Unibet VB tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 02, 2010, 22:52:59, vmlinuz
Az Unibet elindított egy mindenki számára elérhető tippjátékot Foci VB TippJáték néven (Kérjük, hogy az Unibetnél használt email címükkel regisztráljanak). Az oldalra bárki beregisztrálhat, de Unibetes játékosainkat különleges és értékes ajándékokkal lepjük meg.

Ne feledd, ha még nem vagy regisztrálva az Unibet-en, akkor még egy 10.000 Forintos bónuszban is részesülhetsz, ha most regisztrálsz. Regisztrálj most!

Csatlakozz az Unibet játékához és tippeld meg ki nyeri a Dél Afrikai 2010-es világbajnokságot!
Miután csatlakoztál a játékhoz vegyél részt a külön Unibetes felhasználóink részére létrehozott miniligában, a Magyar Unibet Kocsmában-ban.

Ne feledd, ha még nem vagy regisztrálva az Unibet-en, akkor még egy 10.000 Forintos bónuszban is részesülhetsz, ha most regisztrálsz. Regisztrálj most!

Csatlakozz az Unibet játékához és tippeld meg ki nyeri a Dél Afrikai 2010-es világbajnokságot!
Miután csatlakoztál a játékhoz vegyél részt a külön Unibetes felhasználóink részére létrehozott miniligában, a Magyar Unibet Kocsmában-ban.

A Magyar Unibet Kocsma miniliga nyereményei:

1. hely: 75.000Ft az Unibet számlára
2. hely: 50.000Ft az Unibet számlára
3. hely: 25.000Ft az Unibet számlára
4.-10. hely: 10.000Ft az Unibet számlára
10.-20. hely: 5.000Ft az Unibet számlára
21.-30. hely: 1.000Ft az Unibet számlára

Feltételek

- Az nyereményeket kizárólag az Unibet főszámlára írjuk jóvá.
- A pénznyereményeket legalább egyszer szükséges megjátszani az Unibet valamelyik sporteseményén legalább 1.6 szórzón, mielőtt átutalná másik számlára.
- A Magyar Unibet Kocsma az Unibet hivatalos versenye
- A Miniligához a Világbajnokságás kezdése után nem lehet csatlakozni, kizárólag előtte.

A globális verseny nyereményei

Erre a versenyre nem szükséges külön jelentkezni, automatikusan résztveszel benne:

Ha a jól tippelők között találod magad értékes ajándékokban lehet részed, méghozzá álom foci jellegű utazásokat nyerhetsz két személyre Rio de Janeiroba, Buenos Airesbe, Barcelonaba, Londonba, Milanóba és még sok más futball centrikus helyre! Ezek a fődíjak, viszont még több mint 500 nyereményért megy a VB tippjáték az Unibet jóvoltából.

Alakíts miniliga versenyeket, és barátaiddal, családoddal, munkatársaiddal kövesd végig a foci világbajnokságot, szurkoljatok kedvenceiteknek, ha már sajnos a mienk nem lehetnek kint!

A játék, sportfogadásos odds alapokon fut, tehát pontjaid a Unibet szorzói alapján lesznek kiszámolva! A végső tipped június 11. Péntek 12:00 óráig CET szükséges megtenned. Megváltoztathatpd a tipped és frissítheted azt, addig amíg a 2010-es foci Világbajnokság el nem kezdődik!

Mindenki számára INGYENES, csak kérjük, hogy azzal az email címmel regisztráljanak, amitl az Unibetnél is használnak.

További infók itt: http://focivb.sportfogadas.org/unibet-tippjatek/

Áááááááááá vmlinuz! Ne hirdesd már! Így is több több mint 400-an vagyunk már...
Sose nyerek így semmit...  :(

Holland miniligában meg közel 5000 fő van már... ahhoz képest a 4-500 nem is sok  :)
Jó tippeket kell adni és akkor nincs gond  :beerchug:

Egyébként bármennyi ilyen miniligához lehet csatlakozni?

Ha gondoljátok készíthetünk saját miniligát is. Csak kíváncsi vagyok, hány jelentkező lenne.

Idézetet írta: Milan Dátum június 02, 2010, 22:06:17
Ha gondoljátok készíthetünk saját miniligát is. Csak kíváncsi vagyok, hány jelentkező lenne.

Én tuti benne lennék!

Idézetet írta: Milan Dátum június 02, 2010, 22:06:17
Ha gondoljátok készíthetünk saját miniligát is. Csak kíváncsi vagyok, hány jelentkező lenne.
Az jó lenne,sok  játékban részt veszek,azt se tudom néha hol áll a fejem:)

IdézetHa gondoljátok készíthetünk saját miniligát is. Csak kíváncsi vagyok, hány jelentkező lenne.

Jaja csinálhatnánk 1-t :)

Én a tegnap hirdetettt csinálj te is ligát akcióban akartam szervezni, gondoltam hátha összegyűlűnk annyian, hogy ez legyen a legnagyobb. Ha megkreáljátok, én bene lennék!

Én is szívesen benne lennék  :beerchug:


Benne vagyok a főjátékban, azt hiszem automatikusan bekerültem a magyar miniligába. Mi értelme lehet másik ligába belépni?

Legalább az unibet akciókkal lehet nyerni. :beerchug: Nem úgy mint a többi gagyi iroda "nyereményjátékaival" Lásd bwin, sportingbet, expekt stb..

Az Unibet újabb játéka a VB ideje alatt:

FOCI VB KVÍZ! 1.000FT NAPONTA!

Válaszolja meg naponta a 7 véletlenszerűen feltett sport jellegű kérdésünket, és ha mindegyikre jól válaszol 1.000Ft bónusz üti a markát. És ezt a Foci VB alatt minden nap megteheti!!! Nincsen homály a sportban Ön előtt?! Akkor INDULJON A JÁTÉK! Annyi a dolga, hogy bejelentkezik Unibetes fiókjába, vagy ha még nincs, akkor ITT REGISZTRÁLHAT!!!

Úgy érzi, hogy lenyűgöző a sporttudása?

A kvízben tesztelheti, mert 7-ből 7 kérdést szükséges eltalálnia, ahhoz, hogy jogosult legyen az 1.000Ft bónuszra!


A Kvízben naponta egyszer játszhat, miután bejelentkezett az Unibet fiókjába.

Regisztráljon itt!



KVÍZRE FEL!


Sok sikert mindenkinek :beerchug:

Idézetet írta: Ricsy05 Dátum június 12, 2010, 08:49:34
Az Unibet újabb játéka a VB ideje alatt:

FOCI VB KVÍZ! 1.000FT NAPONTA!

Válaszolja meg naponta a 7 véletlenszerűen feltett sport jellegű kérdésünket, és ha mindegyikre jól válaszol 1.000Ft bónusz üti a markát. És ezt a Foci VB alatt minden nap megteheti!!! Nincsen homály a sportban Ön előtt?! Akkor INDULJON A JÁTÉK! Annyi a dolga, hogy bejelentkezik Unibetes fiókjába, vagy ha még nincs, akkor ITT REGISZTRÁLHAT!!!

Úgy érzi, hogy lenyűgöző a sporttudása?

A kvízben tesztelheti, mert 7-ből 7 kérdést szükséges eltalálnia, ahhoz, hogy jogosult legyen az 1.000Ft bónuszra!



A Kvízben naponta egyszer játszhat, miután bejelentkezett az Unibet fiókjába.

Regisztráljon itt!



KVÍZRE FEL!


Sok sikert mindenkinek :beerchug:

Elég hamar letelnek a kérdések, de ha van 2 gép és egy gyors net, akkor simán összehozható :)

Tudja valaki a mai helyes megoldást?