Bet365 - 15.000 Ft. Bónusz (november 13-ig!)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


BvB_09 és Latzka köszönöm az infót, ma nem értem rá fogadni, de keresem a rést a pajzson.


Sziasztok!

Szeretnék regisztrálni a bet365-re,de előtte a szabályzatban olvastam egy érdekes pontot,ami ezt megakadályozza. Én albérletben lakom 3 társammal,így megosztott internetünk van. A szabályzat szerint én nem vagyok jogosult a befizetési bónuszra,ha jól értelmeztem. Különböző a bejelentett lakcímünk,a személyin és lakcímkártyán is értelem szerűen,különböző személyek vagyunk,különböző számítógéppel,de egy internetkapcsolattal. Nem szeretném elszalasztani a bónuszt,de ha nem tudom felhasználni,akkor nem regisztrálnék. Szerintetek minden rendben lenne vagy jól látom a dolgokat?

köszönöm!

Ez csak akkor gond, ha ők már regisztráltak és kihasználták a bónuszt.

Ugye moneybookerses befizetésre is él a bonuszajánlat?

Sziasztok! Ne haragudjatok, ha már volt a kérdés.

Tehát a kérdésem az, hogy a bónusz és a befizetési összeg mellett termelődött hasznot kitudom igényelni? Mert erre választ nem találtam a leírásban, csak arra hogy a bónusz és a befizetési összeget nem lehet kiigényelni a feltételek teljesítése előtt.

mondok rá egy példát is : Arra lennék kíváncsi, hogyha befizetek, pl 2000 ft-ot. Azt megforgatom 1,5 ös szorzón, lesz 3000 ft-om. Megkapom a 2000 ft os bónuszt, tehát lesz 5000 ft om. De ebből az 5000 ből a bónusz és a befizetési összeg csak 4000 ft. Tehát a maradék 1000 forint hasznot kitudnám igényelni még a feltételek teljesítése előtt? (igen tudom hogy van minimális kifizetési limit, csak a példának okán mondtam)

Idézetet írta: RendbenMan Dátum január 14, 2012, 16:06:39
Sziasztok! Ne haragudjatok, ha már volt a kérdés.

Tehát a kérdésem az, hogy a bónusz és a befizetési összeg mellett termelődött hasznot kitudom igényelni? Mert erre választ nem találtam a leírásban, csak arra hogy a bónusz és a befizetési összeget nem lehet kiigényelni a feltételek teljesítése előtt.

mondok rá egy példát is : Arra lennék kíváncsi, hogyha befizetek, pl 2000 ft-ot. Azt megforgatom 1,5 ös szorzón, lesz 3000 ft-om. Megkapom a 2000 ft os bónuszt, tehát lesz 5000 ft om. De ebből az 5000 ből a bónusz és a befizetési összeg csak 4000 ft. Tehát a maradék 1000 forint hasznot kitudnám igényelni még a feltételek teljesítése előtt? (igen tudom hogy van minimális kifizetési limit, csak a példának okán mondtam)


Hello
Nem veheted ki...
befizetett összeget+Bónuszt kell megforgatni 3X,aztán igényelhető bármilyen kifizetés,de a példád sem jó, mivel ha befizetsz 2000-t akkor igényelned kell azonnal a bónuszt, azaz kapsz egy e-mailt amiben lesz egy kód,amit vagy a bet365 akciók fülön, vagy egyszerüen a linkre kattintva igényelhetsz és akkor a bónusz azonnal jóváíródik. Na igy lesz 2000+2000 pénzed amit 3*(2000+2000)=12000 ft értékben kell megforgatnod min 1,5 oddson,aztán kérhetsz kifizetést, ami nem igazán pontos,mivel előtte még meg kell csinálnod az azonosító folyamatot (KYC),ami abból áll hogy el kell küldened a személyid,jogsid vagy az útleveled mindkét oldalát. Néha ahogy hallottam ez sem elég, olyankor kérnek egy kódot, a regisztrácókor elküldenek a regisztrált címedre egy levelet,  abban található ez, ez rendszerint 1-2 hét mire megérkezik,de hogy még ez se legyen elég néha addig nem fizetnek míg egy másik dokumentummal nem igazolod magad,pl ha személyit küldtél akkor jogsival vagy útlevéllel,ha ezek nincsenek akkor !!!anyakönyvi kivonat másolatot!!! kérnek.Ez ritka , de baráti körömben megtörtént már ez is...
Remélem segítettem

Még annyit hozzáfűzök, hogy ha elbuktad/kijátszottad a 15.000 ft kezdőbónuszt akkor lehetőséged van mobil felületen ugyanilyen kondíciók mellett egy mobil bónuszra egy 7.500 ft-os bónuszra is. De ez csak akkor ha a másikat már felhasználtad és már nincs nyitott fogadásod abból az akcióból

Idézetet írta: hanko2 Dátum január 15, 2012, 13:28:20
Még annyit hozzáfűzök, hogy ha elbuktad/kijátszottad a 15.000 ft kezdőbónuszt akkor lehetőséged van mobil felületen ugyanilyen kondíciók mellett egy mobil bónuszra egy 7.500 ft-os bónuszra is. De ez csak akkor ha a másikat már felhasználtad és már nincs nyitott fogadásod abból az akcióból

Szia/sziasztok

Én most játszottam ki a bónuszt, keresztbe fogadással. USD-ben jelenleg sokkal jobban megéri a dolog, mert 100$-t adnak. A mobil bónusz pedig 50$, a mai árfolyamok mellett majdnem dupla annyi pénz.
Most szeretném kijátszani a mobil bónuszt is. ~200USD van a számlán, elvileg az első mobilos fogadással aktiválom a bónuszt (+még a kódot beírom utána). Viszont most nem tudom kivenni a pénzt, az ügyfélazonosítás miatt, ez még eltarthat pár napig, nekem meg nincs sok időm a bónusz igényléséhez, ha jól emlékszem 1 hetem van az első befizetéstől kezdve. A kérdésem: ha aktiválom a bónuszom, 50$-al fogadok, akkor a maradék 150$-et sem tudom kivenni, amíg meg nem forgattam 300$-t?

Köszi :)

Elvileg kitudod,mert az nem kerül át a bónusz egyenlegbe hanem ott marad a kifizethető egyenlegnél,amit bármikor szabadon kfizethetsz

"ha jól emlékszem 1 hetem van az első befizetéstől kezdve"

Ezért ne kapkodj, Én az első befizetés után évekkel használtam fel a mobil bónuszt...

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum január 16, 2012, 15:26:08
"ha jól emlékszem 1 hetem van az első befizetéstől kezdve"

Ezért ne kapkodj, Én az első befizetés után évekkel használtam fel a mobil bónuszt...

Megkaptam :) Még 1 kérdés. Kötelező telefonon megkötni a fogadásokat, vagy csak az elsőnél kellett, hogy megkapjam a bónuszt?

Idézetet írta: rain91x Dátum január 18, 2012, 10:36:45
Megkaptam :) Még 1 kérdés. Kötelező telefonon megkötni a fogadásokat, vagy csak az elsőnél kellett, hogy megkapjam a bónuszt?

telefonról kell, vagyis a gépről is lehet, de az nem számít bele a forgatásba.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum január 18, 2012, 20:07:35
telefonról kell, vagyis a gépről is lehet, de az nem számít bele a forgatásba.

Köszi, így tettem. Sokáig nem kellett játszanom. Megtettem a feljogosító fogadást, megkaptam az 50$ bónuszt, amit még felraktam egy meccsre, és már engedett is kifizetni :) Pedig az elején azt írta, hogy 300$-t kell megforgatnom. Kíváncsi vagyok, szólnak e kifizetéskor.

Valaki tudna adni valami tippet hogyan tudnám átforgatni minél kevesebb veszteséggel, kockázattal a bónuszt?

Idézetet írta: Pehely Dátum január 19, 2012, 20:19:27
Valaki tudna adni valami tippet hogyan tudnám átforgatni minél kevesebb veszteséggel, kockázattal a bónuszt?

Én Betfair-re játszottam át. Vagyis nem sikerült át játszani, mivel B365-re nyertem mindig. Szerintem a legolcsóbban (és leggyorsabban) úgy lehet megúszni, hogy BF-en kis odds-ra fogadsz, bet365-ön pedig nagy odds-ra felrakod az összes pénzt. Ehhez viszont sok pénz kell a BF számlára. Így nagy eséllyel a Betfair-es fog bejönni, de ha még sem, akkor 365-ön lesz sok pénzed, és ha BF-en már nincs több pénzed, akkor megszívtad. (legalább is én megszívtam volna, mert befizetni többet nem tudtam volna, és fedezet nélkül kellett volna forgatni). Ezért választottam inkább azt, hogy bet365-ön rakok inkább kis odds-ra, így ki tudtam forgatni 300$-t könnyen. Gyorsan akartam, ezért az 50$ bónuszból el is ment 14$. Pedig kis veszteséggel is meg lehet csinálni, csak olyan odds-okat kell keresni. Surebettel is találkoztam, nem lehetetlen.
Match odds-ra és HT odds-okra fogadtam. Bet365 azt is engedi, hogy 3 esélyből 2-t megrakj.

Más módszerére is kíváncsi lennék, mert van 1-2 iroda, ahol nehezebbek a feltételek, és ezzel lehetetlen megcsinálni, ha kevés a rollom (pl. Fortuna)