán majd úgyis közben jönnek a kérdések szerintem.
Először is letöltöm :).

Sikerült letöltenem a programot, de így első ránézésre elég bonyolultnak néz ki.
Első kérdés, hogy lehet mondjuk Under/Over-re tenni? Mert csak a 1x2 jön be nekem .

valószínű,hogy annál a meccsnél nem tudsz over/under-re fogadni, csak match odds piac van

Megtaláltam már azt is. Elsőre elég bonyolult, de bele lehet tanulni. Te használod ezt a progit? Milyen sikerrel?

Úgy érzem kezdem érteni hogyan is működik a dolog. Kicsit zavaró, hogy a ladder-ban a bal oldali mező az odds mellett az a piros és a jobb oldali a kék, és össze vissza vannak a megtehető összeget is, igazából még azt nem értem, hogy ott a piros a back és a kék a lay, vagy az csak azt mutatja mennyit tehetek fel az ellenkező oldalon? Ezt a részét még nem nagyon értem, de gondolom majd ha elkezdek pénzzel is játszani akkor majd jobban fog menni a dolog.
Ha jól láttam ha megteszek valamit, akkor utána kiírja középen, hogyha lehet trade-elni és ha rákattintok akkor már meg is van a biztos nyeremény?

igen használom, de az hogy mennyire leszel sikeres nem a programon fog múlni
hagyományos értelemben vett fogadáshoz nincs értelme használni, mivel ez inkább ún. tradelésre lett kitalálva

ahogy korábban is írtam inkább a grid felülettel ismerkedj meg előbb, az az egyszerűbb és utána a laddert is érteni fogod

igen, ha megteszel valamit akkor a zöld a profitot jelenti a piros pedig a veszteséget

#59 július 25, 2010, 22:59:31, harvy666
ez a reverse ladder altalaban ezt hasznaljak legtobben
nagyon egyszeru baloldalt az ures teglalapra kattintva layelni tudsz, a vele egy sorban levo jobboldali osszegig (mivel ugyebar minden lay valakinek a backje és forditva)
amugy meg igen legegyszerubb ha van bent penzed beallitod a minimum 4$ tétet és kattintgatsz ugy sokkal hamarabb rajossz a dolgokra 1-2 tick veszteseg árán