Bet365 - 15.000 Ft. Bónusz (november 13-ig!)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Volt már itt a kérdés,de nem volt rá válasz: ha moneybookersről fizetek be akkor is él a bónusz ugye?


Udv!

Mobilbonusszal kapcsolatos kerdesem volna...
Ha van a szamlamon penz - jelen esetben 10000 forint -, de ezt a penzt nem befizettem hanem tisztelet bonuszkent kaptam es megforgattam 1.5x-os szorzon - ezaltal a bonusz lezarult -, akkor ha teszek egy fogadast mobillal es kerem a mobilbonusz aktivacios kodjat, a beiras utan aktivva valik a mobilbonusz?
Illetve a mobilbonusz nagysaga nincs osszefuggesben az elso mobilos fogadas tetjevel?

Koszi elore is,
Ged

Idézetet írta: geddan Dátum február 20, 2012, 14:26:33
Udv!

Mobilbonusszal kapcsolatos kerdesem volna...
Ha van a szamlamon penz - jelen esetben 10000 forint -, de ezt a penzt nem befizettem hanem tisztelet bonuszkent kaptam es megforgattam 1.5x-os szorzon - ezaltal a bonusz lezarult -, akkor ha teszek egy fogadast mobillal es kerem a mobilbonusz aktivacios kodjat, a beiras utan aktivva valik a mobilbonusz?
Illetve a mobilbonusz nagysaga nincs osszefuggesben az elso mobilos fogadas tetjevel?

Koszi elore is,
Ged

A mobil bónusz nem befizetéshez kötött, hanem mobilos fogadáshoz. Ha már kiforgattad az említett bónuszodat, akkor az ugyanolyan pénz, de a biztonság kedvéért rákérdezhetsz chaten. Viszont, mint mondtam, ez a bónusz mobil fogadáshoz kötött, annak is az értékéhez. Példa: fogadsz mobilon 7500-ért (ezt egyben kell megtenned!), itt még nincs oddskorlát, bármilyen szorzón megteheted. Ezt követően igényled a mobil bónuszt, majd úgy, ahogy 15 ezres kezdő bónuszt kell, ezt is kiforgatod (itt csak 45 eft-ért min. 1,5-ös oddson). Ha 500 ft a feljogosító fogadás, 500 ft a bónusz is. Arra viszont figyelj, hogy csak a mobilon tett fogadások számítanak bele a rollover-be! Üdv!

Regisztráltam és már egyszer meg is forgattam a befizetést és a bónusz összegét. Egy olyan kérdésem lenne, hogy a következő forgatásnál is csak ugyanezt az összeget(befizetés+bónusz) kell megforgatnom vagy a nyereséggel együtt forgassam meg?

Idézetet írta: cocaine0927 Dátum április 07, 2012, 11:02:03
Regisztráltam és már egyszer meg is forgattam a befizetést és a bónusz összegét. Egy olyan kérdésem lenne, hogy a következő forgatásnál is csak ugyanezt az összeget(befizetés+bónusz) kell megforgatnom vagy a nyereséggel együtt forgassam meg?
Igen csak a befizetést+bónusz összegét  kell forgatni!

Idézetet írta: spitfire Dátum április 07, 2012, 11:04:37
Igen csak a befizetést+bónusz összegét  kell forgatni!

Köszi a gyors választ!

#67 április 13, 2012, 13:16:50, Merovingi
Sziasztok!

Érdekelne engem is ez a BET 365 féle bónusz, de mivel több irodánál is vagyok túl sok felé azért nem akarom szórni, így csak a bónusz kijátszása érdekelne. Írta valaki a bet365 hátrányaként hogy 30 . 000 FT a minimális kifizetés limit...holott a honlapon elolvastam az erre vonatkozó részt de ott 3500 Ft ot is ki lehet venni(igaz hogy bankkártyával, de akkor is), a 30 ezer a banki utalásra vonatkozik.
Kérdésem tehát hogy akkor most melyik fedi a valóságot?

Befizetsz moneybookersszel és meg van oldva :) Bónusz érvényes,kifizetni ki tudsz rá, onnan meg esetleg bankszámlára. Nem mellesleg a leggyorsabb is :)

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 13, 2012, 14:05:11
Befizetsz moneybookersszel és meg van oldva :) Bónusz érvényes,kifizetni ki tudsz rá, onnan meg esetleg bankszámlára. Nem mellesleg a leggyorsabb is :)

Jah moneybookers számlát még régen csináltam, el is felejtettem a kódot de már rendbe raktam .
Az jutott eszembe mielőtt regisztrálok bet365-re, hogy itt nincs véletlenül ilyen barátmeghívásos rendszer?Mint pl a bwinen? Mert akkor valaki meghívhatna XD

Ha megadod nekem a neved emailcímed és a telefonszámod akkor én(vagy bárki más) ajánllak téged. Ők küldenek egy emailt és ha regisztrálsz + teljesíted a bonusz
feltételeket akkor kapunk 3500 Ft bónuszt mindketten.

Idézetet írta: Mefisto Dátum április 14, 2012, 10:26:13
Ha megadod nekem a neved emailcímed és a telefonszámod akkor én(vagy bárki más) ajánllak téged. Ők küldenek egy emailt és ha regisztrálsz + teljesíted a bonusz
feltételeket akkor kapunk 3500 Ft bónuszt mindketten.

Nah az jó lenne! Viszont ha ezt tegyük fel teljesítem, ettől függetlenül élni fog még ez a 15 ezres kezdőbónusz is vajon? (E-mail címre elküldöm az adatokat , gondolom ide fórumra nem szerencsés)

Persze! Ez semmiben nem befolyásolja a te bónuszodat! Nem is kapjuk meg amíg nem teljesíted a bónuszkövetelményeket!

...ha gondolod jöhetnek az adatok....

Idézetet írta: Mefisto Dátum április 14, 2012, 10:44:50
...ha gondolod jöhetnek az adatok....

Elvileg elküldtem ...de még új ez a fórum.